Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Т-54 пак, отново и т.н. Ас - е няма такъв звяр в играта!
    Победа!
    Битка: Ерленберг 23.2.2014 г. 18:40:22 ч.
    Танк: T-54
    Опит: 6*951 (x3 за първата победа за всеки ден)
    кредита: 101*256
    Постижения в битка: Голям калибър, Стоманена стена, Значка за майсторство: "Танков ас"
    тук реплей който иска
    Attached Files

    Comment


      Днес явно ми е ден.Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	816.2 КБ
ID:	539031Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	763.5 КБ
ID:	539032

      Comment


        За 30к игри, сефте взимам "Окупатор" и то с акаунт на колега. Отвори се работа и трябваше да му изиграя битката. Няма толкова невидимо нещо в играта, като тая "Раха".

        Победа!
        Карелия 24.2.2014 г. 19:09:08 ч.
        Rhm.-Borsig Waffenträger Получено: 1*395 ( x3) 10*461
        : Нашественик, Окупатор

        Comment


          bigbeer написа Виж мнение
          За 30к игри, сефте взимам "Окупатор" и то с акаунт на колега...
          Хехе, съчувствам ти и ти завиждам едновременно. Аз за 31к битки също все още нямам този медал
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Да се похваля с една от вчерашните си битки с моята гордост КВ-1С. Бих се на първа линия срещу Tier 7-ци. Tiger(P) ми дишаше във врата. Беше уверен, че ще ме пречука лесно заради преимуществото в бронята, оръдието и по-високото ниво на танка, но не е преценил, че срещу него стои голям инат в руска тенекия! Лепнах го два пъти и моите съотборници, дремещи в базата го довършиха с по-пробивните си снаряди. Крих се зад камъни докато презареждам, знаейки че за пореден път изходът от битката зависи от мен. Спотвах за моя отбор, съставен главно от страхливци и ето го доказателството, че Господ наистина е българин! Улучих Tiger I директно в боекомплекта и му взех цялото здраве - ланшотнах го на по-прост език. Представям си как ме е псувал. Взех почти цялото здраве на JPanter с таран и го довърших със снаряд. От убитите, взех двама с по един снаряд на голяма дистанция. . Ако късметът ми беше изневерил, тези приятелчета щяха да направят на мармалад камперите в моята база, които чакаха смъртта си... Почти убих Т-150 след две попадения и пожар, но в последния момент ми го отнеха (много нагли съотборници). Когато имаш късмет, мачкаш! Тук ми направи впечатление, че АКО бях с премиум акаунт, щях да бия личния си рекорд, който за момента е 2150 (с премиум и същия танк в последния промоционален ден), а сега би бил 2724 (1816 без премиум)!
            Click image for larger version

Name:	shot_019.jpg
Views:	1
Size:	410.7 КБ
ID:	539038 Click image for larger version

Name:	shot_020.jpg
Views:	1
Size:	369.1 КБ
ID:	539039 Click image for larger version

Name:	shot_021.jpg
Views:	1
Size:	333.7 КБ
ID:	539040
            " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
            Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
            Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

            Comment


              Браво!
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                Т1 Хеви няма аналог в тая игра!!! Аз си мислех, че КВ-1 е ОП, ама това чудо е направо мелачка. Три години жуля тая игра и до сега да не съм му обърнал внимание е срамота. Игри като тая са направо ежедневие.

                Победа!
                Битка: Рибарски залив 24.2.2014 г. 21:41:49 ч.
                Танк: T1 Heavy Tank
                Опит: 1*215
                кредита: 32*180
                Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Косата на Смъртта, Значка за майсторство: "1 степен"

                Click image for larger version

Name:	shot_013.jpg
Views:	1
Size:	553.0 КБ
ID:	539041Click image for larger version

Name:	shot_014.jpg
Views:	1
Size:	484.1 КБ
ID:	539042Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	464.4 КБ
ID:	539043
                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                Comment


                  BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                  Т1 Хеви няма аналог в тая игра!!! Аз си мислех, че КВ-1 е ОП, ама това чудо е направо мелачка. Три години жуля тая игра и до сега да не съм му обърнал внимание е срамота. Игри като тая са направо ежедневие.

                  Победа!
                  Битка: Рибарски залив 24.2.2014 г. 21:41:49 ч.
                  Танк: T1 Heavy Tank
                  Опит: 1*215
                  кредита: 32*180
                  Постижения в битка: Войн, Голям калибър, Косата на Смъртта, Значка за майсторство: "1 степен"

                  [ATTACH=CONFIG]22968[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22969[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]22970[/ATTACH]
                  Най-големият плюс на Т1 е че много го подценяват масовите играчи а обикновенно като се усетят какво става вече е къснооо...
                  Любима машинка и аз ринех медали с кофи в Т1 даже сериозно мисля да го започна отначало със 75% екипаж ей така за кеф!

                  Comment


                    Click image for larger version

Name:	shot_026.jpg
Views:	1
Size:	798.4 КБ
ID:	539045Click image for larger version

Name:	shot_027.jpg
Views:	1
Size:	746.7 КБ
ID:	539046
                    Клан [8282] .

                    Comment


                      Така е и аз съм му фен !

                      Comment


                        Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	474.4 КБ
ID:	539050Click image for larger version

Name:	shot_012.jpg
Views:	1
Size:	440.8 КБ
ID:	539051
                        М-6 голямо магаре е!Много грамотна битка,изиграна като по учебник!С ИС-а изметохме поляните и ударихме в гръб.Почти всички участници играха отлично!Не срещам много М-6,но е силно подценяван танк!Спокойно може да се бори с 8 тиър.Най добрите битки са ми с него и Тигър-1

                        Comment


                          С извинение, че въпроса ми е за друга тема, ама в руските форуми, доста хора реват, че М6 е голямо разочарование след Т1 Хеви. Така ли е наистина?
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                            С извинение, че въпроса ми е за друга тема, ама в руските форуми, доста хора реват, че М6 е голямо разочарование след Т1 Хеви. Така ли е наистина?
                            М6 е мъка само докато вземеш 90мм оръдието иначе е хубав танк за тиъра купола е малък и добре брониран и става за хълдаун а и предната броня е доста трудна за пробиване ако е на ромб а сигурно рашките пишат,че е разочарование само защото идва след великолепният Т1 нещо като Ягпанцер 4 доста способно ТД,но пред Щуг-а бледнее.

                            Comment


                              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                              С извинение, че въпроса ми е за друга тема, ама в руските форуми, доста хора реват, че М6 е голямо разочарование след Т1 Хеви. Така ли е наистина?
                              КВ-1С + Hellcat gg

                              Comment


                                Шах
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X