Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Mu3epHuk написа Виж мнение
    Сега ще пробвам да видя какво ще се получи.
    А какво ще го правиш този радист като ти остане сам?

    Comment


      Mu3epHuk написа Виж мнение
      Сега ще пробвам да видя какво ще се получи.
      Стана ли както ти казах?

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        Стана ли както ти казах?

        За ставането стана, но в последствие се отказах да местя екипажа. Пробвах само с командира да видя как стават нещата. Щеше да ми заспи направо, но... се отказах да преобучавам останалите. Възстанових командира отново на КВ-1С, за да не губи от опита си, защото този танк ми е любимият. Така че запазвам екипажите си непокътнати и без да губят от опита си. Ако местя на ИС-3, то КВ-1С ми е ощетен. Така излизат нещата. Надявах се екипажът да е ефективен и в двата танка, а да не е конкретизиран само за един от тях.
        " Глупости правят умните хора. За останалите е ежедневие." Оскар Уайлд.
        Колкото повече научавам, много повече откривам, че не знам.
        Много лесно е да искаш, по-важно е да можеш, а най-добре е да го направиш.

        Comment


          Mu3epHuk написа Виж мнение
          Надявах се екипажът да е ефективен и в двата танка, а да не е конкретизиран само за един от тях.
          Това само с премиум танк става

          Comment


            Само аз ли не мога да вляза в играта,или проблема е глобален

            Comment


              А случайно да видя ,че тече обновление?
              Клан [8282] .

              Comment


                Случайно видях,че ми се обнови играта до 9.0 .... не знаех че и сървърите няма да работят след това ... благодаря

                Comment


                  Забелязах, че на АМХ 50-100 последното оръдие презарежда за 2,73, а свива за 3 сек. Пи положение че имам бързо прицелване и стабилизатор защо презареждам по-бързо отколкото свивам? Би трябвало да е 2,73 към 2,7 а аз видимо презареждам преди да съм свил мерника.

                  Comment


                    vvasman написа Виж мнение
                    Забелязах, че на АМХ 50-100 последното оръдие презарежда за 2,73, а свива за 3 сек. Пи положение че имам бързо прицелване и стабилизатор защо презареждам по-бързо отколкото свивам? Би трябвало да е 2,73 към 2,7 а аз видимо презареждам преди да съм свил мерника.
                    Така е!Това е особенност с която трябва да свикнеш!

                    Comment


                      Е какво? Бързото прицелване не работи ли ?

                      Comment


                        vvasman написа Виж мнение
                        Е какво? Бързото прицелване не работи ли ?
                        Гледай на времето за прицелване, като на нещо ориентировъчно. То не е фиксирана стойност, а зависи най-вече от първоначалния размер на кръга, който започва да се свива. Винаги времето за прицелване е по-дълго от числената стойност в параметрите на оръдието. За това и стабилизатора дефакто помага повече от подобрения прицел. Най-много проблема се забелязва при някои танкове с дълго прицелване. Примерно Т-34 понякога свива мерника за 4-5 секунди, може и повече. А е бавен танк със спокоен ход.

                        Comment


                          На два пъти ми изсписва в играта"не достаъчно памет,моля рестартирайте играта".Това е след новия пач.Някъде бях прочел,че мога без проблеми да изтрия от папка"update" всчико.
                          Ся,каква е причината да ми дава по горното съобщение и тази папка да я изпразня ли?
                          Виждам,че памета е на червено.

                          Comment


                            Аз съм махнал всичко от папката Update и свали с няколко гб ,но при теб мисля ,че е заради друг тип памет ( видео памет и др. )

                            Comment


                              Bloksir написа Виж мнение
                              На два пъти ми изсписва в играта"не достаъчно памет,моля рестартирайте играта".Това е след новия пач.Някъде бях прочел,че мога без проблеми да изтрия от папка"update" всчико.
                              Ся,каква е причината да ми дава по горното съобщение и тази папка да я изпразня ли?
                              Виждам,че памета е на червено.
                              - Бъг, където играта ви казва "не достатъчно памет" - Storm - : "Намалете качеството на текстурата", а всичко в папка ъпдейт може да го изтриете ако нямате достатъчно място на харда - не е свързано с памет

                              Comment


                                Да,текстурата е на макс.Значи пак сговняване на картинатаБлагодаря ви за отговорите!

                                Comment

                                Working...
                                X