Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клюкини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Малко интересни неща от последния ден:
    - Степната карта ще се преработва с премахването на отворените пространства и вкарването на боевете в "коридори"
    Не стига, че откъм карти все на зле отиват нещата, че кампенето и по старите карти става масово, а сега и една от малкото отворени карти позволяваща маневри за мобилните машини ще съсипят.

    Да ги направят всички в коридори, та нуубовете да не им се налага да мислят много и безмозъчно да се стрелят лице в лице.

    Точно за Степите много ме е яд толкова приятна карта е за средни танкове при това и за тежките си има място на Н4.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Ultramarine написа Виж мнение
      Да ги направят всички в коридори, та нуубовете да не им се налага да мислят много и безмозъчно да се стрелят лице в лице.
      Не го мисли, нуубовете ще намерят начин и там да измират нуубски

      За картата ще е жалко, наистина.
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Не го мисли, нуубовете ще намерят начин и там да измират нуубски

        За картата ще е жалко, наистина.
        Вчера точно на нея карта, насрещна битка,Т6, Квасове и хелкати решиха да кампят в нашата база, аз с ARL44, не топов, надрусах 2К щета и пак загубихме,никой нямаше над 1К повечето бяха с по около 300, говорим за Хелкати и Квасове.....чакам планет ВОТ да с еупдейтне да видя каква ефективност съм докарал, че все подобни олигофрени ми пускаше...идеята беше че ако затворят откриттто поле покрай което идиотите кампят ще ги принудят да се раздвижат малко. Все пак открито поле прострелвано по цялата дължина предразполага към кампене.
        Аз съм силно против оформянето на "коридори" защото това ще облагодетелства кампирането с ТД-та, но ако вместо коридоти просто добавят прикрития около които д аможе да се танцува с мобилни танкове ще е просто страхотно, иначе при сегашният сетъп облагодетелстваш кампирането картите с големи открити площи са практически беполезни.

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          Вчера точно на нея карта, насрещна битка,Т6, Квасове и хелкати решиха да кампят в нашата база, аз с ARL44, не топов, надрусах 2К щета и пак загубихме,никой нямаше над 1К повечето бяха с по около 300, говорим за Хелкати и Квасове.....чакам планет ВОТ да с еупдейтне да видя каква ефективност съм докарал, че все подобни олигофрени ми пускаше...идеята беше че ако затворят откриттто поле покрай което идиотите кампят ще ги принудят да се раздвижат малко. Все пак открито поле прострелвано по цялата дължина предразполага към кампене.
          Аз съм силно против оформянето на "коридори" защото това ще облагодетелства кампирането с ТД-та, но ако вместо коридоти просто добавят прикрития около които д аможе да се танцува с мобилни танкове ще е просто страхотно, иначе при сегашният сетъп облагодетелстваш кампирането картите с големи открити площи са практически беполезни.
          Вижте на карта "Степ" сега се оформят три коридора, като основно боевете се водя по двата фланга. За мен тази карта трябва да се начупи повече като релеф с малки хълмове които да прикриват танковете но и да се избегне вариянта за бой на двата фланга и светляк през центъра.Това ако го направят ще стане май по интересно.
          П.П. Всички тези промени ще ме накарат май да копувам нов компютър - лаптоп,защото настоящият лаптоп ще се окаже стар, а само на настолния нещата отиват на бой с хлапето а мама да слага ред. Мина времето когато аз карах и той стреляше и обратно.

          Comment


            Гоги, къде ще маневрираш и танцуваш? Че нали както са на огромната част от картите 3 коридора, по 5 танка в коридор. Ти ще излезеш в гръб на първия и ще си дадеш задника на другите 4.

            Comment


              Mitko написа Виж мнение
              Гоги, къде ще маневрираш и танцуваш? Че нали както са на огромната част от картите 3 коридора, по 5 танка в коридор. Ти ще излезеш в гръб на първия и ще си дадеш задника на другите 4.
              Между потенциалните хълмове в центъра, център който в момента е неизползваем освен за самоубийци.

              Comment


                Дааа, Гоги, те ще те пуснат и няма да са заети. Всички знаем, че нубовете се движат в пакет зад някой глупак който отива напред да изяде боя. Точно такива средни танкове дето искат да байпаснат първия са им най вкусната цел. За жалост в днешните малки карти средните танкове са кръстоска между светляк и лош тежък танк.

                Comment


                  Аз къде писах че ще се втурна да светя първи? или пък че ще се движа като муха без глава?Предвид че имам доста добри статистики със средни танкове все си мисля че знам как да играя с такива, и колкото по-насечен е терена толкова по-облагодетелствани са редните танкове, поради по-добрата си енергетика и (обикновенно) по-точни/бързо прицелващи оръдия.

                  Comment


                    Storm е обещал бъф за Lowe по "исторически" причини:

                    Масата се намалява от 92,55 на 90 тона
                    Отклонението на оръдието по вертикала се променя от -6/+17 на -8/+38
                    Боезапасът се увеличава от 40 на 80 снаряда
                    Горната част на страничната броня става от 80mm на 100mm

                    Нямало да има компенсиращи нърфове към горното
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      1951 написа Виж мнение
                      Storm е обещал бъф за Lowe по "исторически" причини:

                      Масата се намалява от 92,55 на 90 тона
                      Отклонението на оръдието по вертикала се променя от -6/+17 на -8/+38
                      Боезапасът се увеличава от 40 на 80 снаряда
                      Горната част на страничната броня става от 80mm на 100mm

                      Нямало да има компенсиращи нърфове към горното
                      Как ще стане така че ще се намали тонажа и същевремено ще се увеличи бронята?!!!

                      Comment


                        don4o написа Виж мнение
                        Как ще стане така че ще се намали тонажа и същевремено ще се увеличи бронята?!!!
                        Баланс

                        Лъвчето е чертожен танк, могат да му сложат 200м броня и да тежи 50т.

                        Comment


                          Хъ, 80 снаряда... като сложиш 1050 кредита бройката - те ти 90 бона разход за пълен БК.
                          На тоя танк май само един или два пъти съм успял да изстрелям целия БК.
                          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                          Comment


                            Аз веднъж успях - спечелих скромните 164,000 кредита..
                            War, war never changes..

                            Comment


                              Имало е стрийм с Strom. Ето съществените послания:

                              - очертават се красиви карти базирани на реалните градове Харков, Минск и Кьонингсберг (Калининград днес)

                              - японските танкове са внимателно балансирани и няма да има явно ОР-та. Повечето японци са щели да имат добро отклонение на оръдието андолу

                              - ще има допълнителна обработка на картите за да изглеждат по-реалистични - пожари, дим и прочие

                              - ще има т.нар. "HD клиент", който ще дава много сериозно подобрена графика (сандъци по танковете, пожари, поклащащи се антени, падащи предмети), повече полигони по моделите, подобрена текстура, отразена светлина, реалистично окачване и прочие. Това ще изисква доста сериозен компютър и за тези, които не могат да си го позволят ще има и клиент с по-умерена графика

                              - създателите са доволни от 7/42 режима

                              - гаражни битки все пак ще има, но ще има и нещо по-особено около тях

                              - постепенно ще се въвеждат играта неща, които се ползват в по-известните модове, ще има и подобрен гараж

                              - планира се HEAT да правят по-малък демидж, но да дупчат повече; въобще се мисли за опции за оптимизирането на тези снаряди

                              - геймплея на топовия японски танк ще наподобява този на Leo

                              - някога ще има японски тежки танкове

                              - ще има доста промени свързани с клановете и клановите войни

                              - хардкор режими, каквито има в самолетния WT не се планират, но не се и изключват

                              - ще има нови звукове в играта

                              - артитата от ниските тиъри ще получат лек бъф

                              - WG знаят, че някои танкове са статистически зле и се работи по решения

                              - повишаването на точността е имало някои нежелателни последици, но е било нужно

                              - ще има преработка на камуфлажната система, като например храстите нямало да бъдат квадрати (?!)

                              - догодина ще има портал за одобрени модове, които няма да създават проблеми

                              - това, което в момента се планира, като нови клонове за 2014 г. - американско средно направление, френско средно и тежко, британско средно и Sturmtiger клон

                              - причината за забавянето на новото съдържани под форма на нови танкове е че в момента тече преработка на старите модели и изчистване на проблемите там

                              - ще има щурмови оръдия

                              - от WG се ровят в германските архиви и очакват да изникнат разни неща от там (личната ми спекулация е че ще има поне още една германска тежка линия)

                              - ще има далекомер, който да ти показва дистанцията до обекти, не само танкове (за мен лично ще е полезна)

                              - едва ли ще има още китайски танкове през 2014 г.

                              И разни важни неща от дежурните отговори в руския форум

                              - не се планира скоро да се появяват танковете на Кристи

                              - Т-44-85 няма да се появи в следващия пач

                              - в Азия няма да има роуминг, защото там всеки мрази всеки (специално японците са универсално мразени, корейците и китайците не се долюбват умерено, виетнамците и китайците са си почти врагове)
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                1951 написа Виж мнение
                                - постепенно ще се въвеждат играта неща, които се ползват в по-известните модове, ще има и подобрен гараж
                                Отне им само 3 години да добавят нещо толкова елементарно и очебийно като цифров таймер за презареждането.
                                albireo написа
                                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                                Comment

                                Working...
                                X