Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Това с или без премиум акаунт е?
    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

    Comment


      С, не играя без премиум, нямам време за губене.
      albireo написа
      ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

      Comment


        Defeat
        Battle: Port 02 декември 2012 г. 19:08:58 ч.
        Vehicle: T26E4 Super Pershing
        Experience received: 1*218
        Credits received: 115*053
        Battle Achievements: Steel Wall


        Загуба ама аз бях звер, скиайте само колко кеф...повече отколкот на победата по-горе, в един момент се оказах сам срещу тигър, Т43 и Тигър 2...след това пак бях сам понеже те погинаха....но имахме двама олигофрена които влезнаха и излезнаха , целият отбор ги репортна, че и чуждият и той... ако беше победа щях да получа 170+ кинти.
        Иначе един АМХ13 оцеля от техните и капна, аз бях сам в тяхната база, просто нямаше начин да стигна....и то ме изпревари с има няма 10 точки....
        Last edited by Imperial; 02-12-2012, 20:49.

        Comment


          Риплей имаш ли.
          albireo написа
          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

          Comment


            може и д аимам? не ми вярваш?

            Comment


              Уф. Защо да не ти вярвам? Звучи като интересна битка, а и тая машина рядко я виждам да постига нещо особено, още повече че нямам проблем да ги пробивам челно.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Забавление с малки машинки

                Рисът е способен да носи много приятни емоции. В момента машината още няма никакво допълнително оборудване, а екипажът е само на 80%. Навремето я прескочих набързо, стремейки се към Лео. Наскоро си я купих само за забавление и не съжалявам. Много релаксиращо действа. Като и накупя оборудване и и обуча добре екипажът ще е истински звяр в ниските тиъри.
                Attached Files

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	shot_053.jpg
Views:	1
Size:	614.0 КБ
ID:	531313Click image for larger version

Name:	shot_054.jpg
Views:	1
Size:	568.1 КБ
ID:	531314Click image for larger version

Name:	shot_052.jpg
Views:	3
Size:	626.4 КБ
ID:	531315
                  ето я битката, реплеите са станали много големи а не ми се занимава да ги качвам другаде.
                  Иначе на мене СП ми е любима машина...няма втора като нея

                  Comment


                    Defeat
                    Battle: Abbey 02 декември 2012 г. 23:15:17 ч.
                    Vehicle: T26E4 Super Pershing
                    Experience received: 1*095
                    Credits received: 92*940

                    още една загуба с много пари, ама бях сам срещу два Т29 и хумел...нашият макс щял базата да пази...тиква

                    Comment


                      Click image for larger version

Name:	shot_055.jpg
Views:	1
Size:	641.3 КБ
ID:	531316
                      Victory!
                      Battle: Ruinberg 02 декември 2012 г. 23:47:55 ч.
                      Vehicle: Matilda
                      Experience received: 1*471
                      Credits received: 69*276
                      Battle Achievements: Top Gun, Sniper

                      who is your dady
                      кефи ме този танк, замества в сърцето ми убитият Мардер, отделно е "дама" и е британски, убер кеф просто, ще и купя нови дрешки(камуфлажни) понеже е слушкала.
                      Втори Топ Гън за уйкенда, а вчера взех и един непроизносим финландскимедал за дето трепнах някакво ВК и Лесен8, а днеск аи камикадзе за един щуг

                      Comment


                        Imperial написа Виж мнение
                        Уф. Защо да не ти вярвам? Звучи като интересна битка, а и тая машина рядко я виждам да постига нещо особено, още повече че нямам проблем да ги пробивам челно.

                        Eto tuk съм поствал няколко епичнибитки с него, при това бяха почти последователни....обикновеннов всъбота ги рпавя таквиа, когато ен съм много уморен и съответно съм концентриран.
                        Имаго и този момент че на мен ми се отдава да играя с подобен тип машини, а и екипажът ми е от много подбрани главорези...но като гледам по колко експи иска за всеки процент вече май много трудно ще им доакрам това умение на 100%, когато стане почвам да си тренирам джъмбовксият екипаж на него,

                        Comment


                          Victory!
                          Battle: Live Oaks Tuesday, December 04, 2012 7:14:11 PM
                          Vehicle: E-50
                          Experience received: 3,572 (x2 for the first victory each day)
                          Credits received: 78,951
                          Battle Achievements: Confederate, Sniper

                          6500 поражение
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            Victory!
                            Battle: Ruinberg 05 декември 2012 г. 23:05:35 ч.
                            Vehicle: T26E4 Super Pershing
                            Experience received: 2*932 (x2 for the first victory each day)
                            Credits received: 79*887
                            Battle Achievements: Top Gun

                            кефи ме този танк...битката е при нормален акаунт...трепнаха ме докато писателствах как съм станал топ гън

                            Comment


                              Battle: Ensk 06 декември 2012 г. 00:11:30 ч.
                              Vehicle: M4A3E2
                              Experience received: 2*810 (x2 for the first victory each day)
                              Credits received: 28*411
                              Battle Achievements: Sniper

                              T8 битка, моя милост го играеше смел в резултата имам 50% повече експи от вторият...а глупости, не е 50%, той има 800 аз 1400 аз съм нашматкал 3000 щета,вторият (с ИС-3 при това) само 2К...трябва д аима медал з аподобни епични постижения..при това не съм им трепал небронираните неща я да си покажа направо:
                              я дClick image for larger version

Name:	shot_057.jpg
Views:	1
Size:	652.9 КБ
ID:	531322Click image for larger version

Name:	shot_058.jpg
Views:	1
Size:	608.7 КБ
ID:	531323Click image for larger version

Name:	shot_056.jpg
Views:	1
Size:	672.5 КБ
ID:	531324
                              това че ас съм открил някой иде да подскаже че не съм се крих хич, а основният ми демидж е по тигъра и по Т29-ката

                              Comment


                                Тази вечер направих хубав бой с Ис - воин и снайперист и то в отбрана на Ерленберг /мразя да се отбранявам, затова нападам/. Помлях десния фланг /зад замъка/ на атакуващите.
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X