Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Френски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    Купих ги веригите (съответно сложих вентилация, стабилизатор и прицелване), но нещото си остана невероятно тромаво за задачата която има.Надявам се, че двигателят ще подобри значително нещата, иначе гринда до Батчата ще е изключително неприятен.
    Лорито е прекрасна машина за наливане на бърз дмж от втора линия,става дори за снайпене.Достатъчно динамичен е,ако се отвори дупка в отбраната за бързо фланкиране или търсене на противникови артита.Не знам,как точно го ползваш до момента,но не опитвай с него да играеш,както със АМХ 12/13. Ако имаш опит със АМХ 50-100,стила на игра е подобен
    Точно като 50 100 го играя, но в момента с този двигател е по-зле от 50 100.Много по-тромав е с по-малко броня и по-голям, единствено с кръвта превъзхожда.
    За сега се справям добре с него, но определено е неприятно.С 50 100 се завъртам и изчезвам на момента с Лорейна се въртя двойно повече време на място.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      #32
      Може ли някой да ми даде информация за БДР Г1Б и АРЛ44 как се играят какво да им изследвам първо защото до утре ще съм взел БДР и изкам да знам с него какво да правя а АРЛ ще си го пазя за правене на пари.

      Comment


        #33
        BDR-a има много хубаво оръдие с много сериозна алфа.За мен беше трудно да снайпвам с него и за това го играех агресивно и ходех близо. Откъм броня е по-слаб от КВ и е доста обемист, което значи, че обира много демидж.1 срещу 1 с КВ трудно побеждава и за мен е в по-слабата позиция.

        На открито не излизай, не си показвай страниците на снайпери и използвай прикритията по картата.Общо взето стреляш презареждаш и се криеш, а не им скачаш, защото ще те изпарят с ДПМ.
        Аз го прескочих за 80 битки и не мога да кажа, че съм му усетил пълните възможности.

        АРЛ-а за мен беше много приятен за игра.Ако гледаш ръководства и т.н., всички съветват да се играе като снайпер от втора-трета линия.Оръдието му дупчи здраво, нанася приличен демидж и е точно....НО презарежда ужасяващо бавно (аз бавно прицелване не мога да понасям и играех така, че да не го чакам).Имаш много добра челна броня за нивото си и си картон странично за това и винаги трябва да си челно спрямо противника.
        1 срещу 1 срещу 1С няма шанс освен, ако руснака не пропусне, тогава АРЛ-а има предимството.
        Аз си го играех на първа линия, че нямах нерви за отзад и доста добре ми се получаваше, но гледах да го мина бързо, иначе е възможно и по-добри подходи да се намерят.
        Nobody has three balls but some people have two very good ones!

        Comment


          #34
          Днес окончателно изгриндих Лорейна!
          Мога спокойно да кажа, че скептицизма ми в началото беше неоправдан и негативната репутация, която има танка е доста заблуждаваща.
          Машината е доста специфична и не би паснала на хора с праволинеен стил на игра - трябва адаптация към възможностите й и промяна в някои нагласи за игра.
          Аз спокойно мога да кажа, че бързо се научих да играя с танка и го играех доста добре (с изключение на инцидентните глупости, който правех в опит да намеря по-добър подход за игра).
          Определено не е най-добрия Т9 медиум, особено на фона на прекрасния Т-54 с който бях играл преди него, но има своята роля в битките.
          Не може да участва в задържането на фланга на първа линия, трудно води престрелки и дуели, но има ли кой да отвлича вниманието на противника докато си празниш барабана прави зверски неща.
          Изобщо оставят ли го да прицели и стреля спокойно наказва здраво.
          Основното обаче е, че трябва да имаш партньор около теб, който да привлича внимание и да обира удари - сам ли си, си обречен.
          Най-големия му проблем е, че е доста обемист и в същото време без никаква броня, което автоматично го прави "oneshot" за артилерия от Т6 нагоре, те съответно го знаят и винаги си цел номер едно. Тези удари са много изнервящи, но още по-изнервящо е, че боекомплекта е огромна сочна цел и постоянно го повреждат.
          Определено го продадох с положително усещане, а не в опит да се отърва от него възможно най-бързо.
          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

          Comment


            #35
            Интересно БДР-а се оказва интересен танк. Бях си го взел преди месеци и го продадох след десетина игри. Но сега го взех, отворих му 90мм оръдие със свободен опит, преобучих бившия артилерийски екипаж (80% на първо умение) и като се почна с този танк... В момента е на 57% победи и на игра ми вади почти толкова кредити, колкото и Т-25. Явно е силно недооценен, понеже е много грозен и няма броня.
            Та да питам, наследника му вади ли добри пари?

            Comment


              #36
              Angelmr написа Виж мнение
              Интересно БДР-а се оказва интересен танк. Бях си го взел преди месеци и го продадох след десетина игри. Но сега го взех, отворих му 90мм оръдие със свободен опит, преобучих бившия артилерийски екипаж (80% на първо умение) и като се почна с този танк... В момента е на 57% победи и на игра ми вади почти толкова кредити, колкото и Т-25. Явно е силно недооценен, понеже е много грозен и няма броня.
              Та да питам, наследника му вади ли добри пари?
              Мерси за разузнаването значи ще си струва гринда на Б1 съм сега и имам 6000 опит на него ама нещо ме мързи като видя БДР-то грозното му тяло ми действа отблъскващо,но щом ти казваш че "Яйцето" е добро значи ще се взима а топ оръдието на наследника е монтирано с някой малки изменения на френския тиър 8 премиумен FCM 50t снаряда му струва 250 кредита и дупчи 212мм само да кажа,че бавния прицел и слабата точност 0,40 спъват това оръдие,но след 8.6 и тва няма да е проблем АРЛ на външен вид изглежда отлично подчертавам С ВТОРИЯ КУПОЛ защото първия е по-голям от тоя на КВ-2 и често ще ти се подиграват бронята не е нищо особено дупчат те доста но предната броня ,ако е под добър ъгъл, е доста костелив орех.
              Това са ми впечатления от 2 тестови сървъра на които го играх като пари без премиум там изкарвах от 8 до 16 хиляди а при големи издънки 3-5 хиляди

              Comment


                #37
                BDSM 1 го водят най-печелившия непремиум танк в играта.
                Аз го минах по времето, когато ММ-а бе +/- 3, КВ-то пуцаше с ЗиС-6, а КВ-3 бе тиър 6 и бе някакъв ужас.
                Last edited by 1951; 07-06-2013, 23:24.
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  #38
                  Привет танкисти.
                  Да попитам , ако сложа дотиквач на АМX 50 100 , това ще ускори ли презареждането на барабана?
                  Гледах гайд за танка където споменаха , че единствения начин за ускоряване на презареждането на барабана е вентилация и братя по оръжие ...
                  Поздрави.

                  Comment


                    #39
                    Няма такъв модул за танка и не можеш да сложиш дотиквач.

                    Comment


                      #40
                      Реших да тръгна по дългия и труден път към бат-чата, преди месец-два купих АМХ 12т и го продадох след 10 битки. сега пак съм го купил и си тренирам нервите с него, но май не ми останаха нерви. В момента е топов, с мерач на 96% другите двамка са с първо умение камуфлаж на 65%. Сложил съм му вентилация, мрежа и рогатка, с намерението да го играя като пасивен скаут, но тоя хубавец го вкарва в Т9-Т10 дето не може да свети и където е на един изстрел живот. Най хубавото което му се пада е Т8. Преди малко почнах да светя и към мен дойде едно лъвче, няма мърдане назад, че беше придружен от Ферди, викам си ще го фланквам и ще го дупча да ама фердито ме стрелна и ми счупи веригата - късмет ползвах ремонта и продилжих да обиклям от 4 изстрела три го улучих странично един влезе и той ме стрелна- голям късмет пак верига но той в долчинка, с гъзето към мен - мечта, но пустия АМХ не може не само да си свали оръдието, но и да го вдигне. Познайте развръзката.
                      Питането ми е как да го играя туй чудо че ще си изям клавиатурата?

                      Comment


                        #41
                        Вижте му нормалния сетъп

                        Click image for larger version

Name:	shot_022.jpg
Views:	1
Size:	371.8 КБ
ID:	538118

                        Comment


                          #42
                          Следващата игра.....

                          Click image for larger version

Name:	shot_024.jpg
Views:	1
Size:	383.0 КБ
ID:	538119

                          Comment


                            #43
                            vvasman написа Виж мнение
                            Следващата игра.....

                            [ATTACH=CONFIG]21948[/ATTACH]
                            И на мен не ми пасва тази линия!Стигнал съм до AMX 13 90 но не смея да го купя!Като видях че не са моя тип танкове стиснах зъби и играех всеки ден само до победа!Очаквах всеки следващ танк от линията да ми пасне но не би.Сега се чудя да го купувам ли следващия и дали няма да е по здрав и по равностоен спрямо танковете с които го пуска.Иначе си прав че ги пуска с танкове много високо ниво!

                            Comment


                              #44
                              don4o написа Виж мнение
                              И на мен не ми пасва тази линия!Стигнал съм до AMX 13 90 но не смея да го купя!Като видях че не са моя тип танкове стиснах зъби и играех всеки ден само до победа!Очаквах всеки следващ танк от линията да ми пасне но не би.Сега се чудя да го купувам ли следващия и дали няма да е по здрав и по равностоен спрямо танковете с които го пуска.Иначе си прав че ги пуска с танкове много високо ниво!
                              Интересно. Точно 13/90 е предпочитаната машина на един от най-успешните играчи до момента. Навъртял му е над 3к битки. Дали му харесва ? http://www.noobmeter.com/player/eu/Straik/501049799/

                              Comment


                                #45
                                bigbeer написа Виж мнение
                                Интересно. Точно 13/90 е предпочитаната машина на един от най-успешните играчи до момента. Навъртял му е над 3к битки. Дали му харесва ? http://www.noobmeter.com/player/eu/Straik/501049799/
                                Аз все още не съм го купил танка!Чудя се все още.

                                Comment

                                Working...
                                X