Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.5

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #61
    И последната порция

    Click image for larger version

Name:	shot_013.jpg
Views:	1
Size:	476.4 КБ
ID:	531953
    Leopard 1 - тиър 10

    Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	493.2 КБ
ID:	531952
    VK30.01D - тиър 6
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      #62
      Абе хора вие покрай тоя Лео не обърнахте внимание на другата част,а именно:
      -Премиум джаджите(голям ремонтен,голяма,аптечка,автоматичен пожарогасител и храна)са вече достъпни и с кредити.
      -Тричленните взводове вече могат да се правят и без премиум
      -Ротите също вече могат да се създават без премиум
      -Подобрен ММ за скаутите за по добър баланс
      -Намалена цена на временните камуфлажи и инкрипции
      Иии нещо което мен ме учуди бъфната скорост на ИС-7 от 50 до 59,6км/ч АЙДЕ НА СКАУТАААА!

      Comment


        #63
        Максимальная скорость танка ИС-7 увеличена с 50 до 59,6 км/ч.

        Премиум «расходники» (аптечки, ремкомплекты и пр.), также как и премиум снаряды, теперь доступны также за кредиты (по курсу обмена золота на кредиты).

        Создание взвода для 3 игроков стало доступным без премиум аккаунта.
        Создание роты стало доступным для игроков без премиум аккаунта.

        Перерассчитаны (уменьшены) стоимости в кредитах для временных камуфляжей, эмблем и надписей.

        Уничтоженные танки теперь не поглощают урон от фугасных снарядов. Теперь фугасы всегда взрываются на поверхности уничтоженных танков.

        Исправлена потеря эффекта от маскировочной сети и стереотрубы при попытке начать движение со сбитой гусеницей.

        Уменьшено сопротивление при движении танка по некоторым разрушенным объектам.
        War, war never changes..

        Comment


          #64
          falcon_bg написа Виж мнение
          Иии нещо което мен ме учуди бъфната скорост на ИС-7 от 50 до 59,6км/ч АЙДЕ НА СКАУТАААА!
          Бъфа се заключава в замяната на едно число (в ТТХ) с друго. Той и новия немски лек е с 79 км/ч ама ги вдига само при спускане.

          Comment


            #65
            Ето го списъка:
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #66
              инсталира се наново (както последните 2-3 пъти) или се упгрейдва копие на старата инсталация?

              Comment


                #67
                Gaden Gogi написа Виж мнение
                инсталира се наново (както последните 2-3 пъти) или се упгрейдва копие на старата инсталация?
                Нова инсталация се прави.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #68
                  Набързо някой впечатления.

                  Като цяло са пипали доста този път. Но мисля, че е за добро, като цяло.
                  Има леки промени по интерфейса. В битка до резултата се нареждат малки символчета, които показват какви танкове живи има от всеки отбор. Един вид, да вдигнеш поглед и да видиш, че са останали примерно три тежки срещу два тежки и артилерия. За мен е безсмислено и е още една шаренийка на екрана, което не ме кефи. Ще го изключа.
                  След бой са добавили малко повече информация под формата, че в таблицата на втория екран ти дава колко поражения е направил всеки танк.

                  От пренарисуваните карти ми се падна Кампировка два пъти. Поиграли са си бая. Има разни хълмчета и горички от нищото, концепцията не е променена уж, но усещането е различно.
                  Новата карта ми се падна само два пъти и не съм я огледал много. Комбинация от големи открити пространства и тесни проходи. Откритите пространства май лесно ще се контролират от околните височини, така че очаквам основните мелета да са в проходите. А там ще е основно близък бой и въпрос на това, кой има по-дебела броня и повече живот.

                  "Коничното оръдие" (7,5 cm KwK 41 L/58 Konisch), което бе на VK36 и бе основно за "златни снаряди" е преработено. Сега стандартните снаряди дупчат 157 mm и правят 165 демидж. Трябва допълнително да се изследва дали за VK36 това няма да е по-подходящата пушка.

                  Пробвах първите два нови германски средни танка. Ето ми впечатленията:

                  VK20.01(D) е тиър 4. Разучава се само от Pz. IIG. Общо взето абсолютно безличен танк, който не знам за какво точно са го вкарали в играта.
                  Абсолютен еквивалент на Pz III (живот, купол, основно въоръжение, радиостанция, обзор), а там където не е еквивалентен е по-лош (скорост, маневреност, челна и задна броня). Танкът е по-добър само в две неща - малко по-малък е на габарити и има с 10 мм по-дебела странична броня.
                  В тиър 4 бой се оправя, но нагоре издиша заради смотаното оръдие. Pz III поне може да го играе скаут, заради 65-те км/ч, но VK20 вдига едва 47 - 48 км/ч на равно (разписан е 50 км/ч).
                  Никаква индивидуалност и според мен танка ще си остане черна дупка, просто защото не е нужно да се минава през него за нищо, a Pz III е бая по-добър. Pz III/IV се разучава и от Pz III, не само от VK20.

                  VK30.01(D) е тиър 6. Разучава се само от Pz III/IV. Като цяло много ми хареса. Точно така си го представях, че ще се държи. Много добре ускорява, има чудесна максимална скорост (56 км/ч), която почти я постига на равно. Оръдието е чудесното 7,5/L70, което върви с всичките си плюсове. Та с две думи това е скоростен и динамичен снайпер. Не много голям, като размери. Челната броня е прилична. Отскачат от нея разни неща и предвид, че на тестовия половината народ гърми със злато, това е добре.
                  Като минуси мога да кажа, че страничната броня е малко по-тънък картон, отколкото трябва. Особено на купола. Прицелването е бавничко (2,3 сек.) и човек може да се замисли дали да не сложи модул за бързо прицелване. Няма избор от оръдия. Има само дългото и по-късото 7,5. За хора, които играят с 8,8 ще е криво. И гаубицата също я няма. От друга страна липсата на много оръдия е и плюс, защото по-бързо ще се елитва. Лошо е и че двигателите си гълтат опит (11 250 за втория и 15 800 за последния), а без тях танкът си губи плюсовете.
                  Танкът си носи сравняване с VK30.01(Н). Според мен новата машинка е по-добра поради по-малките си размери, малко по-голямата скорострелност и бързо въртящия се купол. Иначе като скорост и динамика двата танка са еквивалентни. Специално си взех VK30.01(Н) да покарам, че го бях забравил.
                  Ако имах време (а нямам) бих си го взел, защото от няколкото игри усетих, че ще носи наслада от играта. Аз много обичам скоростни снайпери.
                  VK30.01(D) води само до VK30.02(D), който и в момента го има в играта.
                  Last edited by 1951; 05-04-2013, 03:17.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #69
                    Така аз пък вчера набарах една тренировъчна стая за ЕУ само и там около 1 час разглеждахме новата карта та впечатленията са ми че много бързо ще отиде за преработка защото на нея всички танкове ще са като в лабиринт тежките и бавни железа няма да имат друг избор освен да влязат в един от 3-те тесни коридора където могат да разчитат само на предната броня и оръдието си защото там място за маневриране почти няма а преминаването им през голямата отворена речна долина където няма абсолютно нищо за прикритие а и е доста удобна за снайпене от височините отляво е немислимо там могат да си позволят да минат само скаути и някой по пъргави и смели средни.
                    На тази карта горната северозападна база е определено по лесна за защита заради перфектната позиция за ТД и артита разположена на другия край на покрития мост,позиция която по-принцип трябва да е недостъпна защото от WG не са оставили никакъв път до въпросният мост но един пич откри една малка стълба до моста където наклона е по-малък и с малко бутане може да се стигне горе и да се мине по моста към тая непристъпна за врага крепост където са разположени едно удобно за hulldown възвишение и няколко храста за ТД а ако отбора успее да качи там и артито вече никой не може да ги пипне,ще са прикрити от малкото възвишение споменато по-горе и ще могат доста лесно да стрелят по горките капващи базата индивиди не знам дали това е пропуск на WG или са създали тая позиция за да окуражат малко работата в екип защото за да се качиш там трябва в зависимост от тонажа да те избутат от 1 до 3 другарчета и да минеш по покрития мост който изглежда няма парапети а и камерата при преминаване е ужас единия път като минавах от там с Лео 1 паднах и се простих с 264 живот и командира си.

                    Comment


                      #70
                      1951 написа Виж мнение
                      "Коничното оръдие" (7,5 cm KwK 41 L/58 Konisch), което бе на VK36 и бе основно за "златни снаряди" е преработено. Сега стандартните снаряди дупчат 157 mm и правят 165 демидж. Трябва допълнително да се изследва дали за VK36 това няма да е по-подходящата пушка.
                      Това е интересно!
                      Как е скорострелността?
                      В момента стандартните снаряди за това оръдие дупчат 167 мм и правят 65 щета, 225/165 със златни - промяната на тестовия сървър е значителна.
                      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                      Comment


                        #71
                        Снощи успях да по тествам новите немци. Индичето ще е добър танк , трудно ме дупчеха мойти нива, а той как дупчи не е истина, налко бавен ми се струва но пък туй да му е кусура. Жалко че ме пускаше предимно с 10 ниво но и тях си ги дупчех често . Най доволен останах от Леопардчо, много и бърз .... точен страхотна машина. Два пъти ме пусна на новата карта с него и ги направих криви, за пореден път се убеждавам ,че наизустяват картите а не търсят да се прикриват за моментната ситуация.
                        Да питам други тестери. Това злато, кредити и опит само за този тест(8.5) ли е или и за напред?

                        Comment


                          #72
                          Lyutskanov написа Виж мнение
                          Това злато, кредити и опит само за този тест(8.5) ли е или и за напред?
                          Всеки тестови сървър се отваря,като изцяло нова игра и след приключването му се нулира.Разходвай смело за всякакви експерименти,за това са дадени.

                          Comment


                            #73
                            Мерси Бира ще тествам тогава до дупка, стига да успея да се логна де

                            Comment


                              #74
                              feersum написа Виж мнение
                              Това е интересно!
                              Как е скорострелността?
                              В момента стандартните снаряди за това оръдие дупчат 167 мм и правят 65 щета, 225/165 със златни - промяната на тестовия сървър е значителна.
                              Качено на VK36 в момента дава 11,76 изстрела в минута или 1941 DPM.
                              С 8,8 DPM-то е 1784, a с 7,5 - 1761.
                              А "златните" конични снарядчета дават 221 мм пробитие и 165 щети.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                #75
                                Поизръчках още два танка. Ето впечатления:

                                Aufklarungspanzer Panther е тиър 7 лек. Разучава се за 43 000 опит от VK28.01.
                                Определено много странна машина, която трябва да минава за лек танк, но отива по-скоро в графата средни.
                                Няма динамиката и скоростта на лек танк. Мъчен е да разгони високи скорости. За среден танк е доста подвижен за лек е зле. От друга страна като захапе около 60 км/ч и не пуска. Не губи много енергия при маневриране, което е много добре. Върти се много здраво. Като цяло ако ускоряваше малко по-добре почти нямаше да имам забележки към мобилността.
                                Въоръжението е добро като за лек танк. Аз тествах танка с коничното оръдие, иначе има и 105-mm гаубица за любителите. DPM-ът е чудесен (1980), точността е добра (0,34), дупчи се задоволително (165 мм и 221 мм със злато), снарядите са евтини. Танкът може да носи вертикален стабилизатор (с него го тествах) и има невероятно точна стрелба от движение. Наистина НЕВЕРОЯТНА, така че ще раздава шамари и в движение. Трудно е да го сравняваш с барабаните на Т71 и AMX13/75, които имат потенциал да избълват поражения и да се скрият. При WZ-131 като цяло германеца леко отстъпва в алфа и DPM, но бие по точност и пробивност (ако говорим за 85-мм оръдие на китаеца).
                                Бронята на корпуса е същата като на Panther, тоест никаква за среден танк и горе-долу ок за лек. Все пак челната е 85 мм под хубав ъгъл и не е като да не рикошира. Животът (950) е повече от добре за тиър 7 лек.
                                Основният минус на танка е, че е голям. Наистина голям. Panther е големичък за среден танк в тиър 7, а какво да кажем за версията му с малко по-малък купол? Въобще не съм го пробвал да виси по храстите, вярвам че това е изгубена кауза. Като активен скаут е горе-долу ок, но е голяма цел - лесна за стреляне, лесна за забелязване... Не знам защо са му дали и най-смотаното радио (710 м) на фона на останалите тиър 7 леки. Друго подчертано лошо е, че частите му нямат нищо общо с другите две Panther. Най-малкото ползва различни двигатели.
                                Въобще проблемът на този танк е, че е прекалено голям за скаут и прекалено леко въоръжен и с малко живот, за среден танк. Иначе е нещо по средата на двете. А как ще се играе ефективно, не мога да кажа. Не, че имам и голям опит със скаутите от високите нива де.

                                Indien-Panzer е тиър 8 среден. Може да се разучи от Aufklarungspanzer Panther за 106 000 опит или от VK30.02D за 81 100.
                                Както казват руснаците "вот эта да" Страхотно танкче, веднага ми пасна! Още първата игра избълвах 3600 поражения. Това за мен е Panther II (играе се по същия начин), но с малко по-добри характеристики, което намалява ядовете и увеличава удоволствието.
                                Оръдието е чудно. Практически същото, като 8.8/L71, но с малко по-голяма пробивност (203 срещу 212) и малко по-висока скорострелност (7,79 срещу 8). Иначе, като алфа, точност и време за прицелване са същите. Снарядите са малко по-скъпи (300 сребро). Оръдието доста добре се отклонява надолу, което е нетипично за повечето германски танкове и можеш да стреляш спокойно зад хълм.
                                Размерите са му осезаемо по-малки от тези на Panther II. Тоест вече си карате среден танк със съответните размери, а не среден танк с големината на тежък, както е при Panther II. Животът от 1300 е ок за среден танк тиър 8. Челната броня е много хубава. Бая рикошира, защото е под някакъв незнаен ъгъл (70?!). Това за рикоширането го казвам и като карач на танка и като такъв, който е стрелял по него. И това става на тестовия, където народа масово гърми със злато. Купола е леко зле от към броня. При Penther II челно куполът носеше много на бой, но при индиеца се дупчи без много проблеми. И все пак бронята на купола и корпуса отстрани и отзад е по-добра, отколкото на Penther II. Другото хубаво е двигателя MTU, който има едва 12% шанс за пожар.
                                Като мобилност, обаче имам бая забележки. Танкът е маневрен и добре завива, но скоростта и ускорението са проблематични. На хартия вдига 50 км/ч, но реално ускоряването от 40 до 50 км/ч е ужасно. На Енск се иска почти цялата улица, която е по ширина на града, за да се достигне 50 км/ч, след като примерно по средата вече е направил 40. Така, че реално ще може да зацепите около 40 - 44 км/ч.
                                Друг проблем е, че е наследил бавното прицелване от Panther II. 2,9 секунди са си бая. Сложих вертикален стабилизатор за да реша от части този проблем, но се простих с оптиката, което е нужна за снайпер като този. Освен това индиеца има малко по-скромен обзор (380 м). Така, че трябва добре да се мисли при оборудването. Друго кофти е, че трябва веднага да отключите веригите, защото сте обречени да играете с късото 8,8. Иначе при отключени вериги и ако имате от някъде дългото 8,8 танка веднага влиза в релси.
                                С две думи, класически снайпер. Леко подобрена версия на Panther II. Със сигурност ще го взема!
                                Иначе танкът е безумно грозен... Прилича на незаконния син на Lowe и VK3002D
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X