Съобщение

Collapse
No announcement yet.

World of tanks

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте , танкисти. По повод "разширенията" - RU , US , играя с BG"разширение" и няколко пъти съм бил в недоумение от колегиалността на русначетата.Мислех , че е случайно , но виждам че при вас е сериозен проблем.За съжаление няма оправия с неадекватните.

    Comment


      bigbeer написа Виж мнение
      На руския върви най-прилично.Качва ми до 160 fps,обичайното е ок.110-125 със стара карта(най-старите Phenom II/X6 Quad Core 2GB) на почти 3 години.
      feersum написа Виж мнение
      Ъъъ, да не бъркаш fps (кадри в секунда) с пинга към сървъра?

      Gaden Gogi написа Виж мнение
      Я дай скриин с 160 fps че е много любопитно.

      Опитах да сложа скрийн от който се вижда,че не бъркам fps c ping.Само не знам защо така излиза.Ако някой може да го обработи да стане приемлив ще съм благодарен. Само със 127 fps е,но не ми се чака до сутринта да дебна кога ще качи над 140,съжалявам.А и не винаги качва.Събота и неделя държи около и под 100 почти до разсъмване.Понякога дори за една битка стартира при зареждането със 70-80 и като се кротна да дебна качва до стойностите които показвам.Когато реших да щтракна беше над 135,но докато намеря правилните клавиши падна на тази стойност.Когато тръгнахме в атака падна още...до към 115 и така завърши битката.


      Last edited by bigbeer; 09-12-2011, 22:39.

      Comment


        A опциите за графика какви са ти? защото има осещането че са на low , иначе са едни тревища едни чудесии...

        Comment


          Gaden Gogi написа Виж мнение
          A опциите за графика какви са ти? защото има осещането че са на low , иначе са едни тревища едни чудесии...
          Всички опции са на макс,с изключение на обема на тревата и водата.Разсейват ме като се заложа да дебна и затова ги минимизирам.

          Comment


            махнах тревата, скочиха 4 пъти фреймовете...но ще си я върна, с нея е по-красиво

            Comment


              Да, тревата яде много кадри. Всъщност при мен тя е просто една стъпка по-надолу от "макс", дори това дава голямо подобрение в скоростта с минимална загуба на качеството.

              А иначе новия ъпдейт има много подобрения и оптимизации по графичния двигател, май и тревата е оптимизирана.
              albireo написа
              ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

              Comment


                Треволяка си е същия,е почти.Но са направили голямо нововъведение - революционно.Летят гарги. ) Сложили са и камуфлажи,които много успешно те демаскират на фона на повечето карти.КВ със 107мм вече пробива всичко наред(лично рзтресох Е-75,ИС-4 и Патън) и е почти непробиваем челно.Дори се учудих малко когато един Т32 ми резистна фронтално.Каква е тая работа аааа? Като ще е фантастика,да е фантастика,кви са тия резисти от американски танк.Всички немски машини зареждат мнооого бавно(за сравнение ИСУ-152 презарежда преди Тигъра).Т-44 резиства за световно и стреля като Т-54.Няма с какво друго да го сравня,защото нищо не ги доближава.Въобще промените са интересни.

                П.П.Щях да забравя.Въвели са и летящ танк.Т-50 вече не качва баири,просто ги прелита.Как не са го фикснали да минава и през скали без забавяне идея нямам.Ще трупам още впечатления,но има доста недоволни от пача.Налага се мнението от по-стари играчи,че така играта става безинтересна.Само с трасиращите снаряди нещо не мога да му хвана цаката за сега.

                Comment


                  Tank graveyard освен че не можеше да се мине през прохода, дори и снарядите не можеха да се проврат оттатъка и попадаха все в купчините скрап, докато противниковата артилерия не ме удари с парабола...

                  Разцъках немските артилерии, сега съм на Гриле и ще чакам Хюмела. Първоначално ме дразнеха, ама постепенно ми станаха доста интересни, а и покрай тях заобичах така омразните ми открити терени като Малиновка и Прохоровка
                  Attached Files
                  (\_/)
                  (°_°)
                  (> <) <- This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination.

                  Comment


                    Бааси касапницата.

                    Comment


                      хм, съвсем нормално за онова място....тъкмо четох последната тема за скапаният ММ. и естествено никой от девелоеприте не се появи да каже нещо.
                      Тъпи Рашки. 3 денане съм я играл и някак ен ми липсва. Последно като влизах ми направи впечатленеи че популацията на евро сървъра е спаднала с едно 7 хиляди.

                      Comment


                        Хм, изглежда френските танкове ще са някакви картонени снайпери:

                        Интересно е как ще балансират това с 6-те снаряда, иначе звучи забавно, ще се тества със сигурност
                        <<..........>>

                        Comment


                          Как се гласи супер екстрата да виждам другите танкове? Нито моите, нито техните, само индикаторите над машините. И то не през половината карта, ами обикалям един невидим враг 2 минути и стрелям напосоки докато накрая не се смили да ме думне.

                          Comment


                            най-вероятно (ако разбирам правилно от описанието) компирът ти е много слаб за избраните графични настройки, тоагва не ти показва машините. влизаш в опциите и му казваш или ауто детект или си ги слагаш всички на Low

                            Comment


                              Не, всъщност компютърът ми е доста мощна машина. А описанието ми е, че не виждам никакви машини - вражеските ако съм на зуум и посоча върху тях(това е трудно, тъй като не виждам нищо под червения ромб)се появяват, иначе са като призраци, изскачат от никъде и съм аут. Пък не мога да видя и моите, само по картата и зелените маркерии над тях... много странно

                              Comment


                                Разгледай внимателно цялото меню настройки и ако не откриеш грешката там,прегледай(прослушай) това ръководство.

                                Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                                Comment

                                Working...
                                X