Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Клюкини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Историята на Т-34М (А-43):

    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment



      И от мен нещо.

      Comment


        Излязоха интересни неща от разработчиците, та да ги сложим тук:

        - Е-100 ще получи някога втори купол

        - новият китайски тиър 8 премиум ще се казва T-34-3 и ще е нещо като Type 59, но не толкова брониран. Според някои теории в 8.7 ще бъде даден на супер тестърите, а в 8.8 ще се пусне за обща продажба

        - третия съветски тежък клон не се планира скоро

        - клиентската физика (поклащащи се антени, хвърчащи предмети от танка и прочие) няма да се появи през 2013 г.

        - Waffentrager E-100 (бъдещият тиър 10 TD) няма да е бавен

        - планира се по една нова карта на пач

        - Сергей е против премиумните танкове от ниско ниво защото подстрекавали педоберщина

        - VK4502B ще преживее исторически нърф и ще бъде премахнат като тиър 9 тежък. Вместо него се планира друг проект на Порше. Примерно този - http://world-of-kwg.livejournal.com/186553.html

        - премиумен тежък тиър 7 няма на хоризонта

        - WZ-111 и Type 62 вероятно ще се продават и за в бъдеще. За WZ-111 не знам какъв е смисъла с вкарването на 112...

        - Сергей предвижда бум на TD-тата и рев срещу тях в близко бъдеще

        - Сергей признава за проблеми с изграждането на японското дърво. При леките и средните танкове нещата са добре, но с тежките и TD-тата има проблеми, свързани с липсваща информация. Даже било възможно на първо време японците да нямат тежки танкове.

        - Разработчиците заявяват, че корпуса на танка също ще стане модул, който се разучава (по примера на WoWp, ако някой го играе). Щом го казват така открито, явно го планират за близкото бъдеще. Бих заложил 9.0

        - във връзка с горното се планират различни опции, включително и обединяването на Е-50 и Е-50М в един тиър 10 танк, появата на газотурбинна Пантера, обединяването на двата VK 45.02 в един танк и прочие

        - ще има някаква връзка с двигателите на Пантерите (и всички машини на тяхната база), но за сега се мълчи

        - новият руски среден клон се смята, че ще изглежда така - Т-34М за тиър 6, А-44 за тиър 7, Обект 416 за тиър 8, Обект 140 за тиър 9 и Обект 430 за тиър 10. В същото време руснаците признаха, че Т-44-122 ще е регулярен тиър 7 танк

        - Сергей намеква, че артилериите няма да се бъфят, а ще се търси алтернативен начин за увеличаване на тяхното значение
        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

        Comment


          Waffentrager E-100= мощно и точно оръдие+бързина+барабан!?! Мммм много вкусно!
          А корпусите като модул не бих заложил на 9.0 може би 9.1-9.2 ще бъде хубава промяна но и още по добре ще стане ако за някои(където е възможно) танкове има по три корпусни варианта стковият,един по-лек(подобряващ скоростта и маневреността но жертващ броня) и трети по-тежък и с по-здрава броня но жертващ мобилност.
          Но тази линия с Waffentrager-ите определено ще ми е приоритет на мен.

          Comment


            War, war never changes..

            Comment



              Живец си го каза. Нова клонка руски средни, общо 5 нови машини-10 тиър обект 430.

              Comment


                Първият японски танк Chi-Nu-Kai ще е средна машина от тиър 5:







                Уж щял да се появи в 8.8, но според мен тогава ще го дадат на супертестерите. На регулярните потребители в 8.9, което значи, че 9.0 ще донесе японците.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  1951 написа Виж мнение
                  Първият японски танк Chi-Nu-Kai ще е средна машина от тиър 5:







                  Уж щял да се появи в 8.8, но според мен тогава ще го дадат на супертестерите. На регулярните потребители в 8.9, което значи, че 9.0 ще донесе японците.
                  Хмм доколкото мога да съдя тая дългоцевка значи само едно висока бронебойност и точност за тиъра си а и бронята отпред е с хубав ъгъл това танкче ще е интересно за игра...
                  Дано наистина 9.0 да се появят японците!

                  Comment


                    falcon_bg написа Виж мнение
                    Хмм доколкото мога да съдя тая дългоцевка значи само едно висока бронебойност и точност за тиъра си а и бронята отпред е с хубав ъгъл това танкче ще е интересно за игра...
                    Дано наистина 9.0 да се появят японците!
                    Оръдието вероятно ще е хубаво, с доста добри ъгли на наклон по вертикала.
                    Обаче, исторически танкът е бил с картонена броня. И за да е балансът пълен, със сигурност ще го спънат в мобилността.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      Това не е ли Chi-Ha?
                      War, war never changes..

                      Comment


                        StrEagle написа Виж мнение
                        Това не е ли Chi-Ha?
                        Той е вече в играта. Тиър 3 в китайското дърво.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment



                          Малко клюки и от мен.

                          Comment


                            Mitko написа Виж мнение
                            http://panzer-journal.ru/news/strim-...-i-dalshe.html
                            Малко клюки и от мен.
                            Тигр (Хеншеля) – будут апать.

                            Хмм както се пее в една нашумяла песен "А дано...ама надали".

                            Comment


                              Mitko написа Виж мнение
                              http://panzer-journal.ru/news/strim-...-i-dalshe.html
                              Малко клюки и от мен.
                              Благодаря! Това е интересно.

                              П.С.
                              Но Станислав "Veider" има ужасна дикция.
                              Или лош микрофон.
                              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                              Comment


                                На мен ми хареса това:

                                Проект Безпределье (30 на 30 и большие карты) – столкнулся с рядом серьезных проблем в реализации ,в работе.
                                Концепции новых игровых режимов активно прорабатываются.
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X