Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Е какво стана сега? Продаваме ли ги?
    War, war never changes..

    Comment


      Продаваме ги. В магазина са с продажна цена 83 кредита...
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Продаваме ги. В магазина са с продажна цена 83 кредита...
        Гадинки мръсни белоруски,а покупната цена я заковаха на 170.Би трябвало поне на 85 да ги изкупуват,да не е много вътре човек.Не,че 2 кредита на снаряд е много,но заради принципа.

        Comment


          Уикенд на тежките 7мици!

          Всички тежки танкове от тиър 7 са на 50% намалени и са с 30% увеличена доходност.
          Освен това имаме 7000 сребро награда за всеки Steel Wall, 50% отстъпка в цената на премиумния Т14, х3 за първа победа и 50% намаление за ретренинг на екипажите.

          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            1951 написа Виж мнение
            Уикенд на тежките 7мици!

            Всички тежки танкове от тиър 7 са на 50% намалени и са с 30% увеличена доходност.
            Освен това имаме 7000 сребро награда за всеки Steel Wall, 50% отстъпка в цената на премиумния Т14, х3 за първа победа и 50% намаление за ретренинг на екипажите.

            http://worldoftanks.eu/news/6320-wee...l-heavy-steel/
            Мдаа сладурска примоция... тъкмо да си купя пак тигъра.

            Comment


              Аз ще си взема черния принц. Предния уикенд по ми допадна, но и тоя не е лош.

              Comment


                Ето го и бонуса за Свети Патрик:
                Всичката тиър 8 тежка железария с 30% отстъпка и 30% увеличени доходи
                х3 опит за екипажа
                50% отстъпка за махане на умения
                50% отстъпка на екипировката(мойта любима част)
                50% отстъпка на камуфлажите
                отстъпка за 3 дневен премиум от 650 на 350
                отстъпка за 7 дневен премиум от 1250 на 650

                И 25000 кредита награда за "Патрул"
                Last edited by falcon_bg; 16-03-2013, 11:26.

                Comment


                  Жалко, че вече не мога редовно да играя, щеше ми се да използвам промоцията да купя кралския тигър.

                  Comment


                    Angelmr написа Виж мнение
                    Жалко, че вече не мога редовно да играя, щеше ми се да използвам промоцията да купя кралския тигър.
                    Нищо не пречи да използваш намалението,но да си седи в гаража.някога ако ти се отвори прозоврец - оборудвай и подкарвай.Ако не,поне не си вътре с кинтите.

                    Comment


                      Няма да имам време да изгриндя кредитите и опита които ми трябват. Макар че на тигъра ми остават само 20 000, което е само няколко часа игра, а с тези битки бих изкарал и нужните кредити, но няма как.

                      Comment


                        Офертите за уикенда почти изтекоха, но все пак ако някой не е видял дават консумативи и слотове на половин цена:

                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Я па си зех френска, немска и американска артилерии 5 тиър. Сега се нервя с тях. Бе много шават танковете по малките тиари, нямат спиране. Отделно гаснеят още преди даже да се прецеля.

                          Comment


                            Много смотана промоцията за този уикенд ми се струва... Двойна доходност на тиер 3 и 4; 50% по-евтин камуфлаж и двоен експ. за екипажа (това поне бива). Скука.
                            У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                            Очередь возмущалась, но не расходилась.

                            Comment


                              stasun написа Виж мнение
                              двоен експ. за екипажа (това поне бива). Скука.

                              това според мен е най-доброто възможно нещо за уйкенд...е освен тройният експ за екипажа...просто стават звергове за отрицателно време явно ще бръмкам само с най-любимите машини....матилда например, сума народ ще се поблазни за повечкото парички и аз ще го превърна в статистика

                              Иначе там разните намаления за танкове са добре, но трябва все пак да оцелиш, доакто експито за екипажа е яко винаги...е и оборудването на половин цена, но то е на второ място.

                              Comment


                                само да подметна- двойна доходност на матилда се изразява в около 25К чисти пари, което хич ама хич не е лошо, с нормален акаунт това.
                                Иначе ще е убер забавно с Т5 машини, на теория трябва непрекъснато да са в топа, особенно премиумните...осещам как Рам 2 и Т14 ще се редуват с матилдата тъкмо ще помпя екипажа на М26 на Рам-а и М103 на Т14-ката .... Това на теория поне, ще видим далисметкит еми за сладък ММ ще се оправдаят....май и премиум ще си взема за уйкенда.....даже може да строя двама от моите служители да правим троен платун с матилди....или две матилди и хетцер

                                П.П. с матилда е много лесно да се вземе снайпер, т.е. потенциала за кеширане е още по-голям.

                                Comment

                                Working...
                                X