Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Goldnoobmeter

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #46
    Е аз вчера и наши хора видях, платун от "Ботев", в Т8 с Pz.IIIA.
    Иначе аз като има такива дебили като тези твоите тримата с Ис-6 ги докладвам , най-вероятно няма никаква файда, но все пак.
    иначе страшно ме дразни коагто някой е направил НИЩО и въпреки това получава и пари и опит.

    Comment


      #47
      А може би става въпрос за ботоводи? Особено оня с 380 те битки на ден дето се изпънал с ис-7 по средата. Аз знам за такъв човек. Имаше лъвче, пуска го на бот, и отива да си пие кафето. По думите му бота може да заобикаля препятствия, да засича врагове и дори да стреля на автоматично прицелване по тях. Естествено играта е отвратителна, но какво му пука, това си е фри експирианс без усилия. Та така, нагласяш на бота няколко премиум танка, и си гледаш работата. Като си погледнеш акаунта след няколко дни, и парички, и експирианс... конвертираш го в фри, отваряш десятка и си ти. Ако пък от клана искат еди колко си битки с десятка, нищо по лесно, пускаш бота и лягаш.

      Comment


        #48
        Оня с многото битки нямаше премиум танкове, просто беше грайндил безкрайно. И той може да ползва бот, всъщност.
        С бот - особено пък ако имаш повече от един прем танк - можеш да изкараш милиони кредити за денонощие...
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          #49
          Е ако им работеше системата з аоплаквания такъв щяха да го баннат. Айд енякой ще каже "ама те от такива си печелят парите", да ама един такъв проваля играта на 14 други, които най-вериятно взето заедно наливат повече пари от него. Аз от 3 месеца не съм взимал злато, и някак не виждам причина да им давам повече пари при положение че те не ми доставят удовлствие. Или аде, не могат да се изжегнаттакива, но д аги пуска в отбори без хора с премиум танков еи без премиум акаунт, авантаджиите да страдат.

          Comment


            #50
            feersum написа Виж мнение
            С бот - особено пък ако имаш повече от един прем танк - можеш да изкараш милиони кредити за денонощие...
            Някакъв линк към такива ботове?

            P.S. намерих си

            Comment


              #51
              Gaden Gogi написа Виж мнение
              Някакъв линк към такива ботове?

              P.S. намерих си
              Ако намериш някой free - свиркай
              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

              Comment


                #52

                пълно е с подобни дивотии тука, педи малкочетох за бота, но той май иска д мау се напише стратегия, т.е не е ептен бот. Свалих го ще огледам....но ме притеснява д ане ми засерка статистиката

                Comment


                  #53
                  Ти внимавай да не те баннат.

                  Comment


                    #54
                    az не се и каня да го ползвам, вече си имам практически всички танкове които ми се искат. но стана въпрос и питах гуглето.

                    Comment


                      #55
                      Ето още един примерен клиент на WG http://worldoftanks.eu/community/acc...atansSidekick/
                      Нищо особенно ще кажете но вижте какво е писал въпросният индивид в отворената от него тема на име "USA tech tree":
                      I have researched all preceding vehicles and need to move on. Researched the T18, T82, T40, M8A1, and I am trying to grind up to the T95. So far I have ample free exp at about 131000 and 6.5 million silver, but yet I cannot move on to Wolverine, Jackson and so on. I hate the idea of taking chances and losing all my hard earned points by willy nilly researching. Any help appreciated.

                      131000 свободен опит и 6.5 милиона сребро като сметна само колко пара е кихнал за премиум танкове и свободно експи се плаша!

                      Comment

                      Working...
                      X