Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Смешник, нагиб само ще сънува...

    Comment


      Т-44-85 става.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Я напиши нещо по въпроса 1951, ти поне правиш хубави ревюта.

        Comment


          Mitko написа Виж мнение
          Я напиши нещо по въпроса 1951, ти поне правиш хубави ревюта.
          Очаквай кратък обзор до сряда

          Comment


            Моето наблюдение е че доходноста му е по-висока, в смисъл дохода на единица поражение. ако окрълглим че нормално за премиумна техника е около 20К злато за 1К щета при този е около 25К, което плюс евтините снаряди ще го направи популярен, отделно има хубав ММ.

            Comment


              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Моето наблюдение е че доходноста му е по-висока, в смисъл дохода на единица поражение. ако окрълглим че нормално за премиумна техника е около 20К злато за 1К щета при този е около 25К, което плюс евтините снаряди ще го направи популярен, отделно има хубав ММ.
              При цена от 7200 злато се съмнявам, че ще се къса от популярност. На танкът ми хареса!

              Ще взема да напиша нещо по темата.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                След цялото това обсъждане на Т-44, реших да го пробвам. Инсталирах си тестовия, първа битка и ..... точно на средата на битката, когато вече бях направил 5 убити ми се срина нета. След това тръгна отново колкото да видя че печелим.
                Танка ми хареса много - вярно стрелях само със злато - все пак първа битка.
                Attached Files

                Comment


                  uzi71 написа Виж мнение
                  След цялото това обсъждане на Т-44, реших да го пробвам. Инсталирах си тестовия, първа битка и ..... точно на средата на битката, когато вече бях направил 5 убити ми се срина нета. След това тръгна отново колкото да видя че печелим.
                  Танка ми хареса много - вярно стрелях само със злато - все пак първа битка.
                  Пробвай ИС-6 или СУ-122-44 със 100% злато...

                  Comment


                    Пробвах IS-6 със 100% злато, от игра 120к кредита, само 20к бяха чиста печалба..

                    Ето една игра с един по-рядко срещан премиум:

                    Victory!
                    Battle: Ensk 18.10.2013 02:21
                    Vehicle: Pz.Kpfw. II Ausf. J
                    Experience received: 1,404
                    Credits received: 27,072
                    Battle Achievements: Steel Wall, Top Gun, Sharpshooter, Master Gunner

                    World of Tanks replay on wotreplays.com. StrEagle
                    War, war never changes..

                    Comment


                      ViktorKitov написа Виж мнение
                      ИС-6 и СУ-122-44 също са зле балансирани. Особено ИС-6 със 100% подкалибрени чупи рекорди отвсякъде.
                      Не те знам колко премиум танкове имаш в хангара, но аз имам два и сега се точа на трити прем ИС 6 и по този начин ще имам всичко което си заслужава.
                      Така, на тестовият пробвах ИС 6 и СУ 122- 44 и да ти кажа нещо май си се объркал, че ИС 6 е лош танк или не балансиран. Значи в началото всеки так е лош докато се обучи екипажа и след това стой та гледай стига да имаш ум и ръце. Въпросният ИС за мен е много здрав танк стига да застанеш във вярното положение спрямо врага. Оръдието му е точно и сравнително добре си дупчи. Лично аз отдавна съм спрял да робувам, че например Льовето е най -добрата 8 - ца. За мен в момента КТ е по -добрият танк и ИС 3 от лъвчето, но за жалост не правят толкова много пари. СП и Т 34 също но при тях нещата са комплексни.
                      Например може да ти е смешно но аз с моя персик съм готов да вляза в бой с лъвче или Т 34, или ИС 6. С първите два по тях мога да стрелям от всякакви дистанции като от место така и в движение, но за ИС 6 нещата стават страшни. По това чудо гледам да вляза винаги на близо при фронтален бой, а на далечни дистанции го дебна да е в борд или с кърмата към мен. Отделно и при него практикувам при фронтален и близък бой винаги да има един подкалибрен зада се получи пробив в бронята и от там се започва яко дупчене с нормални. Т
                      П.П. Аз не играя с модове които да ми показват зони и др. плодни. Еденствено ползвам един Зуум мод който ми дава 4 кратно увеличение, а това ми подобрява стрелбата на далечна дистанция по стационарни или движещи се цели.

                      Comment


                        лично аз от СУ 122- 44 съм много доволен и рядко ползвам златни снаряди (ама на последното промо се запасих с 500 ) и забелязах че СУ-то стреля по точно от Д мах-са които прави невероятни пропуски дори при пълно прицелване макар че на книга оръдието му е по точно

                        Comment


                          mirror2 написа Виж мнение
                          лично аз от СУ 122- 44 съм много доволен и рядко ползвам златни снаряди (ама на последното промо се запасих с 500 ) и забелязах че СУ-то стреля по точно от Д мах-са които прави невероятни пропуски дори при пълно прицелване макар че на книга оръдието му е по точно
                          На Дикер Макс-а отвратително бавно му лети снаряда...

                          Comment


                            tconiotconev написа Виж мнение
                            Не те знам колко премиум танкове имаш в хангара, но аз имам два и сега се точа на трити прем ИС 6 и по този начин ще имам всичко което си заслужава.
                            Така, на тестовият пробвах ИС 6 и СУ 122- 44 и да ти кажа нещо май си се объркал, че ИС 6 е лош танк или не балансиран. Значи в началото всеки так е лош докато се обучи екипажа и след това стой та гледай стига да имаш ум и ръце. Въпросният ИС за мен е много здрав танк стига да застанеш във вярното положение спрямо врага. Оръдието му е точно и сравнително добре си дупчи. Лично аз отдавна съм спрял да робувам, че например Льовето е най -добрата 8 - ца. За мен в момента КТ е по -добрият танк и ИС 3 от лъвчето, но за жалост не правят толкова много пари. СП и Т 34 също но при тях нещата са комплексни.
                            Например може да ти е смешно но аз с моя персик съм готов да вляза в бой с лъвче или Т 34, или ИС 6. С първите два по тях мога да стрелям от всякакви дистанции като от место така и в движение, но за ИС 6 нещата стават страшни. По това чудо гледам да вляза винаги на близо при фронтален бой, а на далечни дистанции го дебна да е в борд или с кърмата към мен. Отделно и при него практикувам при фронтален и близък бой винаги да има един подкалибрен зада се получи пробив в бронята и от там се започва яко дупчене с нормални. Т
                            П.П. Аз не играя с модове които да ми показват зони и др. плодни. Еденствено ползвам един Зуум мод който ми дава 4 кратно увеличение, а това ми подобрява стрелбата на далечна дистанция по стационарни или движещи се цели.
                            Имам Тетрарх, ЛТП, Валентин II, Матилда IV, Чърчил III и СУ-122-44. От 8-ците нямам никоя, не ми харесват (Само Китаеца, но изпуснах промоцията, а и доста го орязаха).

                            СП е добър срещу нубове, но за мен е голяма мъка за игра. То бива бавен, бива, ама той ми е в повече.

                            В момента Т34 е най-добът от премиумите (От промените в точността) заради доброто пробити и купол. А ИС-6 го играх на теста, ама без злато си е мъка, оръдието също не ме впечатли като точност и прицелване.

                            Comment


                              ViktorKitov написа Виж мнение
                              От 8-ците нямам никоя, не ми харесват...
                              True story...

                              КВ-5 още е интересен, но трябва да се стреля със злато, пък и не го продават вече.
                              FCM 50t не е лош, но не ми харесва, че все стоиш на тръни да не те цапне някой фугас.
                              Lowe - скучен геймплей (имам 5 боя до момента, едва ли ще станат много повече), добре, че златото го взех от ивент.
                              СП - като Lowe-то, но то поне фарми.
                              Т34 - като Lowe-то.
                              JT 8.8 - макар и да имам само 3 боя за момента, машината се показва като забавна и фармеща.
                              ИС-6, M6A2E1, 112, Тайп 59 и Тайп-34-3 не съм ги имал и най-вероятно няма да ги имам.

                              Comment


                                Най новата ми придобивка е Яга 88 и танка е уникален. Ако беше и мааалко по бърз,цена нямаше да има.
                                За лъвчо не си прав, танка има отличен геймплей. Бавничък снайпер, просто отлична машина, доставя ми огромно удоволствие. Супер пършинга ми беше любимата машина, но я порязаха(.

                                Comment

                                Working...
                                X