Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Хатори Ханзо написа Виж мнение
    Несъм го пробвал това с автоматичния прицел, пазя си наточения Хетецер с елитен екипаж и ще се пробвам и така - кой знае може това да е ключа от палатката! Сега го вилнея с Щуг Г - СТРАХОТЕН Е! Рядко завършвам с по-малко от 2 килса при това с нов екипаж на 75% и без допълнителни джажджи по него. Много кеф! Осещам как се привързвам! В една битка имах по мен 6 рекушета от 5 и 6 тиър - оцелях на 10 живот, прибрах 1 ИС2, 2 КБ 1 - чак аз невярвах какво стана в челен бой Един страничен въпрос - аз играя на евро сърварите и сега те се скапаха, има ли начин и да играя и на руските? 2 инсталация ли ми трябва или постоянно да преинсталирам за да сменям клиента?
    Първо - поздравления за добрия вкус! На мен и не само на мен Stug III ausf G e най, най, най-любимата машина в играта! Имам над 2500 боя с него! Това е невероятен танк. И аз съм на евросървърите и да, временно имаше проблем, но е отстранен. За да играеш на руски сървър и изобщо сървър, различен от европейския ти трябва регистрация в съответния сайт и нова инсталация.
    http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

    Comment


      Освен с танкоубийците реших да тръгна към тежки танкове в германската линия и стигнах до първия тежък танк - Durchbruchswagen 2. Та въпроса ми е - какво да го накичвам и как да го играя с него? Дали има силата да съм в центъра мелето, или да скатавам около 2-ра линия както го раздавам с Шуг-а? Аз така и несвикнах с средните танкове да го играя, затова всяка помощ преди да почна ще е добре дошла!

      Comment


        Durchbruchswagen 2 е от малкото тежки в Т4, играй си го като тежък ако си топ-тиър и втора линия в Т5, бронята му е 50 отвсякъде, гледай да стоиш на 45 градуса спрямо противника, ако ти се дават пари го окичвай със стандартно окомплектоване - дотиквач, вентилация, третото няма значение, но танка не блести с нищо за разлика от следващия в дървото.

        Comment


          Тези дни аз явно имам много въпроси Сега нещото което ме тормози е "Защо Щуг-а ми не стана елитен след като съм открил и купил всички чаркове за него?" ето скриин: http://prntscr.com/5s9sbj Хетцера стана елитен, а щуга неиска... Защо?

          Comment


            Трябва ти още 22000 опит за да проучиш Яга ²V - тогава ще стане елитен

            Comment


              Ахааа, ясно! Яко бой тогава за да изгриндя до Яга, аз си мислех, че като всичко съм купил ще съм ОК за елитване... Друг въпрос Може ли някъде да видя къде са слабите места на танковете, че вчера се сблъсках челно едва ли не с един АТ2 и бих го челно долния лист - неще да поддаде, бих го в маската на оръдието - пак не се пробива, накрая вече ме осети и ме сближи, аз опитах с Щуга да фланкна и успях все пак 2 снаряда да забия в страничната част заедно с 200 поражение, но мрях все пак той беше на пълен живот... Затова ми се иска малко сега да вдигна левел на теория и поразуча къде да стрелям най-ефективно

              Comment


                Na английската серия АТ отпред слабото им място е в най-високата част,цилиндрична е ! Отстрани и отзад е ясно,че лесно се пробива!
                като ти чета постовете мисля ,че бързаш! Всички новобранци , включително и аз като бях, го правят! В момента( вече съм с близо 22к игри) съм си въвел сам норми да не минавам на следващо ниво ,ако не съм с напълно положителна голова разлика със старата машина и ако тя не е станала АС! Даже за най- новите си машини от ниските нова съм си въвел норма 1 ниво - 1 допълнително умение! Знам ,че е бавно ,но се развиват много добре!

                Comment


                  SSmart написа Виж мнение
                  В момента( вече съм с близо 22к игри) съм си въвел сам норми да не минавам на следващо ниво ,ако не съм с напълно положителна голова разлика със старата машина и ако тя не е станала АС! Даже за най- новите си машини от ниските нова съм си въвел норма 1 ниво - 1 допълнително умение! Знам ,че е бавно ,но се развиват много добре!
                  +1
                  За уязвимите места можеш да ги видиш тук - напр. АТ-2 - http://www.wotdb.ru/#country=uk&tree=99235942 - отдолу чукваш на уязвимости
                  Ето и цялото дърво по нации - http://www.wotdb.ru/#country=ussr

                  Comment


                    Тази сутрин интересно нещо забелязвам - от близо 10 игри откакто направих Щуг 3 елитен спря да ми се трупа опита на машината, същото се случва и с Хетцера. Опита на тези 2 машини си стой на едни и същи стойности, а с другите машини нямам проблем - да не би защото са елитни (от всички които имам купени)? Кредитите се трупат, но не и опита... На някой да ми се е случвало това?

                    Comment


                      Опита на машината отива при най-малко обучения член на екипажа и така се развиват по-бързо уменията. Можеш да махнеш отметката отгоре над танкистите, но тогава просто ще трупаш опит, който няма за какво да използваш освен за конвертиране в свободен, но срещу злато.

                      Comment


                        Тази сутрин имам проблеми с свързването към европейските сървъри, с руските нямам проблем. Проблема само в "моя телевизор" ли е или и при други?

                        Comment


                          Iskaм да си сменя пощенската кутия без да си променям акаунта и паролата защото тази за WoT, която имах вече не фукционира! Какво да направя?

                          Comment


                            Пробвай да пишеш на админите - в сайта на World of Tanks, най-долу избираш Support -> Customer Service -> радио бутон с World of Tanks -> Account Support избираш и ще ти се отвори поле в което да напишеш въпроса си към разработчиците.

                            Comment


                              Имам едно питане - от германски тежки минах на американски тежки и сега развивам М6. Въпроса ми е следния - изхабих свободния опит за окачване и някой други дреболий по другите танкове и сега се очертава много мъчително гриндене за 3 оръдие, след това за купола, и накрая за топовото 90мм оръдие. Сега с 75мм направо мъка, ако успея с него да направя 2-3 попадения с пробив направо купон, защото в голямата част съм изправен пред 7-ци и 8-ци и не е нужно да казвам колко бързо умирам. Сега дилемата ми е - или да събирам грубо 22к свободен опит и тогава почвам пак да играя или леко полеко с 100-200 опит от битка да катеря нагоре. Лошото в втория случай, че един вид прецаквам и отбора ми с непълноценния ми танк, един вид само пълнеж съм. Какво да правя с М6-цата - това е въпроса?

                              Comment


                                Ако акаунта ти е добре финансово (т.е имаш достатъчно кредити) - стреляй злато

                                Изплаща се под формата на опит.

                                Между другото, поне за мен, няма танк, който да иска окачване. Свободен опит за окачване винаги ми е било безумие при положение, че има оборудване. вярно, скъпичко е, но се изплаща.

                                22к свободен опит е 440к нормален . Та не знам дали искаш да го правиш.

                                Comment

                                Working...
                                X