Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Rumen SF написа Виж мнение
    Как е по-добре /по-бързо/ да се обучават екипажи - на елитен танк /кв-1/ или премиум /чърчил 3/?
    Първо уелкъм в нашата скромна WoT общност!
    А по въпроса Чърчил 3 е известен в играта като много добър треньор за екипажи защото генерира доста опит за тиъра си,мисля че това отговаря на въпроса ти а и повечко пари ще припечелиш от колкото с КВ-то.

    Comment


      Привет на всички,
      мерси за инфото.
      Имах такова усещане, но ми се щеше да не е така, че с кв-то се играе по-приятно.

      Comment


        Имам такъв въпрос ако гръмна 500 танка с КВ 1 или с СТ 1 каква е разликата !!!

        Comment


          emkirov написа Виж мнение
          Имам такъв въпрос ако гръмна 500 танка с КВ 1 или с СТ 1 каква е разликата !!!
          Ако става дума за ивент някакъв - в случая да се унищожат 500 вражески машини с изброени машини от списък, няма никакво значение с коя машина от одобрените в списъка ще ги избиеш. Там е тънкостта - да си избереш танка, който най-добре ти пасва и с който си най-ефективен. Така по-бързо и лесно ще изпълниш мисията.
          http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

          Comment


            Ако щеш ги гърми с 8 различни танка/стига да са тежки/ няма никакво значение.
            Клан [8282] .

            Comment


              alfbandi написа Виж мнение
              Ако щеш ги гърми с 8 различни танка/стига да са тежки/ няма никакво значение.
              Не съвсем. За мисиите действително е без значение, но повечето формули за изчисление на ефективност, отчитат нивото на съответната машина. Колкото по-високо, толкова по-голям коефициент.Отделно СТ налива несравнимо повече щета, което е друг бонус. Някои формули отчитат и абсорбирането на потенциално получени щети, а там СТ-то е несравним.
              Ако поспекулираме малко, то с 5-тицата могат далеч по-лесно да се трупат килове от не особено добър играч. Руската линия като цяло, е особено подходяща за игра от начинаещи. Колкото геймъра е по-вързан, толкова повече мудните и неточни, но мощни руски машини компенсират липсата на умения.
              Така, че разлика има. Въпрос на приоритети, умения и възможности.

              Comment


                Имам един въпрос относно уменията на екипажа...Когато достигна 100% във repair (примерно) мога ли на мястото на repair-a да сложа шесто чувство , а reapir-a да го започна на ново и как става това , ако е възможно?Гледах в едно клипче , мисля че беше на куики бейби , го правеше това , но аз не знам къде да цъкна??Ще съм благодарен , ако ми отговорите ,, понеже повечето ми танкове са със сбъркан екипаж , понеже преди около половин години халхабер си нямах от екипажни умения и при 100% просто цъках нещо си там...Сега съм тръгнал със Т-34 и искам поне един танк да ми е с добър екипаж ;д
                Благодаря предварително

                Comment


                  На какъв език ти е играта ? Щото на БГ, ингилизки или руски се изписват коренно различно. Дай езика и ще ти трасираме последователност.

                  Comment


                    Marwar написа Виж мнение
                    Имам един въпрос относно уменията на екипажа...Когато достигна 100% във repair (примерно) мога ли на мястото на repair-a да сложа шесто чувство , а reapir-a да го започна на ново и как става това , ако е възможно?Гледах в едно клипче , мисля че беше на куики бейби , го правеше това , но аз не знам къде да цъкна??Ще съм благодарен , ако ми отговорите ,, понеже повечето ми танкове са със сбъркан екипаж , понеже преди около половин години халхабер си нямах от екипажни умения и при 100% просто цъках нещо си там...Сега съм тръгнал със Т-34 и искам поне един танк да ми е с добър екипаж ;д
                    Благодаря предварително
                    Можеш, но ще загубиш част от процентите, принципа е същият като на преобучение на екипажа - даваш махни в личното досие.

                    Comment


                      bigbeer написа Виж мнение
                      На какъв език ти е играта ? Щото на БГ, ингилизки или руски се изписват коренно различно. Дай езика и ще ти трасираме последователност.
                      На английски

                      Comment


                        А защо е на английски? Моята е на български, с руски елементи /заради модовете/...

                        Comment


                          Marwar написа Виж мнение
                          На английски
                          Десният бутон върху кемафа който ще преобучаваш -> Personal file -> Имаш бутон Drop skills - цъкаш върху него и имаш избор между 3 вида преобучение (със злато - не губиш %), (срещу 20к сребро - губиш малко %) и (безплатно губиш много % и не го прави никога). Избирайки някоя от опциите отдолу ти изписва на какви проценти ще го върне след преобучаването.
                          Потвърждаваш с Yes и скиловете пада.След това пак от Personal file им избираш нови умения.

                          Имай предвид, че трябва да си на минимум 40% на втори скил, за да си струва да преобучаваш първия - в някой ситуации ти трябва и над 50%.Общо взето гледай след преобучението да не останеш със скил на 99%.



                          П.С. Въпрос на личен избор е езика. Аз например не мога да се оправям с български език в софтуерните продукти и за това само на английски си карам. С WoT съм по същият начин
                          Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                          Comment


                            Ultramarine написа Виж мнение
                            (срещу 20к сребро - губиш малко %)
                            Губиш 10%, което при много опитен екипаж са си много игри. Разбира се 20% е още по-зле. Но мисълта ми е, че ако сменяш уменията на екипаж с 1000 битки само със сребро, ще ти трябват 100 битки за да възстановиш изгубения опит.



                            Ultramarine написа Виж мнение
                            Аз например не мога да се оправям с български език в софтуерните продукти и за това само на английски си карам.
                            И аз не мога, а и преводите често са меко казано странни...
                            albireo написа
                            ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                            Comment


                              Тогава вие какво бихте ми препоръчали??Вие на същия принцип ли сте - развивате 100% на поправяне и след това го преобразувате на некой друг скил или започвате шесто чувство , например, от 0 процента и си го двигате на 100% без да се занимавате след това да преобразувате?

                              Comment


                                Marwar написа Виж мнение
                                Тогава вие какво бихте ми препоръчали??Вие на същия принцип ли сте - развивате 100% на поправяне и след това го преобразувате на некой друг скил или започвате шесто чувство , например, от 0 процента и си го двигате на 100% без да се занимавате след това да преобразувате?
                                В общия случай по-добрият вариант е да започнеш със скил, той да стане на 100%, след това слагаш нов скил и когато вторият достигне минимум 40% (както казах това е много условна граница), преобучаваш първия скил в пърк и за втори пак пускаш скил.

                                Изключението което аз съм открил е машини от Тиър 1 и 2, които ще си ги запазиш - в моя случай Т1 и Т18.Много по-рентабилно е да започнеш с BIA и след това вече да сложиш скил и пак по познатата схема.


                                Губиш 10%, което при много опитен екипаж са си много игри. Разбира се 20% е още по-зле. Но мисълта ми е, че ако сменяш уменията на екипаж с 1000 битки само със сребро, ще ти трябват 100 битки за да възстановиш изгубения опит.
                                Ако ще ретренирам всички със сребро го правя само на първите 1-2 скила, след това само злато.Ако ще е само един член на екипажа, го правя и на 4ти скил. На 5тия вече нямам останала пъркове за слагане и си карам на скилове.
                                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                                Comment

                                Working...
                                X