Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Бонуси, кодове, промоции, оферти и прочие

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    след около 30 мин ще дойде.

    Comment


      falcon_bg написа Виж мнение
      https://eu.alienwarearena.com/giveaw...-code-giveaway
      Регистрирайте се бързо и грабете преди да са ги налазили сиемките!
      Дават 300 злато и 1 ден премиум.
      Има и друго раздаване на инвайт кодове които са по 1000 злато и 7 дена прем.
      Регистрирах се!Каза да изчакам до 60 мин. Не разбрах само къде ще получа кода !?На пощата ли?

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Регистрирах се!Каза да изчакам до 60 мин. Не разбрах само къде ще получа кода !?На пощата ли?
        Да на пощата ги изпращат.

        Comment


          Сега проверих и съм получил код от вчера на пощата.Играта съм и направил почивка от декември, пък с тия кодове ще събера злато колкото съм пращал по пейпал.Само за един ден 500.

          Comment


            Марфата е до утре, кой намазал намазал. В.Г ще си дигнат утре гащите.
            Клан [8282] .

            Comment


              Днес няма ли да има пак нови кодове?

              Comment


                FRP9NB6MN6 ,но при мен май не става

                п.с стана получих 50 злато
                Last edited by tokarev_fan; 05-04-2014, 14:02.

                Comment


                  tokarev_fan написа Виж мнение
                  FRP9NB6MN6 ,но при мен май не става

                  п.с стана получих 50 злато
                  Токарев,ще пиеш и ти бира от мен!Взех и аз 50 злато!!!

                  Comment


                    Днес дали ще има бонус кодове??

                    Comment


                      HFR4SD839C

                      Comment


                        MB746VDM89

                        Comment


                          Някой взе ли нещо ? При мен само изтекло време ми дава .

                          Comment


                            emkirov написа Виж мнение
                            Някой взе ли нещо ? При мен само изтекло време ми дава .
                            Въведох предпоследният код " HFR4SD839C " и в сайта изписа, че е приет и всичко е ОК. Обаче вече близо час нямам никаква промяна в количеството злато. Следващият копиран код ми го показва като вече невалиден. Макар че пробрах преди час и нещо и отначало изписваше да изчакам, сега директно ми отряза надеждите. Вчера пак се получи така с един друг. Отначало изписва да изчакам, че има претоварване, да пробвам след 10 минути и т.н. докато малко по-късно ми изписа - Лимитът с кодове е достигнат! Честито на печелившите!
                            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                            Comment


                              От играта пишат че на първи май ще има двоен опит не само за първа битка ами за целия ден!

                              Comment


                                Сменете си паролата, дава 300 злато, за всички важи, дори за тези които предишния път са я сменяли.

                                Comment

                                Working...
                                X