Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    И аз ще го ползвам в събота като се надявам най-накрая да изфармя тва милионче за ВК3002ДБ и евентуално да се добера някак до Кромуела.

    Comment


      #92
      Отнесох премиумната валентинка като куцо пиле домат. Хич не ми хареса, бавна и със слабо оръдие, но поне имам някакъв танк 4 тиър който ще си оставя в гаража.

      Comment


        #93
        P.S. моя грешка
        Last edited by Gaden Gogi; 15-02-2013, 20:14.

        Comment


          #94
          За какъв ден премиум става на въпрос ?

          Comment


            #95
            за този който дават покрай Трифон зарезан

            Comment


              #96
              Нова прИмоция народе!!! Казва се ''пустинна кампания'' и представлява следното:
              50% намаление на танкове:
              PzKpfw II
              PzKpfw III
              PzKpfw IV
              PzKpfw VI Tiger
              StuG III
              Valentine
              Matilda
              Crusader
              Churchill I
              M3 Stuart
              M5 Stuart
              M3 Lee
              M4 Sherman
              M10 Wolverine
              M7 Priest
              На същите тези и 70% повече приходи,двоен опит за екипажа,50% по евтин камуфлаж и намаление на три дневният премум от 600 на 300,както и 25000 кредита награда за ''Патрул''.
              Продължава от днес до 19ти. http://worldoftanks.eu/news/6113-spe...sert-campaign/

              Comment


                #97
                Излязоха промоциите за 23-26.02. http://worldoftanks.eu/news/6176-med...ificent-seven/
                У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
                Очередь возмущалась, но не расходилась.

                Comment


                  #98
                  Съвсем не лош спешъл тази седмица:

                  х5 за първа победа,
                  всички Т7 средни на половин цена и с +50% доходност,
                  слотове на половин цена,
                  консумативи на половин цена.
                  М10 пантерата с 30% намаление....


                  Осещам как ще хвръкнат всички спестени парички, хубаво (или не) е че май само КВ 13 има ресъчнато и не съм купил...но консъмативите са голяма беля, имам няколко танка който карам непрекъснато с хубав Дзимбин, и периодично трябва да се запасявам
                  От друга страна при добро желаниер мога да изпълзя до Т-44 с Т-43-ката...и дори да изкарам априте з анего по пътя.


                  П.П. м-да, писали сме едновременно.

                  Comment


                    #99
                    Мамка му и карък дето съм! Вчера купих ВК3002ДБ а го бях рисърчнал от месеци секаш дяволът ме бутна да го взема! Дано поне е по-добър като го развия за да не излезе накрая че съм теглил половин милион че и повече загуба за нищо!

                    Comment


                      Машината определено не е лоша, но е особена. Изисква доста привикване и е с характер. Аз лично не я долюбвам, но с нея ми е абсолютния рекорд по опит в една битка, който не мога до момента да подобря с нито една машина, дори с любимите ми такива, които на теория би трябвало да карам по-добре. Просто веднъж така се получи, че с него на рибарския залив обърнах една загубена битка сам самичък - само аз и едно арти бяхме оцелели срещу Порше Тигър и няколко руски средни танка + някакъв Чърчил. Колкото и да съм се пробвал след това подобна битка с тази машина не съм имал. Мерцът често ме оставя на нула когато го играя и на моменти ме вбесява, но и адски рядко го карам като цяло. Пазя го за новата линия, която ще тръгва от него и от време на време го разхождам колкото да не "прашаса". Учудващото лично за мен е, че понякога прави разкошни игри, дори в моите криви ръце, но е далеч от лекотата с която се играят "Мини Тигър" или пък Пантера 1. Иска си близък контакт с вразите с топ оръдието, но пък и за снайпване става с оръдието от премиумната четворка.

                      Comment


                        Мдаа има нещо необяснимо в ВК3002ДБ сякаш не ти го водиш а танка те води където си иска и ако не го послушаш се държи като боклук но ако го послушаш и правиш каквото ти каже е звяр! За мое голямо учудване току що в два последователни мача нанизах по 2-ма врази с L/70 оръдието но само ме е яд че не дочаках промоцията имах го рисърчнат от преди нова година а сега да го купя точно преди намалението... нищо има и хубава страна сега ще изгриндя пантерата и за промоцията ще си я взема а 3002ДБ непременно ще си запазя!
                        Last edited by falcon_bg; 22-02-2013, 16:39.

                        Comment


                          Е, Пантерата е приказна с L 100. Любима машина!!! Няма вече "непробил", няма такива враговер които си казваш - "няма смисъл да го стрелям". Дупчиш всичко и където си се прицелил. Само внимаваш да не те набарат в близък бой, че е малко тромавка но като снайпер от далече е просто мечта.

                          Comment


                            stasun написа Виж мнение
                            Излязоха промоциите за 23-26.02. http://worldoftanks.eu/news/6176-med...ificent-seven/
                            23 Февруари.
                            Празник на руската армия.
                            http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                            Comment


                              На европейския има намаление на премиумния пантера/м10. Та се чудя, има ли смисъл да купувам това чудо на техниката. Имате ли някакви наблюдения за този танк? Още повече, обещали са в бъдеще 8 тиър среден премиумен немец.

                              Comment


                                Mitko написа Виж мнение
                                На европейския има намаление на премиумния пантера/м10. Та се чудя, има ли смисъл да купувам това чудо на техниката. Имате ли някакви наблюдения за този танк? Още повече, обещали са в бъдеще 8 тиър среден премиумен немец.
                                Panther M10 не си струва.
                                Казвам ти го като човек, който е голям фен на Panther и Penther 2. Тествал съм танка няколко пъти, на този тестов пак си го взех, като видях, че го дават с намаление.
                                Не си струва, защото като цяло взима всички лоши качества на Panther (големина, липса на динамика, слаба броня) и няма никое от добрите ѝ качества (точно дупчещо оръдие, обзор), като даже бронята е по-лоша. DPM-то e маниашко, но 150-мм дупчене просто не стигат в тиър 8 боевете и подкалибрените не са спасение в случая. Заради малката алфа и парите не са кой знае какво. С две думи, не случайно е сред най-непопулярните премиуми.

                                Ако си търсиш германски среден премиум ти препоръчвам Т-25. Струва жълти стотинки, изкарва прилични пари, кеф е да се играе с него и екипажът ти се тренира идеално.

                                А този тиър 8 среден германски премиум не го чакай скоро.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X