Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    И накрая един баламурник от нашите ме гръмна, след като утрепахме последния лош...

    Click image for larger version

Name:	shot_120.jpg
Views:	1
Size:	440.3 КБ
ID:	536425
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      Click image for larger version

Name:	shot_184.jpg
Views:	1
Size:	609.7 КБ
ID:	536432
      Как може с калпав лек танк да надрусам най-много щета в битката? и д ами открадната сума фрагове. Прмерно на чафито му направих 580 щета, и някой ми го крадна. 1:1 а прединего надрусах 550 на кромуел...при това този с чафите го гледам ч ее доста добър, малко по-висок от моят процент победи а с М24 -59%...то е ясно че се фукам, ама се питам какво правиха другите през това време.

      Comment


        още малко красота
        Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	403.7 КБ
ID:	536437 Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	369.7 КБ
ID:	536438 Click image for larger version

Name:	shot_011.jpg
Views:	1
Size:	335.0 КБ
ID:	536439

        Click image for larger version

Name:	shot_012.jpg
Views:	1
Size:	394.4 КБ
ID:	536440 Click image for larger version

Name:	shot_013.jpg
Views:	1
Size:	371.2 КБ
ID:	536441
        Last edited by 1951; 25-06-2013, 20:38.

        Comment


          Click image for larger version

Name:	shot_001.jpg
Views:	1
Size:	732.3 КБ
ID:	536450

          Killer scout.

          До Т8 битка на практика 50-2 е топ танк след последния пач.

          Е добре искахд да променя СС а ми даде това, нещо правя грешно ми се струва.
          Attached Files
          Last edited by ghostlyfire; 26-06-2013, 10:23.

          Comment


            Подчертавам предназначението на тази тема, за неразбралите!

            Всеки е свободен да сподели свои постижения, с които се чувства горд!
            Уважението към събеседника е задължително!
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              Victory!
              Battle: Redshire Wednesday, June 26, 2013 4:48:54 PM
              Vehicle: SU-152
              Experience received: 2,708 (x2)
              Credits received: 41,901
              Battle Achievements: Sniper, Mastery Badge: "Ace Tanker"

              Голямо зверилище е станал тоя танк!
              Attached Files
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                4000 щета с 9 попадения... нечовешко!
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  Тази вечер направих няколко ротни с WZ-132 и съм избрал две, в който той беше разликата между победата и загубата.



                  Видях, че нашия отбор губи и реших да направя нещо изненадващо ( вероятно и доста глупаво) и скочих право в средата на мелето.Последва хаос, въртене на куполи и пропуски в крайна сметка с другия лек танк обърнахме игра отиваща на загуба.



                  Тук започнах зле и много бързо ме свалиха до критична кръв.След това обаче с Т71 върнахме инициативата при леките танкове и ние станахме дразнителите.
                  Last edited by Ultramarine; 27-06-2013, 00:39.
                  Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                  Comment


                    Ей с такива хомо-п******* ми се пада да играя по цял ден и после кой ще плаща сметката за тока. Свършиха нормалните ......

                    Click image for larger version

Name:	shot_003.jpg
Views:	1
Size:	685.1 КБ
ID:	536456Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	719.0 КБ
ID:	536457

                    Comment


                      Нещастна загуба.... почти 15 000 демидж на нашия взвод от двама човека, 7 убити и какво одрискване от останалата част от отбора. Но все пак си заслужаваше....
                      Click image for larger version

Name:	shot_015.jpg
Views:	1
Size:	389.4 КБ
ID:	536467 Click image for larger version

Name:	shot_016.jpg
Views:	1
Size:	372.0 КБ
ID:	536468

                      Comment


                        Показвам само веднъж как се играе с АМХ50В, скромни 10300 демидж:
                        Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	658.7 КБ
ID:	536478
                        Click image for larger version

Name:	shot_007.jpg
Views:	1
Size:	611.6 КБ
ID:	536479
                        Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	581.0 КБ
ID:	536480
                        С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                        Comment


                          Не обичам картечници и ми е трудно да играя с тях, но Т-1 Кънингам най накрая стана танков ас. Още няколко игри да светне лампата на командира и минавам на Т-18.
                          Attached Files

                          Comment


                            Hartman изненадващо малко експи ти е дало за толкова много щета при това си е нанесена на високи тиъри.
                            Аз също съм имал подобни ситуации да наливам много на танкове 1-2 нива над мен и въпреки това да ми дава малко опит.

                            Да не би да си палнал някой и поражението от пожара да го "таксува" по-малко?


                            Узи аз неневиждах бавното прицелване на Т1 и братята за мен бяха логичния избор за първо умение, последвани от двете за стрелба в движение на мерача и шофьора.Да ти кажа останах много доволен от промяната, а и слагането на вентилатор в последствие коренно промени нещата.
                            Т18 има същия проблем и там го реших по същия начин с BIA+Snap shot+ Smooth ride.
                            Ще ми е интересно да споделиш какво мислиш за лампата.Аз го игрея супер агресвно и ходя близо заради картечницата, за това и си знам, че съм спотнат постояно и не ме притеснява, от там и не виждах смисъл от лампа, а гонех по-добро прицелване.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Ultramarine, само един подпалих - Е-75-цата. И аз се учудих на опита, даже имам и немалко спотване, поне парите бяха нормални.
                              Т1 е голям звяр. Аз го вдигнах по различен начин, но все пак го ползвам за ЕСЛ. Първо умение - маскировка, второ на командира за по-голям обзор, шофьорчето за каране офроуд, трети скил - пак на командира за обзор и ремонт на шофьорчето. Четвърти скил сигурно ще е брадърс ин армс и може да ресетна някой на командира за лампа, но тя не е толкова нужна при този тип игра.
                              С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                              Comment


                                Друго което ми идва на ум е демидж дилърите от високите нива да са порязани в таблицата за изчисляване на опита, за да не се получават космически резултати.
                                Ако знаех само поражението бих предположил, че ще имаш минимум 1800експи чист!
                                Изобщо ще е интересно да се види как се изчислява поражението от запалване и как са поставени 50Б, Т57 и т.н. в таблицата.

                                Щом си го развивал от гледна точка на ЕСЛ уменията изглеждат напълно логични с оглед на ролята, която изпълнява там.Аз си го играя главно рандом за кеф, а ЕСЛ не е приоритет от там и нуждата за максимално бързо прицелване.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X