Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Премиум машини

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    feersum написа Виж мнение
    Ммдааа, Mitko има две бири от мен
    Формално погледнато тия танкове не се продават за злато в момента.

    Освен това ми се струва, че Т-34-3 ще е слабо продавана стока на тази цена, та в 8.9 "златната" му цена може да е в рамките на нормалната.
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      falcon_bg написа Виж мнение
      А аз в темата отделена във форума им за тези "НЕВЕРОЯТНИ" оферти писах следното:
      112 WG price-44,50EUR.My estimated price after trying it on test server 30EUR.
      T-34-3 WG price-40EUR( lol ) My estimated price after trying it on test server 20EUR.
      Soo WG next time when you put prices that high make sure that you offer something GOOD not the two most crappy tier 8 prems ever created(112,T-34-3).
      Малко си се поизхвърлил.
      112 си е нормален тиър 8 тежък премиум. Толкова нормален, колкото беше ИС-6. Те са достатъчно сходни, като на места китаеца е малко по-добър, на места руснака. Цената му от ˆ44,5 е ОК. Хайде за 50 цента няма да правим проблем (толкова е разликата в цената в сравнение с ИС-6).
      Дебилщината идва от цената на Т-34-3, която е просто абсурдна. ˆ40 за среден тиър 8 премиум е ъпсурт от класа! Ако продаваха Type 59 щях да кажа, че си струва, но Т-34-3 е по-зле от него. Просто от WG си мислят, че ще има здрав хайп около новия квази Type 59 и ще успеят да направят добра сума, като финтират и голямото количество злато, което циркулира в играта. Хитреят на дребно с две думи.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        1951 написа Виж мнение
        Малко си се поизхвърлил.
        112 си е нормален тиър 8 тежък премиум. Толкова нормален, колкото беше ИС-6. Те са достатъчно сходни, като на места китаеца е малко по-добър, на места руснака. Цената му от ˆ44,5 е ОК. Хайде за 50 цента няма да правим проблем (толкова е разликата в цената в сравнение с ИС-6).
        Дебилщината идва от цената на Т-34-3, която е просто абсурдна. ˆ40 за среден тиър 8 премиум е ъпсурт от класа! Ако продаваха Type 59 щях да кажа, че си струва, но Т-34-3 е по-зле от него. Просто от WG си мислят, че ще има здрав хайп около новия квази Type 59 и ще успеят да направят добра сума, като финтират и голямото количество злато, което циркулира в играта. Хитреят на дребно с две думи.
        Съдейки по ревюто ти, Т-34-3 се държи доста подобно на Т-44 със 122 мм оръдието. Т.е. не е точно медиум. За мен да сложиш бавно стрелящо оръдие на среден танк е глупаво, независимо от високата алфа. А и с цената на 122мм снарядите... Отначало ще се поизкупи някакво количество машини, но играчите ще се разочароват. В 0.8.9 или ще му смъкнат цената, или ще го бъфнат по някакъв начин.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Аз в момента грайндя Т-34-2, останаха ми 25К до WZ-120. Отначало бях със 100мм, после смених на 122 и така се представя по-добре според мен. Мисля че Т-34-3 ще се държи подобно.
          По едно време се бях замислил дали да не го купя, но не мисля да дам пари за него, а 40 евро пък хич. По-добре да се инвестира в 5-ма души за два взвода и да се нагласи някой бой посред нощ, че да спечелиш тайп 59 покрай тия псевдо състезания по максимален опит.

          Comment


            Jim Beam написа Виж мнение
            С 4000 битки наистина може да се претендира за "ДЗЕН с Персика" - респект, оставям ти да пишеш книгата
            Предполагам тогава че няма да го продаваш?
            Благодаря за предложението , но нямам време за тези неща, а играя за удоволсвие или да изпразня негативната енергия която съм събрал през деня по време на бач с "олени" в едно определено место с вътрешно ръчкане.
            Накратко за "Персика" като му казват блядките и то след новия ъпдейт:
            Този път наистина вече му скосиха предния горен челен лист на шасито, но му вдигнаха бронировката; нещо ми прави впечатление, че стана по повратлив, май и оръдието пипнаха защото взе да дупчи яко и видимоста му се вдигна също.
            Та вчера с новия пач веднага го пробвах и установих, че много лесно се дупчи през отворите намиращи се на екраните на купола, а те са за картечницата и за мерника, същото важи за края на екраните. Ударят ли те п в средата няма проблем, но по края ли е - лошо. Съвет към всички собственици на Супер пършинг: това зверче носи кинтии голям набор от медали но повече трябва да се криеш защото ставаш веднага мишена за всички, а причината е здравината на бронята заради екраните. Не трябва с него да се играе хазартно. Винаги трябва да се прилага тактическа мисъл. Танкове като ИС 3 ви съветвам ако ви излезе челно да чакате да влезе на близко. Пускате му един подкалибрен в щучия нос и след това яко дупчене с нормални от положение клинч, ако нестава издебнете и бой в борд или в кърмата. Френските лайна до 10 ниво ги правите на сирене без проблем но немски и руски тежки далеко от тях. Накратко налага се по специфично игра. ... а да не забравя оръдието много добре се свежда и можете да играете само с купола както е при Т 34. Махнете от пърша всички фугаси иго заредете с бронеойни и подкалибрени. Последните в краен случай и при гаден противник който гледа на вас като на мръвка.
            П.П. Много ми е готино да видя претрепя или яко окастря накой ктаец, Т 44 или Т 54 които ме погледнат като лесна мръвка. Първите два ги надупчвам фронтално а третия основно гледам в борд, акото видя зор минавам на шила и започват перфорации и пенетрации.

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              Съдейки по ревюто ти, Т-34-3 се държи доста подобно на Т-44 със 122 мм оръдието. Т.е. не е точно медиум. За мен да сложиш бавно стрелящо оръдие на среден танк е глупаво, независимо от високата алфа. А и с цената на 122мм снарядите... Отначало ще се поизкупи някакво количество машини, но играчите ще се разочароват. В 0.8.9 или ще му смъкнат цената, или ще го бъфнат по някакъв начин.
              Народът е прост, че му са зачислили и кредитни карти дори...
              Едно 8 - 10 000 бройки от Т-34-3 ще шитнат до следващия ъпдейт.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Вмомента има пакет СУ-100У + СУ-122-40 + 3дена премиум за 37.95eur. Възползвах се, понеже и за двете съм чувал само хубави неща..
                War, war never changes..

                Comment


                  СУ-100У е чудовище но е много трудно за игра, не на всяка карта е удобно и задължително трябва да има добри съотборници...иначе смятам че за тази цена е добре балансирано.

                  Comment


                    Извинявай, но защо са ти две еднакви машини близки тиъри?

                    Comment


                      Продадох Супер-Пършевицата, добавих 3К злато дето ги спечелих от ивента с дестройърите и купх Ягодовия тигър 8,8. Уникален кеф, супер доходност! Не мога да му се нарадвам!
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Mitko написа Виж мнение
                        Извинявай, но защо са ти две еднакви машини близки тиъри?
                        Тези два танка са сходни само в това, че са руски, премиум, TD-та
                        Всичко друго е съвсем различно.
                        War, war never changes..

                        Comment


                          E то "премиумни руски тд та" изчерпва това "всичко останало". Защо ти е да качваш екипаж на 2 машини, като и едната върши работа? Нито един от тези танкове (нито двата заедно) могат да изкарат парите на тиър 8 премиум. По принцип за нагибаторство се използват ОП машини, а от премиумните само тайпа е оп. Та затова се чудя.

                          Comment


                            Защото тенденцията в премиум машините е вече да не са ОП. Всъщност и Тайп 59 не е баш ОП, но това е друга тема.
                            СУ-100У и СУ-122-40 са две коренно различни машини - и като стил на игра, и като външен вид, ако щеш.
                            Тая промоция е по-скоро "колекционерски" пакет, с отстъпка. Иначе машините поотделно струват 3250 и 6750 злато съответно.
                            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                            Comment


                              Сега значи се поразмислих.
                              Нърфят СП, един от най популярните танкове в играта. Едно от обясненията на разработчиците бе, че е станал твърде масов и твърде добър за цената си. Друго обяснение, вече от играчи е, че се прави, заради нубовете които не могат да го пробиват.
                              В същото време, въвеждат друг танк Т-34-3, за който се смята, че ще стане много популярен. Но го пускат само в магазина. Обяснението на варгейминг е, е не желаят сървара да се пълни с еднотипни машини. Обяснението на хората е, златото е станало твърде много, и искат свежи пари.
                              Мисля си следното. Ако проблема с СП беше само масовоста и цената, винаги могат да я повишат до 10-11 000. Така хем цената ще е нормална, хем след няколко месеца ще се срещат по рядко. Смятам обяснението на играчите, че го нърфят заради нубовете е по правилно.
                              За Т-34-4, смятам, че причината е по скоро нърфа на СП. Всеки нов танк е популярен и от варгейминг се опасяват, че хората като продадът СП, ще добавят още малко и ще го купят. Така, хем ще има много Т-34-3 (което те искат да избегнат), хем ще ще загубят пари. Разбира се, който иска пак ще продаде СП, но ще купи не новия и свеж Т-34-3, а нещо отдавна познато.
                              Девалвацията на златото е факт. Така е, защото раздават твърде много по ЕСЛ и клан битки, и по други начини. Новата им свежа мисъл "премиум танкове само за пари" е половинчато решение. Да, постъпленията за момента може и да нарастнат, но за какво ще им е тогава на хората девалвиралото злато? Ако свежите и популярни премиум машини станат само за пари, то тогава златото от ЕСЛ и клан битки ще може да се харчи само за премиум акаунт. Това е тъпо. Искат на направят wot кибер спорт и раздават злато-на всички им текат лигите, премиум машини и премиум танкове без пари и играят в ЕСЛ.
                              Но ако експеримента е успешен, и най популярните ппремиум машини са вече недостъпни за злато? Дали пък, интереса на хората към ЕСЛ няма да позагасне?

                              Comment


                                Кръгло за една седмица в ЕС сървъра са продадени 4169 от Т-34-3 и 2851 бройки от 112.

                                Казах ви, че народът е тъп и има кредитни карти...
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X