Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Defeat
    Battle: Steppes 18 август 2013 г. 21:40:11 ч.
    Vehicle: T32
    Experience received: 905
    Credits received: 52*346
    Click image for larger version

Name:	shot_215.jpg
Views:	1
Size:	661.6 КБ
ID:	537083Click image for larger version

Name:	shot_214.jpg
Views:	1
Size:	627.4 КБ
ID:	537084Click image for larger version

Name:	shot_216.jpg
Views:	1
Size:	585.1 КБ
ID:	537085
    5392 щета, ама не мога сам да свърша всичко, днеска ММ-то ме пуска само с олигофрени, 100% загуби.
    5765 потенциални щети по мен, значи доста добре съм се позиционирал, но накрая ме награбиха Т34 и Т32 едновременно и нямаше накъде.
    Почва серизоно да ми писва от тази игра. а руснаците почти ми се исзравняват с циганите по нуиво на погнуса което рпедизвикват...това не само покрай иограт ано и покрай рабоатат ми. не че няма и свестни но преобладващо са шовинистични малоумници


    П.П. prosto да илюстрирам, следващата битка, плътно Т10, вижте къде тои нашиат скаут-олигофрен (А2) а Т-54-ката до мене се забавлява да гони един АМХ-13...аз смело отбранявам фланга срещу вразите...докато пиша сме загубили, изненада изненада, аз съм с най-много щета, дори от вразите нямат никой колкото моята....после нека ми разправят че ММ-то не било "специално"
    .Click image for larger version

Name:	shot_217.jpg
Views:	1
Size:	700.3 КБ
ID:	537090
    Last edited by Gaden Gogi; 18-08-2013, 22:08.

    Comment


      От моята гледна точка избора на позиция на Прохоровка е доста странен.
      Няма артилерия, така че полето може да се ползва свободно за хъл-даун.Аз също избирам полето в такава ситуация, но на различно място.
      На тази позиция не ми харесва, че ще трябва да се изправя срещу най-тежките им железа и оръдия.При това ще съм постоянно спотнат от скаутите и няма къде да отстъпя и да си прикрия гърба.Освен това нямам изглед към хълма, където са най-сочните цели и най-серозната битка, а възможността за стребла в базата е почти нулева.

      Аз заставам по 5-6 линията покрай релсите и си играя хъл-даун в центъра, като стрелям и хълма и града/базата и малките в центъра, но пък тежките железа по 1-2 линията почти не ме виждат. Дори и да пропадне 1-2 линията има къде да застана, така че да пазя и без проблем пак ще ги задържам, но вече няма как да ми минат в гръб, а и ще съм на дистанция.

      Твоят вариант ми харесва, ако е стандартна битка, не съм го ползвал, но са ми го прилагали и е успешна тактика, ако няма артилерия.
      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

      Comment


        Ако виждам че фланга е празен се налага да се съобразя с това и да го пазя, а не с личните ис предпочитания за позиция, отделно аз много хубаво си държах целият път, ама благодарения на малоумника със скаута вразите ми се появиха твърде близо (реално в момента в който се изравниха с мене на пътя) и не налях много (ама пак най-много от целият отбор). Отделно ако бях до линият те щяха да ме думнат още по лесно, или просто незабелязано щяха да ни фланкират.
        Идеята на картинката беше за олигофрените с които ме пуска, все пак аз като тръгвах натам да запушвам го виждах скаута и разчитах на него и на Т-54-ката, ама нъц, после виж го другите дебили на острова? поради какъв са там на този тип битка? и ги виж колко и какви са, всичките топ дебили стоят безполезни на острова...а сега виждам че това с което Т-54-ката до мене се забавляваше дори не е АМХ-13 ами е 12-ка.

        Comment


          Ultramarine написа Виж мнение
          От моята гледна точка избора на позиция на Прохоровка е доста странен.
          Няма артилерия, така че полето може да се ползва свободно за хъл-даун.Аз също избирам полето в такава ситуация, но на различно място.
          На тази позиция не ми харесва, че ще трябва да се изправя срещу най-тежките им железа и оръдия.При това ще съм постоянно спотнат от скаутите и няма къде да отстъпя и да си прикрия гърба.Освен това нямам изглед към хълма, където са най-сочните цели и най-серозната битка, а възможността за стребла в базата е почти нулева.

          Аз заставам по 5-6 линията покрай релсите и си играя хъл-даун в центъра, като стрелям и хълма и града/базата и малките в центъра, но пък тежките железа по 1-2 линията почти не ме виждат. Дори и да пропадне 1-2 линията има къде да застана, така че да пазя и без проблем пак ще ги задържам, но вече няма как да ми минат в гръб, а и ще съм на дистанция.

          Твоят вариант ми харесва, ако е стандартна битка, не съм го ползвал, но са ми го прилагали и е успешна тактика, ако няма артилерия.
          Незнм какви трудности виждате с тази Прохоровка. При стандартен бой нещата се решават основно на две места на алеята и на планината. При щурм отбора се разделя на три като леките отиват към базата и седин тежък, средните на планината, а тежките с ПТ на алеята. Последните буквално трябва да извъртят и прочистят цялата карта от противника. За сега най проблемна карта се явява за мен "Жемчужная река". Колкото и да говоря на блядовете които се намират на дясна база да не влизат в селото и прохода винаги влизат вътре, а резултата е едно голямо клане. Тук е важно да се направи засада но същата да е активна с примамка от един - два СТ коита последствие да излязат от проход и село като закарат увлеклият се противник на моста, където се прави едно малко танково гробище. Другите задържително трябва да извъртят цялата карта като гледат някой дане се мушне покрай реката.

          Comment


            а ти къде видя някой да вижда трудности с картата? Трудностите са с малоумниците от собственият отбор.

            Comment


              Успях!
              Инженер-механик Германия!
              Отворени са всички немски танкове със статус "Елитен" с изключение на три машини (две от новите артилерии и Е100), на които трябва да се отвори второто окачване.

              Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	476.3 КБ
ID:	537114
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                1-вата битка за деня се получи доста добра. Бяхме останали 4 vs 10 , но с разумна игра този танк е способен на чудеса
                Attached Files

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_021.jpg
Views:	1
Size:	393.5 КБ
ID:	537116Click image for larger version

Name:	shot_022.jpg
Views:	1
Size:	339.1 КБ
ID:	537117

                  Майсторска с ЛТП...

                  Comment


                    Няколко добри игри с американците

                    Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	369.3 КБ
ID:	537130Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	420.6 КБ
ID:	537129Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	357.1 КБ
ID:	537131

                    Comment


                      Вчера някъде на 20тата битка след 10 000 успях да взема медала на Кей първа степен - за 1000 пъти герой в битка!

                      Comment


                        изпедоберствах си 5к дмг и 4к на спот някои даже от червените решиха да ме докладват като бот (WTF) - признавам нагло хапах от начало до край
                        ето и картинка

                        Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	482.1 КБ
ID:	537176

                        Comment


                          MM-а продължава яко да се гъбарка с мен, което прави играта с "нормални" машини не възможна, затова си цъкам с Т-127
                          Click image for larger version

Name:	shot_218.jpg
Views:	1
Size:	661.5 КБ
ID:	537181Click image for larger version

Name:	shot_219.jpg
Views:	1
Size:	599.6 КБ
ID:	537180Click image for larger version

Name:	shot_220.jpg
Views:	1
Size:	571.5 КБ
ID:	537179
                          И пак се беше постарал, за да се наложи аз де трапна 2/3 от лошите явно моите с нещо друго са се занимавали. че и базата опазих на всичкото отгоре..трябваше д апочакам още малко че да взема защитник...но победата е по важна, пък и този не беше последният и знае ли се какво може да се случи.

                          А ето и "наказанието", буквално следващата игра.
                          Click image for larger version

Name:	shot_221.jpg
Views:	1
Size:	605.3 КБ
ID:	537182
                          Няма такива идиоти просто, 6 "нулеви" и аз с кекавото танкче да съм в топ 3 по нанесена щета, и то дадох фира много рано. щетата ми е по ДБ-то и по Пз-38, по равно.
                          Last edited by Gaden Gogi; 26-08-2013, 00:01.

                          Comment


                            Да се похваля с воин ¹ 100 от както съм в играта:

                            .....и веднага след това воин ¹ 101..... абе педоебърстване ама кеф!
                            Attached Files
                            Last edited by uzi71; 30-08-2013, 20:25.

                            Comment


                              За абсолютен лаѝк в бизнеса със светенето като мен тази игра беше направо космическа!
                              Click image for larger version

Name:	shot_057.jpg
Views:	1
Size:	453.8 КБ
ID:	537213
                              Click image for larger version

Name:	shot_058.jpg
Views:	1
Size:	424.2 КБ
ID:	537214
                              Click image for larger version

Name:	shot_059.jpg
Views:	1
Size:	390.5 КБ
ID:	537215

                              Comment


                                След 588 битки и след 3 купувания, 2 продажби и безброй псувни към точността на оръдието КВ-1с най-накрая стана АС.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X