Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да печелим повече

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    Току-що даваха линк по един от стриймовете - http://wotmod.net/mods/523-181112xvm...a-wot-082.html
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      #17
      Imperial написа Виж мнение
      Ако рейтингът ти е така нисък, XVM няма да ти помогне. По-добре качи някои риплеи, където смяташ че играеш прилично, ще ги погледнем и ще ти кажем как може да си подобриш играта.
      Ами ето една от нормалните ми битки(танк VK3601H елитен екипаж 100% и първи квалификации:експерт,снайперист,радиоприхващане и двама с ремонт Втори квалификации шесто чувство и камуфлаж-43% на всички останали)
      http://mwreplays.com/replay/CM924L1U3RI3/

      Comment


        #18
        feersum написа Виж мнение
        Може би не е лоша идея да отворим отделна тема само за модове.
        +1
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #19
          falcon_bg написа Виж мнение
          Ами ето една от нормалните ми битки(танк VK3601H елитен екипаж 100% и първи квалификации:експерт,снайперист,радиоприхващане и двама с ремонт Втори квалификации шесто чувство и камуфлаж-43% на всички останали)
          http://mwreplays.com/replay/CM924L1U3RI3/
          Ами единствената по-сериозна критика в тази битка е, че не личи да въртиш бронята така че да е под оптимален ъгъл спрямо противника. Квадратест танк като 3601 (и Тигър и въобще немските танкове) печелят доста от такова завъртане. Трябва да ти стане навик да го правиш това автоматично.


          (Прочее това си е много добра статия като цяло - http://wiki.worldoftanks.com/Tactics)

          И към края блъсна артилерията челно, така й даде възможност да те стреля, ако беше се търколил надолу под ъгъл спрямо нея щеше да й излезеш в гръб и да си я разстреляш безнаказано.

          Обаче в тази битка не ти се наложи да вършиш много работа, така че дай още.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #20
            Imperial написа Виж мнение
            Ами единствената по-сериозна критика в тази битка е, че не личи да въртиш бронята така че да е под оптимален ъгъл спрямо противника. Квадратест танк като 3601 (и Тигър и въобще немските танкове) печелят доста от такова завъртане. Трябва да ти стане навик да го правиш това автоматично.


            (Прочее това си е много добра статия като цяло - http://wiki.worldoftanks.com/Tactics)

            И към края блъсна артилерията челно, така й даде възможност да те стреля, ако беше се търколил надолу под ъгъл спрямо нея щеше да й излезеш в гръб и да си я разстреляш безнаказано.

            Обаче в тази битка не ти се наложи да вършиш много работа, така че дай още.

            Прегледах няколко видея с 3601Н и осъзнах колко дебилно се държа с тази прекрасна машинка Направо богохулство в приложената битка се държах доста по активно(абе стрелях по всичко което виждах и не виждах) и резултата бе впечатляващ 5 фрага и доста щети а накрая загинах геройски .
            http://mwreplays.com/replay/PVSRRFP1YM0M/

            Впрочем пропуснах да спомена че на 3601Н използвам дотиквач,бинокъл и вентилация.

            Comment


              #21
              3601Н е много добър учебен танк. Характеристиките му са добре балансирани и е доста универсален. Ако в момента е най-добрият ти танк, препоръчвам да си стоиш с него докато не усетиш че осезаемо печелиш повече. Следващият (Тигър) е по-сложен за игра.

              falcon_bg написа Виж мнение
              Прегледах няколко видея с 3601Н и осъзнах колко дебилно се държа с тази прекрасна машинка Направо богохулство в приложената битка се държах доста по активно(абе стрелях по всичко което виждах и не виждах) и резултата бе впечатляващ 5 фрага и доста щети а накрая загинах геройски .
              http://mwreplays.com/replay/PVSRRFP1YM0M/
              Ще го погледна по-късно, че сега трябва да се работи.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                #22
                Не не ми е топ тиъра но го пазя за правене на пари пък и защото ме кефи а иначе имам и Тигър и ИС ама тигъра не мога да разбера как да го играя защото почти всеки изстрел който пробие страничната броня ми поврежда или унищожава боезаряда което ме изнервя ужасно защото не мога да го играя по друг начин освен като второлинеен танк дори когато съм топ тиър в битката(което пък поражда коментари от рода на noob tiger и stop camping noob) още преди да взема тигъра четох коментари колко сложен бил за игра и колко лош е но си казвах че не може да е толкова зле(все пак това е легендарния Тигър страшилището на вермахта) ама явно съм грешал и реалността се разминава сериозно с играта и да ви призная бих го продал на секундата ако не ми трябваше за да взема Тигър 2 една наистина прекрасна машина .

                А ако може някой да ми каже струва ли си да взема vk3002db защото казват че е доста зле(с същото топово оръдие като 3601Н което за тиър 7 си е подигравка) имам го отключен от доста време и се колебая дали да не го взема най-накрая защото се говори,че втората немска средна линия ще започва от там?

                Comment


                  #23
                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Прегледах няколко видея с 3601Н и осъзнах колко дебилно се държа с тази прекрасна машинка Направо богохулство в приложената битка се държах доста по активно(абе стрелях по всичко което виждах и не виждах) и резултата бе впечатляващ 5 фрага и доста щети а накрая загинах геройски .
                  http://mwreplays.com/replay/PVSRRFP1YM0M/

                  Впрочем пропуснах да спомена че на 3601Н използвам дотиквач,бинокъл и вентилация.
                  Мда, определено игра по-агресивно тук, обаче май не гледаше много картата, мисля, че се фокусираше 100% върху целите непосредствено пред теб, а битката през това време се решаваше другаде.
                  Прочее и аз нерядко правя същата грешка, въпреки че си повтарям непрекъснато че трябва да следя всичко.

                  И отново съвета за въртене на бронята така че да е под ъгъл - мисля че това последното КВ нямаше да те пробие ако беше под ъгъл към него. Ама не му знам оръдието в детайли (не играя с руски танкове).

                  Важното е, че знаеш че може по-добре и искаш да се подобриш - даже само това те поставя над огромен процент от играчите
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #24
                    falcon_bg написа Виж мнение
                    А ако може някой да ми каже струва ли си да взема vk3002db защото казват че е доста зле(с същото топово оръдие като 3601Н което за тиър 7 си е подигравка) имам го отключен от доста време и се колебая дали да не го взема най-накрая защото се говори,че втората немска средна линия ще започва от там?
                    DB е една съвсем различна машина от 3601. 3601H е "тежък" среден танк, отлично училище за Тигър и впоследствие КТ, докато DB е бърз и маневрен, с наклонена предна броня - исторически е моделиран по подобие на Т-34 - виж и изнесения напред купол. DB е по-скоро от класа на Пантерата, но според мен в някои отношения е по-добър от нея - по-бърз, по-маневрен, с по-добре дефлектваща предна броня. Всъщност преди да въведат втората линия тежки немски танкове, DB беше предшественик на Пантерата, която беше тиър 8, на мястото на Пантера 2, и се минаваше задължително.
                    Относно оръдието - горе-долу от пети или шести тиър влиза в сила една закономерност - средните танкове от даден тиър имат оръдие, еквивалентно на оръдието на тежките танкове от предния тиър. Поне за немците това важи до тиър 10 включително.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      #25
                      falcon_bg написа Виж мнение
                      Прегледах няколко видея с 3601Н и осъзнах колко дебилно се държа с тази прекрасна машинка Направо богохулство в приложената битка се държах доста по активно(абе стрелях по всичко което виждах и не виждах) и резултата бе впечатляващ 5 фрага и доста щети а накрая загинах геройски .
                      http://mwreplays.com/replay/PVSRRFP1YM0M/

                      Впрочем пропуснах да спомена че на 3601Н използвам дотиквач,бинокъл и вентилация.
                      Я и аз да се намеся с моето експертно мнение и съвети
                      -Увеличи си 2-3 пъти картата с "+" (ако не си го направил до сега)
                      -Използвай я, когато искаш да смениш целите, вместо да чакаш първо да ги видиш в снайперския режим или някъде по ъглите на монитора.
                      -Следи за резултатът от убитите противници (в зеления цвят над миникартата) и веднага се заеми със следващата маневра или цел
                      -Използвай разбитите "трупове" като прикритие, също и ъглите на сградите.
                      Въпреки че артилерията беше мижава, трябва да ти станат навик непрекъснатите маневри за избягване на артилерийския огън. Докато презареждаш дори в снайперски режим можеш да шавваш по малко или да извърташ предната броня към противника.
                      В някои случаи си е направо тежък танк, така че няма проблем да понасяш повечко щети, така че агресия му е майката, успех!

                      Comment


                        #26
                        Я да направя темата важна. Въпреки, че от няколко месеца нямам никакво време за WoT, все пак други сериозни мнения по темата са ми интересни.
                        albireo написа
                        ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                        Comment


                          #27
                          Когато % победи на някой е 55-57% то тогава той е много добър.
                          Когато % победи е над 57% то тогава той играе предимно в platoon.
                          War, war never changes..

                          Comment


                            #28
                            Imperial написа Виж мнение
                            други сериозни мнения по темата са ми интересни
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              #29
                              Ами как да печелим повече:
                              А)премиум акаунт+златна тиър 8 лимузина=гарантиран резултат и стабилни финанси.
                              Б)Премиум акаунт+стандартен танк=Добър резултат по бавен от вариант А,но пак стабилни финанси.
                              В)Стандартен акаунт+стандартен високотиърен танк без наличие на мънимейкър=сигурен фалит и отказване от играта(освен ако не се пренасочи към вариани А,Б или Г)
                              Г)Стандартен акаунт+Ядро от 2-3 добре екипирани тиър 5-6 танкове с екипаж от зверове=Бавно събиране на пари в сравнение с А и Б но добра финансова стабилност и надежност

                              Това са икономическите правила на играта аз съм вариант Г и правя по 500-800к на 4 часа игра със следните зверилници(КВ-1,Т1,М10, М36,ВК3601Х и чат пат преди КВАС)така продължителната игра не ми омръзва а парите се трупат стабилно!

                              Comment


                                #30
                                Ако беше прочел първия пост поне, щеше да знаеш, че тук се обсъжда печеленето на битки, а не на пари.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X