Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Comment


      Здравейте. чета форума от почти година но се регистрирах едва тези дни. Та имам един въпрос. Някой знае ли нещо за уж идващия английски тиар 8 премиум танк. Чух че тиар 10 FV4202 ще става тиар 8 премиум, а на негово място ще дават друг танк. Ако някой има някаква информация ще бъда благодарен, че ми предстои доста гриндене ако е вярно.

      Comment


        Супер калкулатор, мерси

        Comment


          munhed написа Виж мнение
          Здравейте. чета форума от почти година но се регистрирах едва тези дни. Та имам един въпрос. Някой знае ли нещо за уж идващия английски тиар 8 премиум танк. Чух че тиар 10 FV4202 ще става тиар 8 премиум, а на негово място ще дават друг танк. Ако някой има някаква информация ще бъда благодарен, че ми предстои доста гриндене ако е вярно.
          Да вярно е!Само че няма да е този пач който предстои!Имаш поне два месеца!

          Comment


            Благодаря за отговора, аз също знаех че няма да е с този пач. Значи голямото гриндене започва. Току ще видях, че от 1ви Август по случай рождения ден на WG всички танкове от 8-10 тиар са намалени на 15%, което не е лош старт. Благодаря отново.

            Comment


              Това означава ли че ако имаш FV4202 ще получиш премиумния ?

              Comment


                vvasman написа Виж мнение
                Това означава ли че ако имаш FV4202 ще получиш премиумния ?
                Поне за сега твърдят, че няма да има аванта...

                Comment


                  Някой да може да даде подробни разяснения за укрепените райони?

                  Comment


                    don4o написа Виж мнение
                    Някой да може да даде подробни разяснения за укрепените райони?
                    Освен тук да видиш. Иначе си пише и в играта някои опции какви построени сгради изискват по нива и какво точно ти носят като бонус.
                    " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
                    Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
                    Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

                    Comment


                      Дай някакъв линк!

                      Comment


                        Той е пуснал линк де : http://wotbg.com/topic/923-%D1%83%D0...8%D0%B3%D1%80/

                        Comment


                          Вчера взех АМХ 50 100 и в момента преживявам някакъв плейстайл шок. Проблемът е там,че танка няма нито броня(което се очаква) нито хубав наклон на оръдието,да не говорим,че такъв на страни почти липсва! Предният поне имаше хубав наклон когато пушката е насочена напред а този и това няма,дори при най-малкото хълмче оная му работа сочи космоса не мога сигурни изстрели да направя защото оръдието не може да се наведе а ако пък изляза напред за да стрелям преди да разтоваря и половината барабан съм на кайма. Аз съм свикнал с американските тежки тоест танкове с добър наклон и начинът ми на игра се базира на хълдаун в повечето случаи.
                          Та въпроса ми е елементарен и малко тъп,как да го играя? Също и какво да сложа като оборудване стабилизатор,вентилация и подобрен прицел или вместо подобреният прицел да сложа една противоосколъчна,че и артито много го бие.

                          Comment


                            falcon_bg написа Виж мнение
                            Вчера взех АМХ 50 100 и в момента преживявам някакъв плейстайл шок. Проблемът е там,че танка няма нито броня(което се очаква) нито хубав наклон на оръдието,да не говорим,че такъв на страни почти липсва! Предният поне имаше хубав наклон когато пушката е насочена напред а този и това няма,дори при най-малкото хълмче оная му работа сочи космоса не мога сигурни изстрели да направя защото оръдието не може да се наведе а ако пък изляза напред за да стрелям преди да разтоваря и половината барабан съм на кайма. Аз съм свикнал с американските тежки тоест танкове с добър наклон и начинът ми на игра се базира на хълдаун в повечето случаи.
                            Та въпроса ми е елементарен и малко тъп,как да го играя? Също и какво да сложа като оборудване стабилизатор,вентилация и подобрен прицел или вместо подобреният прицел да сложа една противоосколъчна,че и артито много го бие.
                            Аз го играх втора линия -на изчакване!Чакам и се оглеждам видя някой че е стрелнал-покажа се стрелна и се скрия!Нападам когато мога в гръб и бягам!Изобщо само мръснишки номера!Не става за кавбойски изпълнения както искаш-да излезеш и да стреляш 6 пъти!Пиши се мъртав!!най много 2 изстрела и се крий!!Сложи вентилация,бързо прицелванеИ трето умение според характера и начина на игра го избирай!

                            Comment


                              Аз го играя в началото агресивно на първа линия, но в този случай зависиш от съотборниците. Идеален е за пресрещане на противниковите леки и средни. Ако твоите те подкрепят си в топ3, ако не си първия мъртъв.
                              Обикновено ако заредя втори барабан (т.е оцелял съм след първата вълна) почвам да играя втора позиция и като видя 1-2 напукани противника и мога да издържа един удар им скачам и ги доубивам. Танка е капризен, но барабана и пробитието и относително добрата бързина го правят страхотна гад.
                              В момента не го играя, че съм прехвърлил екипажа на следващия, но си го пазя след като изкарам линията ще си го върна да му се кефя.

                              Comment


                                От известно време играя с Т30,хубав танк!Преди два дни купих последното му оръдие-разочарован съм!!По точно прекалено бавно презарежда,ако нямам подкрепа просто ме разпиляват!Може би ще се върна на оръдието от Т28-добре пробива и е точно,стреля бързо!Забелязах и друго-когато играех с малкото оръдие като стрелям те си мислят че имат време итръгнат срещу мен и аз ги изненадвам неприятно!Кажете вие как сте го играли?

                                Comment

                                Working...
                                X