Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Доходност

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    #16
    1951- математиката ти куца, 8,5 к е чистият дохо, само дето при евънта се удвоява нетният...която при константни разходи значи че печалбата скача повече от два пъти+ 50%от рпемиум и имаме на око 4 пъти по-висока доходност от стандартното...моят окомер казва че може сравнително спокойно да се изкарат 2 милки на ден....друг е въпроса струв али си толкова зор да си дава човек.
    Другат ами препоръка е да с еползват две машини едновременно, и то от подвижните.

    иначе от горнат абитка на бирата- 500 опит за загуба н е малко, но ако беше победа парите щяха да са + 50%, и аз го виждам като 57К чисти.

    Comment


      #17
      Доходност

      Gaden Gogi написа Виж мнение
      1951- математиката ти куца
      Да прав си.
      Сега ще седна да направя една оценка на база н седем случайни игри.

      А годните сметки на bigbeer... При цялото ми уважение, но човека е доста над средното ниво. Тия постижения не ги може всеки.
      Last edited by 1951; 12-04-2013, 00:36.
      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

      Comment


        #18
        Помолих двама приятели да направят по една бърза с петички.Ето резултата.

        <00:24:38> "NRainNovBG /Ogi/": Victory!
        Battle: Arctic Region Friday, April 12, 2013 00:16:53
        Vehicle: KV-1
        Experience received: 870
        Credits received: 26,340
        <00:24:55> "NRainNovBG /Ogi/": 23,5k pe4alba

        Втората още тече.Благодаря за ласкавата оценка,но идеята е да прогнозираме постижимото за утре и мисля,че с последните корекции сме много близо до реалното.Още малко и с общи усилия ще заковем резултата

        Ето и битка със Т1НТ за съжаление загуба.

        <00:39:43> "Grob4o": Загуба
        Скала 12 април 2013 г. 00:31:12 ч.
        T1 Heavy Tank Опит: 655 кредита 22 581
        Last edited by bigbeer; 12-04-2013, 00:39.

        Comment


          #19
          Избърсах праха от щуга да тествам, тов аникога не ми е било силна машина...хукнах агресивно, и ме накечиха яко...не ч ене взех трима с мене

          Defeat
          Battle: Siegfried Line 12 април 2013 г. 00:23:02 ч.
          Vehicle: StuG III
          Experience received: 357
          Credits received: 16*451
          Battle Achievements: Sniper

          стандартен акаунт ,което като го смятам го прави битка еквивалентан ана премиумната на бирата,т.е оправданието "ти си уникум" не върви, биткат е повече от посредствена.
          така сега сметки:
          разходи з апълен ремонт и снаряди-4К
          при победа (без повече принос от мене) това щяха да са 24,7 К, от събитието 49,4К, от премиума 74,1 К, чисто 70 хилки от посредствена битка...да не кажа слаба. среден играч 50% победи ще има загуби, ше им ахубави победи, ше с еумори..да кажем 50 хилки средно....сега ще тествам пак....

          Comment


            #20
            Gaden Gogi написа Виж мнение
            при победа (без повече принос от мене) това щяха да са 24,7 К, от събитието 49,4К, от премиума 74,1 К, чисто 70 хилки от посредствена битка...да не кажа слаба. среден играч 50% победи ще има загуби, ше им ахубави победи, ше с еумори..да кажем 50 хилки средно....сега ще тествам пак....
            Нещо ми се изгуби тук.
            24 900 от събитието. 37 353 ако беше с премиум (х 1,5). ...ако беше победа.... Това е малко сложно за смятане, защото при победа по 1,85 се умножават само парите, които ти дават фиксирано за присъединяване към битката. Те колко са не знам. А останалите приходи, тоест приноси, са си същите при победа или загуба.

            И говорехме за Т1.
            Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

            Comment


              #21
              1951 написа Виж мнение
              Нещо ми се изгуби тук.
              24 900 от събитието. 37 353 ако беше с премиум (х 1,5). ...ако беше победа.... Това е малко сложно за смятане, защото при победа по 1,85 се умножават само парите, които ти дават фиксирано за присъединяване към битката. Те колко са не знам. А останалите приходи, тоест приноси, са си същите при победа или загуба.

              И говорехме за Т1.
              Ето последната със Т1

              <00:51:54> "Grob4o": Победа
              Мини 12 април 2013 г. 00:43:37 ч.
              T1 Heavy Tank Опит: 1 272 кредита 31 339

              И за сравнение една със Т-85

              <00:53:21> "Pavel Taran /Павката/": Загуба
              Битка: Уайдпарк 12 Април 2013 г. 00:45:13
              Танк: СУ-85
              Опит: 505
              кредита: 20076

              Една със Шърман

              <01:06:33> "Petrosis": Победа
              Южен бряг Thursday, April 11, 2013 11:52:44 PM
              M4 Sherman Опит: 2,256 (x2 за първата победа за деня) кредита28,605
              Постижения в битки: Снайперист

              И моята последна срещу 7-мици.Трябва да отчитаме,че ок 20% ще са и такива.

              Победа
              Малиновка 12 април 2013 г. 00:55:38 ч.
              StuG III Опит: 1*144 кредита 32*137

              Всички приведени примери са брутни със премиум.Много съм уморен иначе бих направил една бърза табличка със формула за изчисляване.Посъбрахме достатъчно материал от различни играчи мисля.
              Last edited by bigbeer; 12-04-2013, 01:08.

              Comment


                #22
                1951 написа Виж мнение
                Нещо ми се изгуби тук.
                24 900 от събитието. 37 353 ако беше с премиум (х 1,5). ...ако беше победа.... Това е малко сложно за смятане, защото при победа по 1,85 се умножават само парите, които ти дават фиксирано за присъединяване към битката. Те колко са не знам. А останалите приходи, тоест приноси, са си същите при победа или загуба.

                И говорехме за Т1.
                Т1 нямам и никога не съм имал, счетох за по-разумно тежките да ги развивам през М4Е8>М6..не ч ене го ресърчнах и т! веднъж като ми доскуч аи играх с М3...но само на промо съм склонен д аго купя.
                Иначе щуга е евтин и се изплаща з анула време, колкото до сметките:

                приход: 16,5 (загуба)
                разход: 4К
                акаунт- стандартен

                коефициенти: победа 1,5= 24,75 К, премиум 1,5 = 37,125, събитие 2= 74,25. при разход от 4 получаваме чисто 70К

                Comment


                  #23
                  Т1 е много по-бърз и маневрен от КВ-то, с него може да се играе като среден, има по-бързо контакт и съответно по-кратка битка, няколко пъти ми се е случвало да въртя кръгчета около КВ и да ги пребивам изкарвал съм 45К без премиум с него

                  Comment


                    #24
                    Така ето какво излезе с Т1 НТ.
                    Хубаво е човек да седне да си направи сметките сам, че да не говори наизуст и по интернет.

                    Направих 7 битки, като си записвах приходите и разходите, плюс опита.
                    Ето средно какво се получи.

                    Средни приходи 17699, средни разходи (снаряди и ремонт) 4364, средно опит 613. Победи 5 от 7 (към 72%), оцеляване 3 от 7 (43%).
                    Тоест средно 13 335 сребро чиста печалба. С удвояването - 26 670 и с премиум - 40 005.

                    Обаче!
                    Горното не го считам за представително поради няколко фактора.
                    Първо, процентът на победи ми е по-голям от средния ми за Т1 в момента (67%).
                    Второ, процентът ми на оцеляване също е по-висок от средния ми на танка (32%)
                    Трето, не смятам консумативите, защото аз си имам накупени, но средно на битка заминава по един комплект с нещо си (3000).
                    Четвърто, ММ-ът беше прекалено благосклонен. В 6 от 7 боя бях в топа, а другия бой беше с тиър 6. Нямаше тиър 7, а принципно има.
                    Пето, не ми се наложи ни веднъж да гърмя "злато", а не срещу броните на тиър 6 и 7 се налага, а това си струва скъпо.

                    Така, че тия 40 000 ми се виждат повече, от това, което реално ще си докара човек ако направи 50 боя. 30 000 е по-консервативна, но може би реалистична оценка.
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      #25
                      Последно добавям най-добрата си битка от как почнахме да събираме инфо,както и най-слабата от всички,които ми пратиха от клана след молбата ми за по едни бързи петички.

                      Най-добрата за момента.

                      Победа
                      Малиновка 12 април 2013 г. 01:28:19 ч.
                      StuG III Опит: 1*824 кредита 52*614
                      Постижения в битки: Войн, Невъзмутим

                      най-слабата изпратена ми,танка е още стоков.

                      <01:40:36> "GANGsTANK": Загуба
                      Битка: Уестфилд 12 Април 2013 г. 01:22:23
                      Танк: M4 Sherman
                      Опит: 340
                      кредита: 13 198

                      От мен лека нощ!

                      Дано някой ги обработи.Имаме всичко за един статистически коректен период.Победи,загуби,добри,лоши и такива срещу 7-мици.От достатъчно,различни играчи за да елиминираме фактора умение.

                      Comment


                        #26
                        bigbeer написа Виж мнение
                        Дано някой ги обработи.
                        За да стане това трябва да се пишат и разходите (ремонт и снаряди) и да обобщаваме конкретни типове, а не тиър 5 като цяло. Защото всеки конкретен тип има различна доходност изначално. Тоест както го направих горе.
                        Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                        Comment


                          #27
                          1951 написа Виж мнение
                          Така ето какво излезе с Т1 НТ.
                          Така, че тия 40 000 ми се виждат повече, от това, което реално ще си докара човек ако направи 50 боя. 30 000 е по-консервативна, но може би реалистична оценка.
                          След всичко ,което ми пратиха съм изцяло съгласен с извода,със някои малки уговорки.

                          1/Средната статистика на танка не е актуална,защото в нея влиза и развитието му.Тоест битки във стокова конфигурация и със неъпгрейднат екипаж.Считам актуалната извадка от 7-те последни за напълно коректна и показателна.

                          2/Болшинството утрешни се предполага да са срещу всякакви сиемки и сиемкоподобни,което гарантита по-високи резултати от обичайното.

                          3/Когато човек играе дълга поредица със една-две машини от сходен клас и ниво,то той автоматизира реакциите си и постига малко по-добри резултати от обичайното.

                          4/Инцидентно ще има и битки,като най-добрата ми за вечерта и дори малко отгоре.Тя ми донесе 50к чисто ,което утре са 100к само от една наистина добра битка.

                          С тези уговорки 30к ми се вижда малко консервативна,но възможна.А 40к леко оптимистична,но напълно постижима средна цифра.

                          Comment


                            #28
                            1951 написа Виж мнение

                            Средни приходи 17699, средни разходи (снаряди и ремонт) 4364, средно опит 613. Победи 5 от 7 (към 72%), оцеляване 3 от 7 (43%).
                            Тоест средно 13 335 сребро чиста печалба. С удвояването - 26 670 и с премиум - 40 005.
                            Продължаваш да смяташ удвояване само на печалбата, а то е на прихпдите...дребнея си просто...само дето разликата хич не е малка 25% грубо...как да е.

                            Comment


                              #29
                              Gaden Gogi написа Виж мнение
                              Продължаваш да смяташ удвояване само на печалбата, а то е на прихпдите...дребнея си просто...само дето разликата хич не е малка 25% грубо...как да е.
                              Уф................................................

                              Да, значи правилното е следното.
                              Приходи (17 699) по две (36 398), минус разходите (4364), което прави 31 034. Плюс премиум (1,5) и имаме 46 551.

                              Но горните ми възражения, че този среден мой резултат може би е по-добър от един среден резултат с отчитане на други фактори, остават.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                #30
                                feersum написа Виж мнение
                                А ако не съм ентусиаст какво ще ми даде
                                Чиколатче,да го дигаш за добро утро (тонуса де)

                                Денят започва със загуба,не е добре.

                                Загуба
                                Абатство 12 април 2013 г. 09:47:39 ч.
                                StuG III Опит: 505 кредита 49*826

                                Но странно защо цифрата е близка до най-добрата ми вчерашна битка.

                                Eгати сиемките,загуба след загуба.Агхррр

                                Загуба
                                Руинберг 12 април 2013 г. 10:28:18 ч.
                                StuG III Опит: 558 кредита 42*996

                                Загуба
                                Уестфилд 12 април 2013 г. 11:12:26 ч.
                                StuG III Опит: 676 кредита 57*000
                                Last edited by bigbeer; 12-04-2013, 11:20.

                                Comment

                                Working...
                                X