Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос към знаещите

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Някой стана ли му ясно какво е това WN6? Моето ми показва средно към 1100, като се вдига непрекъснато, а в последните дни постоянно държи над 1700.

    Comment


      #32
      И моето е там някъде, а в хубави дни до 2600. явно е някаква алтернативна формула за ефективност...но това е само предположение.

      Comment


        #33
        Колеги, умението на радиста "Радиоприхващане" и това на командира "Разузнавач", припокриват ли се или се допълват едно друго? Искам да кажа - и двете умения повишават обзора, но има ли смисъл да се развиват едновременно или едното обезмисля другото?
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #34
          uzi71 написа Виж мнение
          Някой стана ли му ясно какво е това WN6? Моето ми показва средно към 1100, като се вдига непрекъснато, а в последните дни постоянно държи над 1700.
          Първия рейтинг го наричаха прост "efficiency rating" и известно време беше стандарт, докато не стана ясно, че е лесно да се надуе изкуствено и не е достатъчно адекватен. Съответно се появиха алтернативи като за момента най-авторитетна е точно WN, която се и обновява сравнително често (цифрата се сменя за всяка нова версия). XVM уж ще мине на нея по някое време, но не знам детайли.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            #35
            Новия XVM test4 е с нова формула, рейтинга ми от 1880 падна на 1700
            War, war never changes..

            Comment

            Working...
            X