Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Анимационните сериали по Канал 1

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    Хмм ще почистим стария "Уолръс" ( )- коритото още може да се държи над водата :twisted:

    "Песос! Песос!Песос!" :twisted:

    Comment


      #62
      Лудница е т'ва. Сещам се, че в превъзходната по моему книга "Светът на Софи" се пита: "Защо ЛЕГО е най-великата детска игра?!" е, има и друг отговор освен дадения в там
      "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

      И други затворници
      нека четат пред вратите
      нашата памет остъклена
      с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


      Comment


        #63
        Уф ама темата беше за анимационните филчета по Канал 1! Дайте да си направим нова тема в която да възхваляваме ЛЕГО

        Comment


          #64
          Да направим симбиоза между двете. Тъй като има детски компютърни игри с ЛЕГО герои, дали има анимационни филмчета с пластмасовите същества?
          "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

          И други затворници
          нека четат пред вратите
          нашата памет остъклена
          с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


          Comment


            #65
            :lol:
            Например "Островът на съкровищата" а Джон Силвър с квадратна глава. :lol: Представям си го като ей този черния овързан пред кръчмето тук

            Comment


              #66
              1. Анимационни: Семейство Флинстоун, Костенурките Нижда, Пчеличката Мая, Ферди мравката, Пътешествия в космоса, Вълщебната корона, Приключенията на мечето Ръкспин, Ну Погоди

              Игрални: Синьо лято, Неочаквана ваканция, Васко да Гама от село Рупча, Войната на таралежите, Летящият Честмир, Арабела, ПО следите на капитан Грант, Незнайко, Бенджи Закс и звездният принц, имашеедин полски пак по Верн( не му помня за жалост името)

              Един куклен: Плюшените мечета

              Comment


                #67
                Преди няколко години имаше един сериен анимационен "Войната на зверовете". За мен това е нещо невероятно добро. Ако ги намеря ще си ги сваля на момента. Кажете гледали ли сте го и какво ви е мнението?

                Comment


                  #68
                  Оо, филмчета с раздвижено ЛЕГО имаше. Рекламни си бяха, но бяха все някакви мини историйки и много им се радвах. Гледах някои на едни много отдавна минали малки изложения на ЛЕГО.
                  А в нета може да се намерят и любителски такива, има някои много яки.
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #69
                    Да, "Войната на Зверовете" е нещо много забавно, а също така по телевизия "Диема" даваха продукти на същите създатели.
                    "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                    И други затворници
                    нека четат пред вратите
                    нашата памет остъклена
                    с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                    Comment


                      #70
                      Създателите май бяха канадци. А знаеш ли откъде мога да ги изтегля?

                      Comment


                        #71
                        Erich Von Manstein написа
                        Преди няколко години имаше един сериен анимационен "Войната на зверовете". За мен това е нещо невероятно добро. Ако ги намеря ще си ги сваля на момента. Кажете гледали ли сте го и какво ви е мнението?
                        Една от любимите ми компютърни анимации е Reboot. По Диема я въртяха непрекъснато и макар да не е точно като Войната мисля, че ще ти хареса /абсолютно възможно е и да си я гледал/. Относно къде може да се намерят в нета - почти всеки интернет доставчик ги има качени на сървъра си.
                        Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                        Comment


                          #72
                          Вече дори има римейк на "великолепния" Волтрон :lol:
                          "Мисля, това което казвам, но неказвам, това което мисля"

                          И други затворници
                          нека четат пред вратите
                          нашата памет остъклена
                          с надпис:"Всички отидоха на Фронта!"


                          Comment


                            #73
                            Сериозно??????
                            Едно е да искаш, друго е да можеш, а трето и четвърто е да го направиш...

                            Comment


                              #74
                              --

                              Von Manstein,
                              тия зверове ги бях открил в евро нета. Порови се там из форумите 8)

                              ееей улици опустяваха за туй филмче :twisted:
                              Bellum Omnium Contra Omnes

                              Comment


                                #75
                                Avitokhol написа
                                ееей улици опустяваха за туй филмче :twisted:
                                Мдам абсолютно си прав!

                                ----------------------------------------------------------------

                                А сега се сетих и за Доктор Злобюл :lol: :lol: :lol:

                                Comment

                                Working...
                                X