Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ее, най-после с това мудно животно да направя и аз нещо..
    Победа!
    Битка: Химелсдорф 05 февруари 2013 г. 20:24:55 ч.
    Танк: T28 Prototype
    Опит: 2*146 (x2 за първата победа за деня)
    кредита: 26*721
    Постижения в битки: Войн, Снайперист, Изкусен стрелец, Най-добър стрелец, Значка за майсторство: I степен

    http://mwreplays.com/replay/SWFKJ96G1H7E/
    Last edited by stasun; 05-02-2013, 23:34.
    У Штирлица было два танка он на них катался по очереди.
    Очередь возмущалась, но не расходилась.

    Comment


      Браво, бре! Това си е подвиг!
      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

      Comment


        Много приятна битка!

        Victory!
        Battle: Port 05 Февруари 2013 г. 22:31:54
        Vehicle: T32
        Experience received: 1*921
        Credits received: 61*305
        Battle Achievements: Steel Wall, Spartan

        Нямаше артилерия. Реших да се възползвам - качих се на единия мост, и тия долу ме целеха само в купола. А пострадаха много. 4200 щети общо - 2 убити, 5 повредени.
        Разминах се със снайпер медал - даде го на противниковото Lowe с 11/11. Аз - 15 изстрела, от които 14 попадения, 13 от тях - с пробитие. Единственият ми рикошет беше от челната броня на противниковия Ферди - избързах с изстрела.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          feersum написа Виж мнение
          Много приятна битка!

          Victory!
          Battle: Port 05 Февруари 2013 г. 22:31:54
          Vehicle: T32
          Experience received: 1*921
          Credits received: 61*305
          Battle Achievements: Steel Wall, Spartan

          Нямаше артилерия. Реших да се възползвам - качих се на единия мост, и тия долу ме целеха само в купола. А пострадаха много. 4200 щети общо - 2 убити, 5 повредени.
          Разминах се със снайпер медал - даде го на противниковото Lowe с 11/11. Аз - 15 изстрела, от които 14 попадения, 13 от тях - с пробитие. Единственият ми рикошет беше от челната броня на противниковия Ферди - избързах с изстрела.
          Имам една битка със сходен опит,но....загуба.Танка е още стоков.

          Загуба
          Битка: Ерленберг 06 февруари 2013 г. 13:46:17 ч.
          Танк: Caernarvon
          Опит: 1*961
          кредита: 33*613
          Постижения в битки: Защитник

          Първите ми 20 битки с тази машина са 17 загуби,но тази е най-болезнена.Абсолютен антирекорд за съотношение свършена работа/краен резултат.Е няма такава игра направо.

          Comment


            1900 опит за загуба... Паднал си се в отбор с 14 идиоти.
            "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

            Comment


              feersum написа Виж мнение
              1900 опит за загуба... Паднал си се в отбор с 14 идиоти.
              To и вразите не бяха много стока.Основната работа им свърши една Е-75 от "Слава",дори малко ми дожаля,като го разстрелях.За съжаление накрая се бяха набутали 6 идиота на почти фул кръв във нашата база и не успях да ги избия всички навреме.Малко му е алфата на Caernarvon-а,колкото и да е симпатичен.

              Comment


                Японецът е доста, доста приятен.

                Victory!
                Battle: Karelia 08 февруари 2013 г. 00:46:20 ч.
                Vehicle: Type 2597 Chi-Ha
                Experience received: 948
                Credits received: 12*405
                Battle Achievements: Top Gun, Mastery Badge: "Ace Tanker"
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Като гледам основно играещите тук са в европейския сървар, но това непречи да се похваля с последната си придобивка Кьонигстигъра, но който му купих 105/ 52 мм оръдие.
                  Танка ми е почти топов, казвам почти защото ми остана да му поставя последното оръдие което е 105/68 мм оръдие та накратко .... онзи ден играя картата Ел- Халуф с още един Българин под ник "Пантерата" , който пък бе с топовият кралски тигър.
                  Та разказа е следния:
                  Илиза картата и що да видя ние сме най отгоре в строя, няма артове, което значи " всичко коз" а играта е срещен бой. Веднага му предложих да забравим всичко стандартно т.е. ние с тежките танкове трябва ще да издем и да превземе височината на базата и да я подсигуряваме от високо, но аз казах твърдо не, като замисълът ми бе да идем към водата , а от там да щурмуваме нагоре, като основните ни противници трябваще да са средните танкове, ПТ и леките досадници. Тръгнахме напред и застанахме зад първите скали и след появата на първите противници открихме залпов огън. Мойт съотборник прибра една глава на топло в танковият фризер а аз накървах яко два тежки танка след което тръгнахме напред. Слязах ми в ниското и що да видя адна гадна елха взе да ме поздравява в бързи темпове като ми тресеше яко танки и неми позволяваше да я целна... имаше малко благословиии и това взе, че помогна, като на 3-4 ми изстрел елката даде фира. Между другото гадния французин изглежда разбра какво го чака и ме бе запукал с подкалибрени... Даде фира досадника и от там взе че ми влезе в мерника едно А 20 пуснах му един осколочен но нищо- само рикушет, но на втория го аморакнах, а изстрела бе наблизо та резултата бързо стана два танка за мен и 3 за моят съотборник. Питам го колко ни трябват за братя по оръжие а той още поне един при мен. В този момент виждам на базата един КВ - 1С. Пускам му един изстрел а той бе на 810 точки живот и веднага след изстрела виждам как го аморакнах така станах 4 танка. От там започна един дуел между мен и едно КВ 5 и един ИС. Реших да им взема главите и на двамата като целта бе да взема и на двамата главите и минах на подкалибрени. Голяма помощ ми оказа моят партньор който ми помогна да думна ИС -а, който стана 5 тия трофей за битката. Поглеждам към КВ - 5 и виждам, че по времме на дуела с мен бе останал на 150 точки живот и таман си викам че и този ще резна но трябва да се предвижа напред и дори го направих и за мое нещастие взеха че ме резнаха в левия борд. Умрях си от мъка че неможах да се докопам до медал войн и братя по оръжие. В крайна сметка натрая видях че съм взел яко опит но с кинтите влязох на - 40 000 сребро и неможах да разбера, защо така при положение, че победихме имах най много ударени танкове.
                  П.П. Независимо от това че не оживях страшно много се накефих на този тигър и дори много в повече ми доставя удоволствие да воювам с него от руският глиган ИС 3 който ми е топов .
                  П.С. Кажете ми кака копирате резултатите от битката и ги вкарвате във форума.
                  Last edited by tconiotconev; 08-02-2013, 15:47. Причина: допълване

                  Comment


                    Честита придобивка, много кеф да ти носи
                    tconiotconev написа Виж мнение
                    П.С. Кажете ми кака копирате резултатите от битката и ги вкарвате във форума.
                    Долу вдясно от бутона с информацията - просто с copy-paste на текста с инфото за битката.
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      Victory!
                      Battle: Province Friday, February 08, 2013 11:58:45 PM
                      Vehicle: T1 Cunningham
                      Experience received: 1,127
                      Credits received: 16,442
                      Battle Achievements: Top Gun, Patrol Duty, Scout


                      Вижте само разликата с втория от моя отбор
                      Attached Files
                      Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                      Comment


                        feersum написа Виж мнение
                        Честита придобивка, много кеф да ти носи


                        Долу вдясно от бутона с информацията - просто с copy-paste на текста с инфото за битката.
                        Или маркираш текста и натискаш Ctrl + C за копиране и Ctrl + V за пейст

                        Ultramarine написа Виж мнение
                        Victory!
                        Battle: Province Friday, February 08, 2013 11:58:45 PM
                        Vehicle: T1 Cunningham
                        Experience received: 1,127
                        Credits received: 16,442
                        Battle Achievements: Top Gun, Patrol Duty, Scout


                        Вижте само разликата с втория от моя отбор
                        Гледам върви сериозна подготовка за турнирите

                        Comment


                          Повече го играя за забавление, когато ми омръзнат големите машини, но и за турнира го пазя за всеки случай.
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Смених Панценегер с Хетцер. Вериги и 7.5 см оръдие със свободен опит, всичко останало топово. Прицел, мрежа и бинокъл. Първа битка и .... лелеееее
                            Победа!
                            Битка: Провинция 09 февруари 2013 г. 10:39:48 ч.
                            Танк: Marder II
                            Опит: 3*513 (x3 за първата победа за деня)
                            кредита: 14*145
                            Постижения в битки: Караул, Разузнавач, Значка за майсторство:Танков ас

                            Comment


                              uzi71 написа Виж мнение
                              Смених Панценегер с Хетцер. Вериги и 7.5 см оръдие със свободен опит, всичко останало топово. Прицел, мрежа и бинокъл. Първа битка и .... лелеееее
                              Победа!
                              Битка: Провинция 09 февруари 2013 г. 10:39:48 ч.
                              Танк: Marder II
                              Опит: 3*513 (x3 за първата победа за деня)
                              кредита: 14*145
                              Постижения в битки: Караул, Разузнавач, Значка за майсторство:Танков ас
                              Хм, ми тука защо пише Танк: Marder II ?
                              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                              Comment


                                офффф, не съм се събудил още - естествено че е мардер, тои няма как от егер направо на хетцер

                                Comment

                                Working...
                                X