Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Явно играеш с нормалния прицел?
    Аз съм сложил т.н. снайперски и съм махнал от десния бутон автоматичното прицелване. С него направо включвам мерника с максимално увеличение.

    Comment


      С моя скромен опит да споделя нещо - засега едвам долазих до 7 тиър (2бр.), няколко 6 тиър и многооооо 5-ци! Например 30.00Н ми е любимата машинка - Бинокъл, Дотиквач и ... Мрежа! С неговата броня и продвижност няма как да го живея много на 1 линия, затова 2-ра и скатай някъде и като се почне една стрелба с Waffe-то - млати, млати... Редовно над 1,3К демидж (цевта ми отдавна е накичена с лентички) . Т1 - без мрежа, а бърз прицел и дотиквач- на всеки 3 сек пращам поздрави и много маневиране с него. Общо взето на всяка машина слагам Бинокъл - освен, че ми помага на мен - помагам на целия отбор да се ориентират какво става. Много благодарско на SSmart за съвета да си вдигам екипажа, а не тиъра! Безценно!

      Comment


        :-) Няма защо!Бинокъл ти трябва най-вече на леките танкове или на дистроерите. На тежките както си решиш! Въпрос на стил на играча. Аз слагам почти навсякъде мрежа, дотиквач и по -бързо прицелване, но гледай уменията, които са по-важни!Аз слагам първо комуфлаж или това с юмрука и след това вече си избирам- за леките слагам на командира лампата, или това с 5% + умения, за артилерията за мерача онова с двете секунди повече и т.н. Всеки си преценява! Проблемът е ,че колкото повече нараства броя на уменията, толкова повече опит искат за да се увеличават!
        .....сега съм си подел една кампания за тези машини ,които не бяха с положителна "голова разлика" и не бях ги направил асове. Прехвърлям им екипажи с по две -три умения и много бързо стават каквито ги искам!

        Comment


          Е-75, според мен най-балансираната тежка машина в играта!

          Click image for larger version

Name:	shot_008.jpg
Views:	1
Size:	936.9 КБ
ID:	547708 Click image for larger version

Name:	shot_009.jpg
Views:	1
Size:	904.2 КБ
ID:	547709 Click image for larger version

Name:	shot_010.jpg
Views:	1
Size:	860.4 КБ
ID:	547710
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            СТ-1

            Може би най-балансираната тежка машина в играта

            То това е въпрос на предпочитания

            Comment


              Joan_Of_Arc написа Виж мнение
              СТ-1

              Може би най-балансираната тежка машина в играта

              То това е въпрос на предпочитания
              Знаеш ли, твърде е възможно да си прав! СТ-1 ми е още по-голям любимец и с него имам определено по-добри резултати отколкото с Е-75. Точно това ме кара да мисля, че СТ-1 може би е мъъъничко Оувърпауърд Правилно разположен зад една ниска скаличка държах в шах две ИС7-ци и един американски тежък Т34
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                Знаеш ли, твърде е възможно да си прав! СТ-1 ми е още по-голям любимец и с него имам определено по-добри резултати отколкото с Е-75. Точно това ме кара да мисля, че СТ-1 може би е мъъъничко Оувърпауърд Правилно разположен зад една ниска скаличка държах в шах две ИС7-ци и един американски тежък Т34
                Честно казано това говори повече за тяхната некомпетентност...
                albireo написа
                ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                Comment


                  Click image for larger version

Name:	T-29 best.jpg
Views:	1
Size:	668.9 КБ
ID:	547712
                  Е няма как да не се похваля! ;-)

                  Comment


                    Посипвам си главата с пепел за Caernarvоn-a. Голяма съм блейка! Играл съм през цялото време с малкото оръдие на Black prinse-а. Сега му сложих топовото и къртя наред!

                    Comment


                      ИСУ-152 го взех вчера, а днес вече е Ас ( с 9 изстела и 8 попадения) и ми докара и женски танкист(като за това имах много по-голям dmg отколкото за аса)! По-добър destroyer до сега не съм имал! Почти всеки изстрел е косата на смъртта....
                      Click image for larger version

Name:	ISU-152.jpg
Views:	1
Size:	639.1 КБ
ID:	547721

                      Comment


                        И тук най- после всичко е наред след като си оправих оръдието!

                        Click image for larger version

Name:	?aernarvon.jpg
Views:	1
Size:	596.5 КБ
ID:	547845

                        Comment


                          Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	428.0 КБ
ID:	547928Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	469.7 КБ
ID:	547929Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	429.2 КБ
ID:	547930

                          Comment


                            Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	511.0 КБ
ID:	548698Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	447.2 КБ
ID:	548699Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	474.9 КБ
ID:	548700
                            sigpic

                            Sword song and horn sound

                            Comment


                              Днес така се изкефик с Джаксъна ми За разлика от играта тези дни с тежките танкове ...
                              Click image for larger version

Name:	Jackson.jpg
Views:	1
Size:	694.7 КБ
ID:	548720

                              Comment


                                Почти не играя с ЛТ, пазя ги само ей така, ама ми се налага да вървя на мисии с тях, та затова взех няколко. И на втората или третата битка с Т-50 (е, едно време съм го минавал само, за да се прехвърля на следващия), се получи ей това. За съжаление, някъв ме уби в края .

                                Click image for larger version

Name:	shot_079.jpg
Views:	1
Size:	618.3 КБ
ID:	548733

                                Comment

                                Working...
                                X