Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #31
    търсих до преди малко....ама картечницата да е целна от 200 м ще е малко трудно, същото за долният лист - "екран на местноста"

    Comment


      #32
      И аз наскоро го продадох моя JT.Ставаха и добри битки с него, но с тва налазване на медиуми няма шанс "бункера" особено в рандом.
      А артилерията направо ме ползваше за тренировъчна мишена, тоя билборд почти няма къде да го скриеш, а и те горките като видят лесна плячка и веднага ме налазват
      Изненадващо хора, които все още не са усвоили Ферди и имат проблем с маневреността му не се вслушват в съветите ми и се хвърлят на JT смятайки, че с голямото оръдие нещата някак ще си дойдат на мястото.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        #33
        Явно на мен късметът ми е такъв, аз ягодов тигър като срещана той винаги си има другарче да го пази

        Comment


          #34
          Нещо интересно;

          The world's top FREE web host and web tool provider. Get a website, guestbook, counter, forum, calendar, or over 20 other FREE interactive web tools!


          Има бая матриал за втората линия средни немски, освен свръхтежките неща.
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            #35
            Втората средна линия ще е от машини проектирани след ВСВ.
            Тиър 8 ще е Indien-Panzer:

            Тиър 9 ще е алтернативен проект на Leo 1 правен от Rheinmetall (т.нар. Arbeitsgruppe B):

            А тиър 10 ще е Leopard 1 в някои от най-ранните версии.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #36
              feersum написа Виж мнение
              Нещо интересно;

              The world's top FREE web host and web tool provider. Get a website, guestbook, counter, forum, calendar, or over 20 other FREE interactive web tools!


              Има бая матриал за втората линия средни немски, освен свръхтежките неща.

              Жив да си!! Божке, колко немска техника - КЕФ!!!
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                #37
                feersum написа Виж мнение
                Нещо интересно;

                The world's top FREE web host and web tool provider. Get a website, guestbook, counter, forum, calendar, or over 20 other FREE interactive web tools!


                Има бая матриал за втората линия средни немски, освен свръхтежките неща.
                Да си призная Panter III до сега не бях виждал. Интересно е това нещо и ще е добре да се включи към немските истории, стига да не е платено

                Comment


                  #38
                  Петър Илиев написа Виж мнение
                  Да си призная Panter III до сега не бях виждал. Интересно е това нещо и ще е добре да се включи към немските истории, стига да не е платено
                  Тази т.нар. Panther III е всъщност Е-79 от една дърта Плейстейшън игра "Panzer Front".
                  Абсолютна измислица с две думи.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    #39
                    аха.. защото и аз се зачудих на дебелината на челната броня за среден танк

                    Comment


                      #40
                      също така прио тази конфигурация оръдието ще е почти неподвижно във вертикална плоскост

                      Comment


                        #41
                        1951 написа Виж мнение
                        Абсолютна измислица с две думи.
                        Точно това едва ли би попречило на WG да вкарат Panther III в играта

                        Гледам има и някакъв Tiger IIIL (PzKpfwg E-90), който визуално изглежда като Е-75...
                        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                        Comment


                          #42
                          Та докато сме още на темата :

                          Comment


                            #43
                            оръдията ще се нагряват от двигателит еи ще пада точноста, освен това вертикалният ъгъл на насочване е много малък.

                            Comment


                              #44
                              Аз пак да кажа бидейки Немцовод. Повлиян от писанията ви, уважаеми колеги, си купих ЯгдПантер2 - на Ферди по-младото братче. Във възторг съм!!! (Признавам BigBeer, ти ми предрече, че ще се изкефя на тази машина ) Бързо, маневрено с мощния и точен топ - направо Рапсодия! макар да е по-слабичка бронята, ъглите и са доста добри. Качих екипаж, преобучен от Хумеля. На 70% бяха завалиите, на танка сложена само една мрежа камуфлажна, колкото да не е без хич, обаче още в първата битка творихме чудеса. В "Езерен град" картата, навлязох в уличките и почнах да раздавам спатии дет са вика. 4 убити и още няколко натъртени. Дядо обича тази машинка! Дядо ша и купи вентилаторче и дотиквач.
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                #45
                                На мойта ЯгдПантера 2 качих разжалвания екипаж от продадения ЯгдТигър - братя по оръжие на 100% + ремонт на около 60-тина %.
                                Вентилация, дотиквач и мрежа - и машината стана ... майка плаче
                                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                                Comment

                                Working...
                                X