Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Oплаквания, идиотизми и всякакви негативизми.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Отмъщението на ММ-а продължава, аз се нядявах да е само през уйкенда, но пак ми подбира само особенна порода олигофрени, 27 битки, 37% победи, и то при положение че (въпреки загубите) имам 50% по-висок среден опит от нормалният ми. две камари "за геросйак съпротива", ам ана кой му пука. Просто е невероятно от къде ги намират такива олигофрени, масово с 43-45 % WR, и то тия успяват да измрат преди още да сме стигнали до вразие, и естествено с нула щета.
    Има нещо страшно сбъркано с мисловните процеси на рашките....имам още 200+ дни премиум и много ме е яд че съм им дал тези пари, съвсем очевидно не ги заслужават.

    Comment


      Мисиите са виновни. Всичко живо и нубово е надушило авантата и е изпълзяло от дупките...
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        feersum написа Виж мнение
        Мисиите са виновни...
        Да, на EU сервере миссий и акций много. (на RU сервере давно завершилось)
        Но по теории вероятности
        трябва да бъде 1 к 1 шанс да влязат в екип "нубс" или майстори.

        Моята статистика също страдат в последните дни.
        http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

        Comment


          мисиите нямат нищо общо с това че все в моят отбор са олигофрените. Питах и другите от клана, при тях нещата са нормални, а мене ме пуска с такив ауникуми че загубите винаги са 5:15, като задължително половинат аотбор измира много скоростно. Това че твърде често имам щета от моите си "хора" дори не го коментирам.

          Comment


            Петък, събота, неделя - 250 битки, 31 % победи.
            Вчера свърши черната серия, върнах се към нормалните за мен в последно време 54-55% ( играя изключително соло)
            Абе в четвъртък здраво ги храних в официалния форум за лаговете, дали пък няма връзка???
            Преди месец пак така пуснах един-два отровни поста и пак имах черна серия.
            Дали ме гони параноята или....?

            Comment


              Всичко е възможно
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                От руснаци всякаква простотия може да се очаква.

                Comment


                  Gaden Gogi написа Виж мнение
                  От руснаци всякаква простотия може да се очаква.
                  +1
                  Аз открито ги подозирам, че от време на време правят някакво изкуствено "изравняване" на статистиките на играчите, че иначе рачетата, еленчетата и сиемките отдавна да са изчезнали поради собствената си некадърност!

                  Comment


                    Голяма награда днес.По повод големият юбилей-10 часа от последното напиване на собственика Виктор, в момента отново ни черпят с една голяма руска кофа горещ лаг.Побързайте да се възползвате не се знае дали следващият път ще успее да изтрезнее за 10 часа

                    Comment


                      bruchpilot написа Виж мнение
                      +1
                      ...подозирам, че от време на време правят някакво изкуствено "изравняване" на статистиките на играчите, че иначе рачетата, еленчетата и сиемките отдавна да са изчезнали поради собствената си некадърност!
                      Работа балансировщика "случайных бо¸в" базируется на следующих принципах:
                      1.Любая боевая машина может попасть в бои только своего уровня (см. таблицу), за исключением взводов;
                      2.Место машины в списке команды определяется е¸ балансным весом;
                      3.Боевые машины подбираются в команды на основе статистики составов уже собранных команд за прошедшие полчаса;
                      4.Суммарный балансный вес двух противоборствующих команд различается не более, чем на 10%, за исключением особых случаев;
                      5.Суммарный балансный вес арт-САУ двух противоборствующих команд различается не более, чем на 20%, количество - не более чем на 1, число арт-САУ на команду - не более 5;
                      6.Чем больше конкретная машина жд¸т своей очереди, тем более высоким становится е¸ приоритет, а если ожидание превышает 1 минуту, балансировщик стремится отправить в бой именно е¸;
                      7.Если обе уже собранные команды не удовлетворяют условиям баланса, они расформировываются и набираются заново;
                      8.Балансировщик не учитывает:
                      •Национальную принадлежность танка;
                      •Модули танка (орудие, башня, двигатель и т.д.);
                      •Установленное на танк дополнительное оборудование и/или снаряжение;
                      •Уровень прокачки экипажа;
                      •Уровень мастерства игрока.

                      Боевые машины подбираются в команды на основе статистики составов уже собранных команд за прошедшие полчаса -

                      не разбирам тази "точка".
                      Може би "точка" е виновна...
                      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

                      Comment


                        да да, ние всички сме чели това, и почти всички виждаме че в играта става друго, примерно хорат аот моят клан с около50% победи твърдят че винаги са в "нормални" битки.
                        Иначе това с идиотчетата в топа дето уж им помагало е пример за дебилизъм, обяснявам- ако 70% от отбора с аидиотчета и те са топ танковете, това ще продължи да им носи само ниска статистика, защото бидейки идиотчета те не могат да изиграят битката, а добрите играчи бидейки малко и със слаби машини не са в състояние да обърнат боя, освен при много епични напъни, което е рядко, и затова идиотчетат аще продължават да си бъдат със слаба статистика, от друга страна ако ги пусне с мен, но аз съм топова машина, то аз мога да изнеса игратат или поне в голяма степен да компенсирам за тях, и като резултата побеждавайки победата да се запише и за тях....ама явнорашките следват друга логика.

                        Comment


                          Аз с "изравняването" нямах предвид, че помага на идиотите, а по - скоро, че вкарва по - свестните в някаква дисбалансна ситуация в която каквото и да направят няма как да победят. При мен например често се случва отборите да са абсолютно неравни по отношение на танковете или в единия отбор повечето да са с по 3000 боя, а в другия с по 20000 /но това май "официално" не го отчита при събирането на отборите/.
                          Въпреки, че и относно подпомагането на идиотите - когато видя някой АМХ да мине като на парад и да получи по няколко непробили от всевъзможни чудовищни калибри, почвам да се чудя

                          Comment


                            bruchpilot написа Виж мнение
                            Въпреки, че и относно подпомагането на идиотите - когато видя някой АМХ да мине като на парад и да получи по няколко непробили от всевъзможни чудовищни калибри, почвам да се чудя
                            Това също го има, аз съм наблюдавам някой дни че оръдието непрекъснато дупчи на минимума на пробивноста, особенно очевидно е когато играя с Т34, отделно твърде много безполезни попадения без щета....

                            Comment


                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Това също го има, аз съм наблюдавам някой дни че оръдието непрекъснато дупчи на минимума на пробивноста, особенно очевидно е когато играя с Т34, отделно твърде много безполезни попадения без щета....
                              Аз даже започнах да "подгрявам" оръдието на Лео ПТА - гъмвам 2-3 пъти във въздуха в началото на боя, защото така или иначе първите снаряди винаги отиват в земята

                              Comment


                                Много трудно стана на 9 и 10 ниво!Тия вафли ме правят на дреб преди да ги видя!Спирам всякакви атаки!Само отзад и ако ми светят тогава ще тръгвам!Просто не се играе вече по друг начин!Току що с ИС-8 Докато открия огън по един тигър и вафлата ми вкара три снаряда-станах набързо зрител!ММММММ...... му!

                                Comment

                                Working...
                                X