Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Германски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    don4o написа Виж мнение
    Здравейте!В момента се мъча с немския Pz.Sfl.V.Мамичката му!Та питам и при вас ли беше така труден за игра или аз го не мога?
    И при нас, и при нас!
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Машинката има най-добрата в тази игра депресия. Повече от американец и страхотна алфа. Пенетрацията му е без коментар. Няма куполки и други демаскиращи шитни. Най-жестокия дестроер който съм пипвал. Подаде само дулото над някой хълм и като ги тресне не повтаря. Малко е капризна на бензинец само, иска си високооктанов и екипажа все е гладен. Но като прежалиш няколко милиона за консуматив играта става приказна.

      Comment


        Новото Щуг-че радва!
        Click image for larger version

Name:	shot_391.jpg
Views:	1
Size:	270.9 КБ
ID:	540053 Click image for larger version

Name:	shot_392.jpg
Views:	1
Size:	260.9 КБ
ID:	540054 Click image for larger version

Name:	shot_393.jpg
Views:	1
Size:	221.1 КБ
ID:	540055

        Comment


          Уффф,нямам търпение да се върна и да го пробвамВремето за зареждане какво е?Купен е и съм треснал на екипажа 100%.И онзи 4 тиър D съм взел.Абе гледам любимеца ми Панцер 4 са бутнали нещо по него...Как е?Засрали ли са нещо?

          Comment


            Новото Щугле е хубава машинка. Нямам късмет обаче с нея. Все съм в дъното на списъка.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              Bloksir написа Виж мнение
              Уффф,нямам търпение да се върна и да го пробвамВремето за зареждане какво е?Купен е и съм треснал на екипажа 100%.И онзи 4 тиър D съм взел.Абе гледам любимеца ми Панцер 4 са бутнали нещо по него...Как е?Засрали ли са нещо?
              За мини Щуга времето за зареждане със 75% екипаж вентилация и дотиквач е 3.68,за тиър 4 пц 4 чувам хубави неща а за Пц 4Х са му намалили топ скороста с 8км/ч и са му махнали,но са добавили малко странична броня "Schurzen" и заради това са му нърфнали депресията на оръдието,но само като купола е обърнат на страни(ако оръдието сочи напред си е с нормалната депресия),увеличили са с 10м обзора и са му дали още 20хп

              Comment


                Click image for larger version

Name:	shot_089.jpg
Views:	1
Size:	467.8 КБ
ID:	540213Click image for larger version

Name:	shot_090.jpg
Views:	1
Size:	444.8 КБ
ID:	540214
                "Преходния"ТД,както му викат повечето,го бях продал преди време.Наистина 88/56 което му е топ-оръдието не върши много работа.Но сега се сетих,че аз това ТД го минах с оръдието на ЩугаНаправих с необучен екипаж,без никакви допълнителни умения 10-15 битки.С Щуговото оръдие е голям кеф.Зарежда по бързо от Щуга и най вече има малко по добър заден ход.Срещу повечето 7 тиър не се налага сребърни,както и от 8 тиър.Дупчи почти всичко.И има многооо снаряди!ММ ми се струва благосклонен за сега към тази машина
                Горе долу показано на скрийншота му са постиженията за сега.Почти всяка битка прави над 1500 дмж.

                Comment


                  Абе знаеш ли, че май си прав. Немската ТД линия бше първата ми линия изобщо и през Ягдпанцер 4 минах набързо и хич не ми хареса. Нека мине недпреварата за Супер Пършевицата и живот и здраве, пак ще го купя да го пробвам.
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_091.jpg
Views:	1
Size:	470.0 КБ
ID:	540241Click image for larger version

Name:	shot_092.jpg
Views:	1
Size:	443.0 КБ
ID:	540242
                    Красива загуба с Щуговото оръдие.Не виня съотборниците си.Каквото такова.Фън да става
                    Ама поне по един път да бяха уцелили или да гърмят заради бойния дух

                    Comment


                      Малко рекох да се размърдам,та въпроса е кратък
                      jagdpanther II или Ferdinand?
                      С кое се играе по удобно и леко?

                      Comment


                        Bloksir написа Виж мнение
                        Малко рекох да се размърдам,та въпроса е кратък
                        jagdpanther II или Ferdinand?
                        С кое се играе по удобно и леко?
                        Ами фердито е добре бронирано,но му липсва мобилност а Ягата е учудващо мобилна и повратлива за големината си което поставя въпроса така,какво предпочиташ броня или мобилност?

                        Comment


                          Bloksir написа Виж мнение
                          Малко рекох да се размърдам,та въпроса е кратък
                          jagdpanther II или Ferdinand?
                          С кое се играе по удобно и леко?
                          И двете!Единия е с 5 души екипаж-ягата!Другия с 6-фреди!Първия ти трябва за по нататък а втория екипаж е крайно необходим или за ягтайгъра или за някоя вафла!Така че моя съвет е вземи и двете!!!

                          Comment


                            Victory!
                            Battle: Ruinberg
                            Vehicle: Rhm.-Borsig Waffenträger
                            Experience received: 4,490 (x2 for the first victory each day)
                            Credits received: 62,415
                            Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Reaper, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"


                            Това нещо е звяр даже и на градски карти !

                            От 15тина игри с него само една беше лоша главно заради моя глупост (играх го като среден танк )
                            Иначе направо си ги реже и ги маже на филията и накрая отхапва здраво.

                            Играя го с малкото оръдие и не мисля да му слагам голямото, това ми пасва перфектно.
                            Още не съм го обoрудвал напълно, има само мрежа, а и екипажа няма пълен камуфлаж още - не ми се мисли като го стегна напълно какво ще причинява!
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Ultramarine написа Виж мнение
                              Victory!
                              Battle: Ruinberg
                              Vehicle: Rhm.-Borsig Waffenträger
                              Experience received: 4,490 (x2 for the first victory each day)
                              Credits received: 62,415
                              Battle achievements: Top Gun, High Caliber, Reaper, Radley-Walters's Medal, Mastery Badge: "Ace Tanker"


                              Това нещо е звяр даже и на градски карти !

                              От 15тина игри с него само една беше лоша главно заради моя глупост (играх го като среден танк )
                              Иначе направо си ги реже и ги маже на филията и накрая отхапва здраво.

                              Играя го с малкото оръдие и не мисля да му слагам голямото, това ми пасва перфектно.
                              Още не съм го обoрудвал напълно, има само мрежа, а и екипажа няма пълен камуфлаж още - не ми се мисли като го стегна напълно какво ще причинява!
                              Като те чета сега не бих искал да те срещна в битка когато вземеш Дарт Вейдър a.k.a. WTF E100.

                              Comment


                                На тестовия го пробвах и не останах чак толкова впечатлен от това което може.

                                Пробвах всички Т10 ТД-та и британеца ме впечатли най-много, а французина пък ме разочарова.

                                Немеца определено е супер способен, но не пасва на моя начин на игра.
                                Играя и други барабани, но те са бързи и мога да избягам когато искам.
                                Тук трябва да стоя една минута без да съм способен да се възползвам от шансовете, които ми се откриват и без да мога да избягам или нападна бързо.
                                Не ми харесва и това, че за да направя добра игра съм зависим някой да поема ударите вместо мен и да ми спотва.

                                Вероятно ще го взема някога, но едва ли ще се радва на голяма популярност.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X