Съобщение

Collapse
No announcement yet.

8.8

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Някой успя ли да си пусне индикатора за зареждането - колко секунди остават.
    Аз не го намирам никъде в настройките.


    Added the display of the reload time between shots and the reload time between the magazines change over in loading different ammunition.
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      Ultramarine написа Виж мнение
      Някой успя ли да си пусне индикатора за зареждането - колко секунди остават.
      Аз не го намирам никъде в настройките.


      Added the display of the reload time between shots and the reload time between the magazines change over in loading different ammunition.
      Бяха писали, че се отказват от него за сега. Може просто да са правили копи-пейст на по-ранна версия на пачноута.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        Колеги, след въвеждане на пача 8.8, изчезва ли ви понякога контура на танка, в който сте се прицелили??? На мен ми се случи няколко пъти, а сега гледам едно видео на Murazor за Е50-М (страхотен танк) и там той отбелязва същият проблем. Ако това е бъг, кому трябва да се реве, за да го оправят?
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Колеги, след въвеждане на пача 8.8, изчезва ли ви понякога контура на танка, в който сте се прицелили??? На мен ми се случи няколко пъти, а сега гледам едно видео на Murazor за Е50-М (страхотен танк) и там той отбелязва същият проблем. Ако това е бъг, кому трябва да се реве, за да го оправят?
          До сега не съм забелязал да чезне. Може би защото играя на medium/low настройки. Иначе - реви на съпорта и в официалния форум
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Ето линк към самото видео. Още в началото става дума за този проблем.

            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.



            P.S. Най-вероятно проблема, АКО го има изобщо е при мен и в някой от модовете ми. Сори, че ви занимавах.
            Last edited by BacillusBulgaricus; 12-09-2013, 11:58.
            http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

            Comment


              BacillusBulgaricus написа Виж мнение
              Ето линк към самото видео. Още в началото става дума за този проблем.

              http://www.youtube.com/watch?v=CKgjO...layer_embedded
              10:00 - "за достойное сопротивление"
              Хм...За ми не са ясни критериите за присъждане.
              http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

              Comment


                това го въведоха сега първия от загубилия отбор получава опит и сребро като за победа

                Comment


                  mirror2 написа Виж мнение
                  това го въведоха сега първия от загубилия отбор получава опит и сребро като за победа
                  Да ама все пак се брои за загуба, виж ако на първият от загубеняците му се броеше и за победа щеше да е друга песен, дори нямаше да е особен проблем ако те пусне със зомбита.

                  Comment


                    mirror2 написа Виж мнение
                    това го въведоха сега първия от загубилия отбор получава опит и сребро като за победа
                    Да го бяха въвели по-рано, щях да имам баси печалбите всяка трета битка
                    "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                    Comment


                      mirror2 написа Виж мнение
                      това го въведоха сега първия от загубилия отбор получава опит и сребро като за победа
                      Мисля, че принципа е, че ако имаш медал от боя, тогава получаваш облаги, като за победа.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        ММ разпределението в 8.8

                        Click image for larger version

Name:	88balance.png
Views:	1
Size:	57.2 КБ
ID:	537287
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          Ако и на някой друг, танковете му са почнали да прескачат през 30сек и да не мърдат за по 1-2сек - да си изключи overclock-а. По последни данни нещо играта се скапва ако е overclock-ната машината. Довечера ще пробвам.

                          War, war never changes..

                          Comment


                            Не знам з аклока но при мене е заковала на 61 фрейма в сек и не мърда, първоналано мислех ч ему е топло и затова толкова боднах един вентилатор, свалих графиката...пак ан толкова си стои,вчера взех доста мощно захранване да ен би да не м стига тока, пак на 61, избузих графиката...61.....Не че ми пречи нещо, но преди вдигаше до 120 и отгоре.

                            Comment


                              Изключи VSYNC?
                              War, war never changes..

                              Comment

                              Working...
                              X