Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"911 по Фаренхайт"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Интересно кои ли теми за теб се определят от това условие:
    Проамериканските, пронатовските, проправителствените <-> анти"диктаторските", антикомунистическите, антинациските ако щеш..
    и най-вече как по.точно този филм ги прави смешни? Ще ми е забавно да прочета обяснението ти.

    Comment


      #32
      Знаеш какво имам предвид. Давай да превъртим лентата направо.. направи задълбочен анализ на филма и разясни кое е вярно кое не и кое е съществено и кое маловажно. И защо нещатата пак са средна работа и Американците не са чак толкова лоши колкото изглежда
      Ruhm und Ehre der Waffen SS

      Comment


        #33
        Michael Wittmann написа
        Проамериканските, пронатовските, проправителствените <-> анти"диктаторските", антикомунистическите, антинациските ако щеш..
        Хъм. Не виждам нищо лошо в антикомунизма. Нацизма, тоталитаризма, авторитаризма - също са неща, които не харесвам. Ти, доколкото разбирам от поста ти, си привърженик?
        Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
        Проект 22.06.1941 г.
        "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

        Comment


          #34
          Не точно разбира се.. просто се чудя кой са истинските канибали ? Гледали ли сте филма "Cannibal Holocaust " "забранен в повече от 30 държави". Ако не сте гледайте го аз лично много добре ми се вързва с Фаренхайт 911.
          Ruhm und Ehre der Waffen SS

          Comment


            #35
            "Истинските канибали" живеят в определени старни и са част от определени култури - вярвам не тях имаш предвид. А какво друго имаш предвид престои да разясниш, защото да си призная, въперки ласкавото ти утвърждение, аз "не знам" за какво точно пишеш - обясни.

            Comment


              #36
              "Чудя се кой са истинските канибали?" е мисъл от споменатия филм гледай го и ще разбереш
              Ruhm und Ehre der Waffen SS

              Comment


                #37
                Ок, но де да знам кога ще имам време да го изгледам - вече съм ги подредил сума филми, които чакат така "на опашка".

                Comment


                  #38
                  Michael Wittmann написа
                  "Чудя се кой са истинските канибали?" е мисъл от споменатия филм гледай го и ще разбереш
                  Ок, ще се опитаме да намерим време да го гледаме, ама ... и един процедурен въпрос:
                  Чудя се кой - кой е за единствено число. Правилното би било:
                  Чудя се кои са истинските канибали?
                  Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                  Проект 22.06.1941 г.
                  "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                  Comment


                    #39
                    Оказа се,че много от нещата Муур си ги е съчинил и естествено-невъзможно бе за него да ги защити в поседвалите дебати.
                    Еми,разбира се! То ,ако всичко казано във филма беше 100% достоверно и особено тва със заличения документ и съвместната му работа с Бинладенови ,то Буш можеше да си бъде осъден за държавна измяна или нещо такова.
                    Всъшност знаете ли какъв изобщо е отзвукът от филма в САЩ и някой взима ли го насериозно!? :?
                    great aims are always impossible to achieve

                    Comment


                      #40
                      Придоби огромна популярност и събра към $150млн. от прожекции. Доколко ще има някакъв ефект е трудно да се каже...
                      albireo написа
                      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                      Comment

                      Working...
                      X