Съобщение

Collapse
No announcement yet.

9.0

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #91
    alfbandi написа Виж мнение
    В няколко битки ме изхвърля и после няма влизане,да е"а и скапаната му игра. Като ме прасне директно на декстоп и влизам чак като е свършила битката.
    Модове имаш ли сложени? Аз имах този на Джов. Сега го махнах и експериментирам дали ще ме изхвърля играта. Колкото до FPS всичко смъкнах като графични настройки и пак се движи 30-40. С GTS 450 видеокарта съм, 4 гига рам и дуал кор интел на 2,33
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      #92
      BacillusBulgaricus написа Виж мнение
      Модове имаш ли сложени? Аз имах този на Джов. Сега го махнах и експериментирам дали ще ме изхвърля играта. Колкото до FPS всичко смъкнах като графични настройки и пак се движи 30-40. С GTS 450 видеокарта съм, 4 гига рам и дуал кор интел на 2,33
      И с този процесор искаш да играеш без проблеми? Вземи си поне един е8400, паднаха на 60 лева средно сигурно и по-евтини могат да се намерят. Или си клокни този на 3 GHz някъде. А и честно казано този рам ако си държиш браузер с няколко отворени таба вече идва леко недостатъчен и за добра игра трябва да затваряш излишните програми. Та не е само в играта проблема. Видеокартата ти е повече от достатъчна. Рама и процесора не стигат.

      Comment


        #93
        Angelmr написа Виж мнение
        И с този процесор искаш да играеш без проблеми? Вземи си поне един е8400, паднаха на 60 лева средно сигурно и по-евтини могат да се намерят. Или си клокни този на 3 GHz някъде. А и честно казано този рам ако си държиш браузер с няколко отворени таба вече идва леко недостатъчен и за добра игра трябва да затваряш излишните програми. Та не е само в играта проблема. Видеокартата ти е повече от достатъчна. Рама и процесора не стигат.
        Принципно съм съгласен с теб. Да приемем, че това обяснява проблема с FPS. За изхвърлянето от играта обаче, едвали са тези причините.
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          #94
          Вероятно не са. Но не за първи път радикално новия пач има тенднция да изхвърля. Това всъщност се превръща в традиция за всяко по-сериозно обновление.

          Comment


            #95
            Angelmr написа Виж мнение
            Един въпрос към всички използващи термина "лаггейминг". Кажете дали случайно не ползвате неща от типа на WiFi, промоционални пакети интернет + телевизия или други подобни? Аз например съм на най-обикновен ЛАН и пинг над 40 не съм имал. Ако играя през WiFi, пинга ми скача на 50-70 максимум. Пинг от порядъка на 100 и нагоре съм имал само в периода в който стоях като нощна охрана на един строеж и рутера ми взимаше нета през параболична антена от около километър. Но дори и тогава пинга ми ставаше такъв само в облачно или мъгливо време.
            Така, нека поясня!
            Интернета ми не е през WiFi, нямам телевизия /поне не и през интернета /, скоростта е повече от достатъчна. Освен това поблема не е в пинга - и при мен рядо стига 100 - 110, но това не пречи редовно танковете да скачат като жаби и да се пропускат сигурни цели. Така е не само при мен - в клана все пак сме хора от цяла България, с поне 3-4 различини доставчика и въпреки това понякога всички почват да "благославят" едновременно. В крайна сметка това далеч не ми е първата игра, която играя онлайн и далеч не е най - взискателната от към връзка, но такива постоянни роблеми не съм имал още.

            Comment


              #96
              След доста игра с настройките успях да подобря положението с ФПС-а.
              При мен спецялно повишаване на графиката се отрази силно положително.

              Преди пача максимума който стигах като ФПС беше 70, сега без проблем удрям 100.

              Проблемът при мен е, че имам страшно разминаване между представянето в Т5 да кажем и Т10.В Т5 държа 70 ФПС+, но пусна ли Т10 съм с 20-25 надолу.А тези 45-50 са ми абсолютния минимум като игра.
              При това положение в Т5 битки мога да надуя доста сериозно графиката, но така бих се лишил от игра с Т10.
              Nobody has three balls but some people have two very good ones!

              Comment


                #97


                Имаме златен Тип 59 а сега и сребърен Чи-ну(на чи ну кай го няма това).
                Някакъв бъг е явно,но изглежда адски яко! Ако някой направи такива скинове веднага слагам!

                Comment


                  #98
                  Ultramarine написа Виж мнение
                  След доста игра с настройките успях да подобря положението с ФПС-а.
                  При мен спецялно повишаване на графиката се отрази силно положително.

                  Преди пача максимума който стигах като ФПС беше 70, сега без проблем удрям 100.

                  Проблемът при мен е, че имам страшно разминаване между представянето в Т5 да кажем и Т10.В Т5 държа 70 ФПС+, но пусна ли Т10 съм с 20-25 надолу.А тези 45-50 са ми абсолютния минимум като игра.
                  При това положение в Т5 битки мога да надуя доста сериозно графиката, но така бих се лишил от игра с Т10.
                  Ултра, направи един скрийн на графичните си настройки, моля те. Че ми побеля косата с тези FPS
                  http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                  Comment


                    #99
                    С тези настройки съм с 90ФПС в Т5 и около 50-60 в Т10
                    Attached Files
                    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                    Comment


                      Благодаря! Моите бяха почти като твоите, само дето "Качество на терен" при мен беше на максимум. Свалих го на "Ниско" както при теб и FPS се вдигнаха с 15-20.
                      http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                      Comment


                        Не съм играл от 4 дена и не съм инсталнал новото.По въпроса с пача,както и очаквах е засрано.Прочетох отзивите ви и съм негативно настроен.Не съм го сложил още,но провала с историята е ясен!Само не схващам с тези резолюциите.Явно ще се кара на малките числа.Аз и сега не съм на върхове-те.Както съм писал,нямам нито един мод и ше пиша без модове как е.Но това което чета за графиката и проблема с лага и виждането на врага след Н/сек ме плаши!На Ултрата поста с исторческите,ми настръхна косата...A от поста на falcon_bg,ми идва да делна всичко!
                        Last edited by Bloksir; 18-04-2014, 21:41.

                        Comment


                          Аз съм със стар комп, и 9.0 ми е малко в повече - играя на Low, но и там качеството на картинката не е лошо. Имам чувството, обаче, че лагът или лаго-подобните накъсвания се увеличиха, при все че fps и обновяването ми дават същите цифри както и при старите версии. Въпреки, че съм на ниски настройки, картинката се подобри/по-реалистична стана, а от звука съм много доволен.
                          Историческите мисии изобщо не ги ща - чакаш бая време, плащаш, за да ти бутне некое старо оръдие и боеприпаси и прочее. Не си струва, още повече, че не се спазват нито исторически терени, нито съотношения, нито историческите цели в съответните боеве. Ако последното беше ОК - то, да - бих играл исторически мисии.

                          Comment


                            От време на време сядам и на по-стара машина, за да играя.Като последно се играеше с 15-18 ФПС.Което е плачевно, имайки предвид, че съм свикнал на 60+. Съответно играех само артилерия.
                            Сега след пача като намаля тва нещо за 3Д-то на първия екран до минимум (мисля че става на 60% като показание това му е минимума), успявам да чукна и 30ФПС. Но това важи за боеве от Т6 надолу дори и с тази настройка Т10 е неиграем на тази платформа, вероятно съм под 5 ФПС, виждам си танка на снимки.
                            Кало пробвай да го намалиш може и да закърпи положението.

                            Преди време тук във форума организирахме исторически битки.За съжалание нямахме много играчи и най-много до 4 срещу 4 да сме стигали, но смело мога да кажа, че това което играехме беше с по-добър баланс и по-близко до реалността от настоящите исторически битки.
                            Още тогава видяхме, че ще е много трудно за балансиране, но не и невъзможно стига да има ясни правила и достатъчно на брой играчи.
                            Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                            Comment


                              Това с крашването на играта почва много да дразни... Сега влизам, стигам до таблицата с играчите и обратно на десктопа... Пет пъти... Баси.
                              Last edited by Rumen SF; 19-04-2014, 14:36.

                              Comment


                                кало написа Виж мнение
                                Аз съм със стар комп, и 9.0 ми е малко в повече - играя на Low, но и там качеството на картинката не е лошо. Имам чувството, обаче, че лагът или лаго-подобните накъсвания се увеличиха, при все че fps и обновяването ми дават същите цифри както и при старите версии. Въпреки, че съм на ниски настройки, картинката се подобри/по-реалистична стана, а от звука съм много доволен.
                                Историческите мисии изобщо не ги ща - чакаш бая време, плащаш, за да ти бутне некое старо оръдие и боеприпаси и прочее. Не си струва, още повече, че не се спазват нито исторически терени, нито съотношения, нито историческите цели в съответните боеве. Ако последното беше ОК - то, да - бих играл исторически мисии.
                                На мен точно звука ми прави проблем когато някой край мен изгърми(умре) за секунда фпс пада яко после се оправя,но пречи все пак.Да не говорим че е адски стряскащ, вчера си седя с Нашхорна на едно хълмче и чакам цели,нямам лампа и някой ме светнал без да усетя,артито ме думна отведнъж,при тоя звук така се стреснах и подскочих че още малко щях да падна от стола!

                                Comment

                                Working...
                                X