Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Хвалби

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Тия дни ми се удаде да разцъкам малко. Играя самостоятелно, не във взводове или кланове (не знам как се влиза в тях, макар че има некви покани). Често ми иде да избия собствения си отбор, заради глупостта му . Но се случват и дни, в които, дори ВЪПРЕКИ отбора, нещата са ОК.

    Click image for larger version

Name:	123.jpg
Views:	1
Size:	289.1 КБ
ID:	547303

    Click image for larger version

Name:	1.jpg
Views:	1
Size:	297.6 КБ
ID:	547304

    Интересен беше боят с Конкърър срещу 4 танка едновременно, вярно - от по-нисък тиър. Без никва помощ, ама и те бяха бая плахи - вместо обход, се криеха, та така докато не си отидоха.

    Comment


      Предшественикът на Конкъръра ме дразни изключително! Въпреки четирите допълнителни умения на екипажа, Caernarvon-a, нито си оправя "головата разлика" ,нито АС става, а и ме набутва кредитно! Ще го чакам да се оправи ,разбира се, докато се оправи !

      Comment


        Сега сутринта за начало на работния ден се изкефих много, толко кеф че чак бях останах само с 6 фугасни снаряда в М10-ката Машината сега презарежда за 2,6 сек и като се почна едно стреляне...
        Click image for larger version

Name:	img.jpg
Views:	1
Size:	116.0 КБ
ID:	547480

        Comment


          SSmart написа Виж мнение
          Предшественикът на Конкъръра ме дразни изключително! Въпреки четирите допълнителни умения на екипажа, Caernarvon-a, нито си оправя "головата разлика" ,нито АС става, а и ме набутва кредитно! Ще го чакам да се оправи ,разбира се, докато се оправи !
          Аз пък ужасно трудно се разделих с него. Много добре се справяше, стига да не срещу 9-ти тиър , ма и там съм бил бая.

          Comment


            Още ми е в същото положение! А вече има почти 900 боя с него и продължавам да не мога да го направя Ас и да съм с по-малко унищожени танкове отколкото боеве имам. Играя само с голд боеприпаси, сложил съм му дотиквач, 10% по-бързо прицелване( макар че не съм сигурен дали му трябва) и мрежа! Работя и с голям ремонтен комплект, голяма аптечка и автоматичен пожарогасител. Уменията все още са четири допълнителни като четвъртото е на 84%. Имам едни подозрения за връзката на успеваемостта на дадена машина и процентите на поредното овладяемо умение. Мисля ,че между 60-65 и 92-95 % успеваемостта на машините рязко спада и съответно се вдига извън тези параметри. Това е на база опита ми сега съм над 25000 битки.

            Comment


              Click image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	820.5 КБ
ID:	547634 Click image for larger version

Name:	shot_005.jpg
Views:	1
Size:	764.6 КБ
ID:	547635 Click image for larger version

Name:	shot_006.jpg
Views:	1
Size:	730.5 КБ
ID:	547636
              http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

              Comment


                SSmart написа Виж мнение
                Играя само с голд боеприпаси, сложил съм му дотиквач, 10% по-бързо прицелване( макар че не съм сигурен дали му трябва) и мрежа! .
                Злато за танк дето има едно от най-големите пробивиания???? При това комбинирано с изключително точно и бързо свиващо оръдие?
                Бързо прицелване за това оръдие не ти дава нищо... отделно с това оръдие не е за пусийстване, просто не можеш да го позлваш заради ниската алфа. аз с него съм на първа втора линия винаги, и изключително много му се радвам. Челната броня е доста хубава, танка е много подвижен и се троши рядко....по-къдно ще пусна играта да видя с какво точно го играя. От бритАнската тежка линяи ми е най-любимата машина. Но малко хора го играят, дори веднъж в клана (който се разопадна) беше голяма интрига когато исках с него да играя...в крайна сметка им демонстрирах че е хубава машина, като играех редом с ИС-3-ки, и бронята държеше колкот тях, и щета наливах, като Руинберг по голям банан не е най-доброто място за този танк.
                За мен той е идеален за средни дистанции на пресечен терен.

                Comment


                  И с какво да заменя бързото прицелване за да е по- ефективна машината?

                  Comment


                    С какъв мод играеш? Можеш ли да ми го пратиш, т.е да го пуснеш го тук?

                    Comment


                      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
                      [ATTACH=CONFIG]28245[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]28246[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]28247[/ATTACH]
                      Еййй купил си го тва Су Нафантазира се ги направи! Винаги съм твърдял, е това СУ и Супер Пършинга си заслужава да се купят

                      Comment


                        SSmart написа Виж мнение
                        И с какво да заменя бързото прицелване за да е по- ефективна машината?
                        Аз го карам с вертикален стабилизатор и май, че вентилация имам. Но стабилизатора е по добре. Танка зарежда бързо, Много красиво ги целиш в движение. Злато не ти трябва за тази машина.

                        Comment


                          Bloksir написа Виж мнение
                          Еййй купил си го тва Су Нафантазира се ги направи! Винаги съм твърдял, е това СУ и Супер Пършинга си заслужава да се купят
                          Прав си Определено ми носи много радост, както и Е-25, което също купих и което в ръцете на дърт дестроерджия като мен е направо Чума!!! Супер пършинга също много го харесвам и чакам да видя в 9.8 как ще е с новата, по-добра челна броня.
                          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                          Comment


                            SSmart написа Виж мнение
                            И с какво да заменя бързото прицелване за да е по- ефективна машината?
                            Az карам с вентилатор и стабилизатор и съдейки че има празен слот явно слагам ремонтно съндъче.

                            Comment


                              стабилизатор слагам на всички танкове на които може, вентилатор на абсолютно всички, както и дотиквач, но пък обичам бързите машини и каруселенето, а там стабилизацията и скорострелността са важни

                              Comment


                                uzi71 написа Виж мнение
                                стабилизатор слагам на всички танкове на които може, вентилатор на абсолютно всички, както и дотиквач, но пък обичам бързите машини и каруселенето, а там стабилизацията и скорострелността са важни
                                +1 И аз така правя.
                                http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                                Comment

                                Working...
                                X