Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Victory!
    Battle: Siegfried Line 05 януари 2013 г. 23:08:19 ч.
    Vehicle: M7
    Experience received: 1*570 (x2 for the first victory each day)
    Credits received: 20*102
    Battle Achievements: Invader

    Battle: Live Oaks 05 януари 2013 г. 23:15:37 ч.
    Vehicle: T14
    Experience received: 1*684 (x2 for the first victory each day)
    Credits received: 22*632
    Battle Achievements: Invader

    две поредни игри инвейдър на 100%...Т14 е тотално безпомощен при стрелба над 250 м...но аз си го харесвам, много приятна машинка, и красива...трябва да му направя модел някой ден

    Comment


      пробвах и в третата игра, докопах се до базата без много проблеми, но там едно Т-44 реши с мене да се закача (аз с Т32) после един Тигър 2 му дойд ена помощ...после още нещо...но аз докато ги занимавах (още в началото става това) нашите пробиха и ги смачкахме...

      Comment


        Click image for larger version

Name:	shot_088.jpg
Views:	2
Size:	687.8 КБ
ID:	531487
        Victory!
        Battle: Himmelsdorf 05 януари 2013 г. 23:53:46 ч.
        Vehicle: M4 Sherman
        Experience received: 2*416 (x2 for the first victory each day)
        Credits received: 24*509
        Battle Achievements: Radley-Walters's Medal, Top Gun, Reaper

        и дори съм на плюс с парите, а стрелях само злато

        Comment


          Много хубава битка с Панцер-3, воин, снайперист, косата на смъртта. Тази машинка все повече ми харесва. 25 битки - 39 убити.
          Attached Files

          Comment


            Оръдие?

            Comment


              На Панцер-3 ли? 5см Kwk 39 L/60. Имах късмет за подпаля трима за това имам и косата.
              Last edited by uzi71; 06-01-2013, 17:28.

              Comment


                Агресивен опитен скаут на Тихия бряг:

                Click image for larger version

Name:	shot_081.jpg
Views:	1
Size:	454.5 КБ
ID:	531512
                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                Comment


                  Битка с АТ-1 - 7 убити, 1 ранен, воин, танков ас. 115 битки - 200 убити. Продадох го и купих Су-85, да видим дали ще ми хареса - до тук всички руски ПТ САУ бяха готини.
                  Attached Files

                  Comment


                    Просто е невероятно какви малоумници има. забележете:
                    Click image for larger version

Name:	shot_091.jpg
Views:	1
Size:	611.6 КБ
ID:	531514
                    ние атакувахме на карелия, аз още в началото кацнах точно на клифта под тяхната база и светех....очевидно за тоя дето духа, артилерията някъде спеше, малоумника дето се беше качил д акампи на хълма над нашата база също...и се наложи сам да ги претрепя...един не ми стигна за топ гън.
                    Но съм фрапиран...да каценш там, да ти светят...и нищо да не направиш

                    Victory!
                    Battle: Karelia 06 януари 2013 г. 17:35:28 ч.
                    Vehicle: M22 Locust
                    Experience received: 1*658 (x2 for the first victory each day)
                    Credits received: 23*331
                    Battle Achievements: Sniper, Master Gunner, Mastery Badge: "1st Class"

                    доста прилична машинка иначе, аз съм си накупил всички леки премиуми (без германските) и винаги се получват хубави битки

                    Comment


                      Току що направих добра битка с Т-25. Не че е кой знае какво, обаче ми направи кеф, а и имам 2 пъти повече опит от втория в отбора. Спокойно можех да взема и воин, но ми краднаха Т-14 и Т-34
                      Attached Files

                      Comment


                        За първи път направих битка с 8 фрага и познайте с кой - Marder II
                        Победа!
                        Битка: Прохоровка 08 януари 2013 г. 09:07:22 ч.
                        Танк: Marder II
                        Опит: 1*440 (x2 за първата победа за деня)
                        кредита: 8*926
                        Постижения в битки: Войн, Снайперист

                        Comment


                          В битка номер 7 T-62A стана танков ас - 11 кил-а 7.3к демидж.

                          Ето повторение - първите 5 минути говорех по телефона за това съм малко дезориентиран и правя някои странни маневри.

                          Attached Files
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Браво!
                            А тази синята точка за какво служи? Която се появява на прицела.
                            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                            Comment


                              Това би трябвало да е Server Reticle - показва къде ще падне снарядът според сървъра, не според твоя мерник.
                              До версия 8.0 се пускаше с Caps lock+0, и мисля, че не беше документирано.
                              Ползването на тоя прицел натоварва значително връзката, но е полезно.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                Аз нямам никакви добавки към играта, играя си със стандартните мерници и всичко останало.Гадната точка се появява, когато заснемам екрана, за да кача повторението в тубата.Явно самата програмка за заснемане вижда очертанията на мерника иначе ето оригиналното повторение.

                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X