Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Съветски танкове

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Worcho написа Виж мнение
    Мен ме притеснява, че не вкарвам пари в играта и не съм с премиум акаунт и бая бавно ще стане развиването на екипажа и модулите. Та за това се замислям дали да не си взема КВ-2 С голямото оръдие защото предполагам че с него се правят бая пари, но ще ми трябват ли елитните муниции за него за да го ползвам пълноценно?
    КВ-1С ми е любимият танк. Имам 4000 битки с него и в нива 4, 5 и 6 доминира! Срещу нива 7 също се представя достойно, стига да имаш и подкрепа. Срещу нива 8 пак си има своите достойнства. КВ-2 има повече щета, но е само за близка дистанция и си твърде зависим от подкрепа на тиквеници в отбора си. Адреналинът докато презаредиш в напечена ситуация е на максимум, но започнеш ли да раздаваш пердах с гаубицата, разбираш че това е твоят танк! Само да ти кажа, че в началото докато си със стоков КВ-1С ще е чист мазохизъм! Ако има как ползвай свободен опит, за да вземеш нужните модули. КВ-1С без голямото оръдие не струва пет пари в Тиер 7 и 8! Просто в такива случаи се надпреварват да му вземат скалпа, но видят ли, че е с топовото оръдие и че играчът не е зарзават, подхождат много предпазливо! Ако ще вземеш този или друг танк, непременно използвай оставащите часове с двоен опит. Много ще си помогнеш!
    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

    Comment


      T62A или Об.140, Ис7 или Ис4- дайте мнения, имам ги отключени, но имам само по един екипаж, а още не съм играл десетки. Имам Т110Е5 от половин година, но ми е жал да прецакам екипажа на М103.

      Comment


        vvasman написа Виж мнение
        T62A или Об.140, Ис7 или Ис4- дайте мнения, имам ги отключени, но имам само по един екипаж, а още не съм играл десетки. Имам Т110Е5 от половин година, но ми е жал да прецакам екипажа на М103.
        Тест сървърът е на линия пробвай ги там така ще прецениш най-добре. За ИС-овете впечатления нямам,но от тестовият където редовно си търкалям съветските топ средни предпочитам по-скоро об.140 не знам някак танка е за бързи рейдове и за близък бой а Т62А е по-скоро за средни дистанции.

        Comment


          ИС 4-имам го и редовно играя с него.Бронята е добра и държи на бой има доста живот-2500 което е голям плюс за него,оръдието има добра пробивност(повече от ИС-7)но малка щета(помалко от ИС_7).Като цяло е по добър поне за мен от ИС-7!!!
          ИС-7 почти невъзможно да се пробие челно в купола Но навсякъде другаде отстъпва на ИС-4 по броня!По бърз и маневрен от ИС-4 с едно изключение-по надолнище ИС-4 го изпреварва без проблем!Това трябва да се взема на предвид за карти като El Hallouf когато правиш бързо спускане!Като цяло отличен танк но както казах по ми пасва ИС-4!!!

          Comment


            falcon_bg написа Виж мнение
            Тест сървърът е на линия пробвай ги там така ще прецениш най-добре. За ИС-овете впечатления нямам,но от тестовият където редовно си търкалям съветските топ средни предпочитам по-скоро об.140 не знам някак танка е за бързи рейдове и за близък бой а Т62А е по-скоро за средни дистанции.
            Според мен сървърът не е много верен критерий!Там играеш с екипаж без умения!Друго е да сложиш добре обучен екипаж с 4-5 умения!Тогава танка е съвсем друг.

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Според мен сървърът не е много верен критерий!Там играеш с екипаж без умения!Друго е да сложиш добре обучен екипаж с 4-5 умения!Тогава танка е съвсем друг.
              Е там имаш достъп и до екипажите на другите си танкове взимаш например на Т-54 екипажа с 4-5 скила(който ти е и на реалният сървър) слагаш го на десятката и го ретрейнваш за злато...Problem solved!

              Comment


                vvasman написа Виж мнение
                T62A или Об.140, Ис7 или Ис4- дайте мнения, имам ги отключени, но имам само по един екипаж, а още не съм играл десетки. Имам Т110Е5 от половин година, но ми е жал да прецакам екипажа на М103.
                Obj.140 категорично!
                С Т-62А имам над 1000 битки и екипаж с 5 скила, но още от самото начало ми стана ясно, че обекта е по-добрата машина.
                След малко повече игра с него вече статистиката му е равна с тази на Т-62А, а екипажа е далеч от главорезите в 62ката.

                С какво е по-добър - има по-висока максимална скорост и успява да я държи като отстъпва в ускорение и повратливост, но почти незначително.
                Ако теренът е много начупен и има много изкачвания Т-62A ще стигне пръв, но всичко около средното ниво го взима обекта.

                Точността е по-добра, прицелва по-бързо и стреля по-добре в движение от Т-62А, въпреки че са с едно и също оръдие.
                Има по-добра челна броня, която при близък бой с други средни е от огромно значение - според мен дава поне двойно повече рикушети от тази на Т-62А.
                Размерите му във всички проекции са по-малки, което го прави много по-трудна мишена и е с по-добър камуфлаж.

                Два са недостатъците му спрямо Т-62А - двете слаби места на купола (научаваш се как да ги пазиш и общо взето ползваш същите позиции като Т-62А) и по-слабият боекомплект в комбинация с екипажа, който често си заминава.62 поема много по-добре ударите.
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  falcon_bg написа Виж мнение
                  Тест сървърът е на линия
                  Извинявам се че не е по темата,но искам да попитам,всеки ли може да играе там и как става номера?Благодаря!!!

                  Comment


                    firefighter написа Виж мнение
                    Извинявам се че не е по темата,но искам да попитам,всеки ли може да играе там и как става номера?Благодаря!!!
                    Да всеки може да играе там когато има тест на нов пач. Първо трябва да си изтеглиш тестовият клиент(от тук http://worldoftanks.eu/en/news/46/public-test-91/ ) обаче след сваляне трябва да се инсталира клиента обикновено това е бавна работа,но се прави веднъж(като го имаш инсталиран вече като се отвори нов тест за следващият пач клиента само се обновява и не трябва да го теглиш наново).
                    След като инсталираш влизаш в тестовият клиент логваш се и си готов.
                    Дават ти по 100 милиона кредита и свободен опит така че може да си тестваш всеки танк в играта както и 20000 злато за екипажи или премиум глезотии.
                    Когато отворят тест обикновено първите 2 дни не може да се влезе защото сървърът е малък и общ за целият свят а и има голям интерес за това стават опашки от по 20-50 хиляди човека(аз и на една стохилядна се бях наредил).

                    Comment


                      Благодаря за изчерпателния отговор!!!Направих всичко както си описал,но когато искам да се логна,ми казва "некоректен имейл или парола"

                      Comment


                        firefighter написа Виж мнение
                        Благодаря за изчерпателния отговор!!!Направих всичко както си описал,но когато искам да се логна,ми казва "некоректен имейл или парола"
                        Сигурно ползваш запаметяването на паролата на реалният сървър на играта,но при първо логване в тестовият сървър трябва да си въведеш мейла и паролата ръчно и на мен ми се случи като се логвах първият път.

                        Comment


                          Пробвах,но не става...компа рестартирах...даже натиснах за възтановяване на паролата...дойде ми имейл....и пак същото...съжалявам...изтрийте ми постовете...

                          Comment


                            Тсва А-44 за чеп не става,как ли ще го премина? Следващите бива ли ги,или и те са пълна скръб?
                            Клан [8282] .

                            Comment


                              firefighter написа Виж мнение
                              Пробвах,но не става...компа рестартирах...даже натиснах за възтановяване на паролата...дойде ми имейл....и пак същото...съжалявам...изтрийте ми постовете...
                              Ако скоро си сменял парола, трябва да въведеш старото име и парола иначе не става!
                              alfbandi написа Виж мнение
                              Тсва А-44 за чеп не става,как ли ще го премина? Следващите бива ли ги,или и те са пълна скръб?
                              Според мен ако А-44 не ти харесва, следващите въобще няма да ти харесат. Освен това Об. 416 беше най - голямата гълтачка на сребро, която съм виждал. На моменти беше дори абсурдно...

                              Comment


                                Значи ще се галопира със досада. Но какво да се прави ,почти не остана друго да се отваря ,тази линия и "формулата" Т95. После ще почвам артитата,че те не ме кефят още повече.
                                Клан [8282] .

                                Comment

                                Working...
                                X