Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Сериали

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Gaden Gogi написа Виж мнение
    3 сезон почва е баси бозавото, едно че софткорът вече омръзва...но пък е лесен начин да пълниш екранно време. Ама обирът на камиона беше чиста проба дебилизъм. Някакво куку с лък се надстрелва с маринки дето имали "9 тура в а-стан", отделно тия льохмани не могат да оцелян НИЩО от има няма 10 метра, с автомат, с колиматор..МАРИНКИ.
    Винаги ме е отвращавал прекомерният идиотизъм когатото сценариста просто го мързи. 1-2 сезон биваха, ама осещам че 3-ти ще е боза.
    "Така точно могат да стрелят само имперските щурмоваци" (с)
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    Comment


      княз Крылов написа Виж мнение
      "Така точно могат да стрелят само имперските щурмоваци" (с)

      Comment


        ееее повръща ми се вече, в държава дето полицаите са толкова тригър хеппи тоя прихопат никой не го стреля, само си говорят с него.
        първите два сезона, особенно първият бяха добри, ама 3 е като био боза.
        Last edited by Gaden Gogi; 21-07-2016, 07:48.

        Comment


          Значи да се наслаждавам по-бавно на втори сезон. То аз кат съм един спец по маринки, може пък и да не ме издразни. Както главния от Warcraft по-скоро ми помогна, че не го знам кат викинг.
          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

          Comment


            Края на 3-ти сезон не е истина, джедаи (има и мечове) срещу стормтрупъри....мене ме мъчи един проект и събирам вдъхновение, та затова гледам сериал не правете като мене освен ако не можете също “flame on” or “maximum effort”...отделно отделно станалата част екипа така и така не може да ми насмогне на темпото

            Comment


              Пък след "финалните" надписи има по няколко секунди допълнителни кадри, се оказа.
              "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

              Comment





                Много, много добър - и впечатляваща кинематография (макар и не гениална), и сценарий, диалог, актьори. Препоръчвам.

                Comment


                  pnp5q написа Виж мнение
                  Пък след "финалните" надписи има по няколко секунди допълнителни кадри, се оказа.
                  не съвсем във всеки епизод...иначе тъкмо докато с еплациках си мислех че всички освен Шъгър са чалнат , от главните герои, психопати със склонност към насилие..отделно за 3 сезона имаше само две цицети голотии,негърката дето изпя нацито механик-водач на нарко камион и една от индианките.

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    Някакво куку с лък се надстрелва с маринки дето имали "9 тура в а-стан", отделно тия льохмани не могат да оцелян НИЩО от има няма 10 метра, с автомат, с колиматор..МАРИНКИ.
                    Тъкмо почвам трети сезон - и виждам това:
                    Click image for larger version

Name:	vlcsnap-2016-07-22-18h42m11s169.png
Views:	1
Size:	585.0 КБ
ID:	553611
                    "Marines do it better" пише на запалката.
                    А това с 9 тура в -стан наистина е пресилено. Сега се сещам, някой беше разправял за наш бивш камбоджанец (1 тур!), че като чуел ауспух да гръмне по-звучно на Цариградско и се мятал професионално зад чимширения бордюр... А тия седяха да се викат един друг по радиото.
                    Last edited by pnp5q; 22-07-2016, 19:32.
                    "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                    Comment


                      pnp5q написа Виж мнение
                      А това с 9 тура в -стан наистина е пресилено.
                      Не всеки а общо 9 са имали...ама верно големи леваци са ги изкарали...ама чакай да видиш финала на сезона Впрочем от кадрите в базата камионите баха с бронирани кабини....

                      П.П. сега гледам че с някакви субтитири го гледаш...може там калпаво да е преведено.

                      Comment


                        Препоръчвам!

                        Comment


                          Gaden Gogi написа Виж мнение
                          не съвсем във всеки епизод...иначе тъкмо докато с еплациках си мислех че всички освен Шъгър са чалнат , от главните герои, психопати със склонност към насилие..
                          E, да кажем добра дума за г-н Хоупуел като сравнително главен.

                          Рекох да видя какво прави Антъни Стар след това (някой си прави труда да качва American Gothic в ютюб, докато върви), но е една бавнина нещо. Та си викам "Я, за краля от Уоркрафт имаше нещо май." И верно има (18+), таман е свършил първи сезон - че взех че изгледах на майтап две серии и половина. Да речем, че атмосферата ме подсети за забавната страна на "Майстора и Маргарита" - но ситуирана в днешен Тексас. Обаче до края на втори епизод си влезе в оригиналните релси. Така че мисля да изгледам сезона.
                          Last edited by pnp5q; 07-08-2016, 23:54.
                          "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                          Comment


                            Lucifer (2015–)
                            Сега загледах първата серия, много приятно ... нещо като криминале.
                            Модератор на раздели "Втора световна война" и "Междувоенен период".
                            Проект 22.06.1941 г.
                            "... там можете да попаднете на персонажи като например "честен прокурор" - а това, съгласете се, е същество къде-къде по-фантастично от някакъв си там "тъмен елф"." ©

                            Comment


                              messire Woland написа Виж мнение
                              Lucifer (2015–)
                              Сега загледах първата серия, много приятно ... нещо като криминале.
                              За седмица изгледахме първия сезон. Непретенциозно, но добре изпипано криминале с добър хумор. Основното качество на сериала е хумора, включително и хумора в изграждането на персонажите. Но като казвам хумор, нямам предвид че е комедия! Просто самите историйки са много интелигентно завъртяни, така че в един момент да осъзнаеш как те водят към една добре замислена шега. Най-много ми хареса финалната сцена, в която Луцифер е много уплашен, след като е разбрал че някой е избягал и той има задачата да го открие. И след като неговия брат го пита, кой толкова може да е избягал от ада, че да го уплаши, следва отговора:
                              - Мама...

                              Определено сериала си заслужава да се гледа.

                              Comment


                                Загледах това. Два сезона по три серии, сега ще почва трети, аз изгледах първа и втора серия, нямат никаква връзка помежду си. Доста съм впечатлена. Тягостно впечатлена. Въпреки, че "анти-утопия" няма да е точно. Много силно 18+, макар и най-вече заради подтекста.
                                "Мисля, че видът на изпотени мъже им въздействаше." - дан Глокта

                                Comment

                                Working...
                                X