Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Американски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #76
    Не мога да разбера каква е логиката на М7 и М6 да има по две почти еднакви оръдия? Само опит да се харчи...
    76 mm Gun M1A1 и 76 mm Gun M1A2 - м6
    75 mm Gun M2 и 75 mm Gun M3 - м7

    Comment


      #77
      Вторите стрелят по-бързо от първите.
      Ако искаш да стреляш по-бързо, харчиш опит. И според мен си заслужава.
      М1А1-2 също са и на Sherman линията.
      War, war never changes..

      Comment


        #78
        Де да беше така, второто пробива повече (92 срещу 90 за м7), а при м6 само свива мерника по-бързо...
        Та затова ми се виждат безсмислени.

        Comment


          #79
          И по-доброто пробитие, и по-бързото прицелване си струват.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #80
            Да се оплача и аз.Купих Т-20 с голямо желание.Не знам,дали ме вкарва при лоши играчи(не че аз съм цвете)27% победи от 20 игри!Процента на попадения 70%,но скапания матч-мейкър,ме трещи постоянно срещу 4-5,9 тиър и 7-8,8 тиър танкове.Кого да пробия с тоз картон и с това 90мм оръдие.Или требе да играя пасивно и да имам късмет да спечелят нашите,че да взема повече опит.За скаут не става,абе тегава история.Някой гриндил ли го е този танк?Пусна ме 2-3 игри срешу 6-7-8 тиър,там си показва зъбите,но срещу 8-9 не става.

            Comment


              #81
              Т20 е прекрасен танк, и изобщо в момента сред американските средни танкове само М3 е леко ..как да кажа, не труден а особен за игра, всичко останало е добро или много добро. отделно дето сега има премиумни снаряди за сребно, аз като го гриндих нямаше такива.

              Comment


                #82
                Bloksir написа Виж мнение
                Да се оплача и аз.Купих Т-20 с голямо желание.Не знам,дали ме вкарва при лоши играчи(не че аз съм цвете)27% победи от 20 игри!Процента на попадения 70%,но скапания матч-мейкър,ме трещи постоянно срещу 4-5,9 тиър и 7-8,8 тиър танкове.Кого да пробия с тоз картон и с това 90мм оръдие.Или требе да играя пасивно и да имам късмет да спечелят нашите,че да взема повече опит.За скаут не става,абе тегава история.Някой гриндил ли го е този танк?Пусна ме 2-3 игри срешу 6-7-8 тиър,там си показва зъбите,но срещу 8-9 не става.
                Всеки стоков танк е така.
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  #83
                  Тъкмо проверих, 56% победи от 371 битки имам, при това съм го играл още когато още навлизах в играта. явно съм го ползвал за трупане на парички щом съм направил толкова много битки. Извод - танка е много хубав А след него има дори още по-хубави.

                  Comment


                    #84
                    Не знам,нещо не може да се бори с 8-9 тиър!Средно 500 опит е извадил до сега.
                    За пример с Т-29 до сега,40 битки,дори не е стоков имам 58% победи.До сега със средните танкове съм над 50%,но този нещо ми дава зор.С такива отбори ли играя...ама то малоумнщина,всички тръгват,като овце по единия фланг...аз какво да правя тръгвам по другия с 1-2 средни.стигнах до 2300 дмж.на врътка и пак падаме...Направо съм изумен,дали аз бъркам или...Такъв бой не съм ял от както играя.23% то смешна работа!

                    Comment


                      #85
                      Bloksir написа Виж мнение
                      Не знам,нещо не може да се бори с 8-9 тиър!Средно 500 опит е извадил до сега.
                      За пример с Т-29 до сега,40 битки,дори не е стоков имам 58% победи.До сега със средните танкове съм над 50%,но този нещо ми дава зор.С такива отбори ли играя...ама то малоумнщина,всички тръгват,като овце по единия фланг...аз какво да правя тръгвам по другия с 1-2 средни.стигнах до 2300 дмж.на врътка и пак падаме...Направо съм изумен,дали аз бъркам или...Такъв бой не съм ял от както играя.23% то смешна работа!
                      Опит с подобни машини имаш ли или това е първият такъв танк който играеш?

                      Аз като почвах французите не бях играл нито леки, нито барабани, в резултат на което 12т, 13 75 ми бяха особено тегави.Трябваха ми доста игри на 13 90, за да свикна с тази линия в последствие обаче си паснах даже с 40т.
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        #86
                        Чакай малко да стигнеш Пършинга , същото почти оръдие и Т-10 битки.
                        Клан [8282] .

                        Comment


                          #87
                          Пършинга е прекрасен танк, хем основно го играх на времето когато нямаше златеникави снаряди и беше пълно с КВ-5-ци дето е зор да ги дупнеш с нормален, 58.6% победи...сега друг е въпроса че аз обичам с американски медиуми да играя...не на всеки му пасват...даже сега се сещам че първо му взех двигателя и чак после оръдието

                          Comment


                            #88
                            Gaden Gogi написа Виж мнение
                            Пършинга е прекрасен танк, хем основно го играх на времето когато нямаше златеникави снаряди и беше пълно с КВ-5-ци дето е зор да ги дупнеш с нормален, 58.6% победи...сега друг е въпроса че аз обичам с американски медиуми да играя...не на всеки му пасват...даже сега се сещам че първо му взех двигателя и чак после оръдието
                            +1
                            И Пършинга и Патъните са много добри танкове, и единственият им сериозен минус е, че са магнит за олигофрени - т.е. в седем от десет боя твоят отбор е съставен от пълни идиоти. Но въпреки това мачкат!

                            Comment


                              #89
                              Не знам,дали аз му свиквам,но Т-20 наистина е много добър танк!Такива екшъни стават с него...красотаМоже би и попадам на добри отбори...около 2000 дмдж.правя срещу 8-9 тиър.А срещу само 7 тиър е върха.Играта му е нещо средно,между Хелкат и Щуг.Веселбата е голяма

                              Comment


                                #90
                                Bloksir написа Виж мнение
                                Не знам,дали аз му свиквам,но Т-20 наистина е много добър танк!Такива екшъни стават с него...красотаМоже би и попадам на добри отбори...около 2000 дмдж.правя срещу 8-9 тиър.А срещу само 7 тиър е върха.Играта му е нещо средно,между Хелкат и Щуг.Веселбата е голяма
                                Да много е добър. Не се сещам за много американски танкове които да са слаби, но този е един от най-добрите средни танкове в тиера си.

                                Comment

                                Working...
                                X