Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    За пари ти трябва нещо в Тиър 5. В Т7 няма да можеш да докарваш толкова приход.

    Преди време играех Т5 +Т7 за печелене на пари и в последствие се отказах, защото Т7 не докарва толкова приход и минах на два танка Т5.Играя без премиум и трябва да изкарвам пари от време на време, за да си издържам Т10 танковете.

    Опит освен, ако не конвертираш със злато е безмислено да трупаш с тези нива танкове.

    По-принцип и двата не са подходящи за целта за която ги ползваш.За да се изкарат пари/натрупа опит ти трябва нещо, което ще може да достигне до много щета по картата, по възможност да спотне това онова и да не отнася много поражение, за да са ниски разходите.

    Това значи, че трябва да е сравнително мобилно, с добър ДПМ и възможност да се пази - дали чрез броня, дали чрез незабележимост или скорост няма значение.

    Т-43 не е особено мобилен за среден танк, не е и кой знае колко потаен, за броня да не говори.Оръдието му не позволява набиването на сериозна щета.Там силата му е кръвта и тя се жертва, за да се постегне добър резултат, но жертването на кръв значи много разходи.
    Принцът е добре брониран и разходите за поправка ще са малко, но няма възможност да гони щета по картата и да се връща да помага, което значи, че доходът който ще докарва може и да е доста добър, но може и да е отрицателен.

    За мен и двата танка са много противни за игра и не бих ги пазил, но ако играта с някой от тях ти харесва го остави и като ти омръзне го махай.

    Варианти за печелене на пари - Su-85/StugIII KV-1/T1 Heavy М4/Японеца Т5
    Опит се трупа с танкове във високите нива 10-9-8 !
    Nobody has three balls but some people have two very good ones!

    Comment


      За опита - знам. Още не съм стигнал до 9-то,10-то, всичко ми е на 8-мо, плюс няколко - 7-мо. държа си Ягдпанцера, щото ми е любим и дава бая приход. Тепърва тръгнах по линията на американските TDs...

      Comment


        Аз лично най-много пари вадя от комбинация Т5 и Т6 - PzIV, PzIII/IV, VK3601H, VK3002M, М49, Су-100.
        Ягодовата Пантера също вади пари, но трябва да се играе с 88мм оръдието - снарядите на 105мм са 4 пъти по-скъпи и всеки пропуск бърка в джоба.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          Покрай самолетите изкарах към 5 месеца премиум акаунт. Та сега ми прави впечатление че при определени обстоятелства и тиер 10 може да вади нелоши кредити. Реших да изкарам Е4-кката на няколко игри и се оказа че ми вади толкова кредити колкото преди вадех с тиер 7 без премиум. Около нулата на загуба и 20-30 000 печалба при победа. Вчера имах много лош ден но пак не успях да го изкарам на загуба този танк.
          А за вадене на кредити не бих препоръчал ниските тиери, освен ако играча не е много добър индивидуалист и знае как да лови риба в мътни води. В тиери 5 и 6 средния коефициент на интелигентност клони към стайната температура. Но ако няма избор (няма тиер 8 премиум) и това е опция.

          Comment


            Ultramarine написа Виж мнение
            защото Т7 не докарва толкова приход
            Т29 е изключението от правилото.
            Днес свърши промоцията за дискаунт на танкове,ще разкарам 6-ците, които бях накупил за ИС6 и ще си го купя отново.

            Comment


              С най-малко нерви пари се вадят с тиър 5 премиум. От моя гледна точка, разбира се.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Важен за мен въпрос!Танка ми ИС-3 до утре ще завърши трето умение!До сега уменията са ПЪРВО-лампочка на командира и разни на другите.ВТОРО-братя .Трето-ремонт.Въпроса ми е какво да сложа за четвърто?Вероятно този танк ще си остане завинаги в гаража ми!Давайте съвети!

                Comment


                  Изброй " разни" -те

                  Comment


                    bigbeer написа Виж мнение
                    Изброй " разни" -те
                    Снайпер,майстор на тарана,отчаян

                    Comment


                      Уменията на водача и стрелеца намаляващи разсейката са задължителни. От там нататък за ис 3 аз лично бих избрал камуфлаж. Не съм го пробвал гриндих този танк в нубските ми времена, но с тази височина си плаче за камуфлаж. Евентуално само на водача можеш да избереш нещо друго, там има няколко отлични умения. И офроуд и амбреаж според мен са добри умения за маневрен танк като ис 3. Таран не бих ти препоръчал за тежък танк ИС 3 е доста лек. Всъщност по тегло спада към средните.

                      Comment


                        Angelmr написа Виж мнение
                        Уменията на водача и стрелеца намаляващи разсейката са задължителни. От там нататък за ис 3 аз лично бих избрал камуфлаж. Не съм го пробвал гриндих този танк в нубските ми времена, но с тази височина си плаче за камуфлаж. Евентуално само на водача можеш да избереш нещо друго, там има няколко отлични умения. И офроуд и амбреаж според мен са добри умения за маневрен танк като ис 3. Таран не бих ти препоръчал за тежък танк ИС 3 е доста лек. Всъщност по тегло спада към средните.
                        Значи да сложа на всички без водача маскировка а на водача офроуд или амбреаж?

                        Comment


                          Не знам какви са ти първите умения. Ако по някаква причина си пропуснал да сложиш тези намаляващи дисперсията при въртене на купола и движение (забравих им имената) на водача и стрелеца, сложи първо тях. Иначе аз бих сложил офроуд преди амбреажа на водача, но до колкото знам това умение има сравнително слабо действие. И все пак за скоростен танк пониженото съпротивление извън пътя е добър бонус, дори и да е с малко.

                          Comment


                            Командир: Братя, Шесто чувство, Ремонт

                            Мерач: Братя, Прицелна стрелба, Ремонт

                            Зареждач: Братя, Безопасно съхранение, Ремонт

                            Водач: Братя, Плавен ход, Ремонт

                            След това по избор.

                            Comment


                              Възможно ли е с кв1с (122 mm оръдие) да вкарам 750 от един изстрел, защото преди малко унищожих един Cromwell с един изстрел беше на пълен живот?

                              Comment


                                mitkoik написа Виж мнение
                                Възможно ли е с кв1с (122 mm оръдие) да вкарам 750 от един изстрел, защото преди малко унищожих един Cromwell с един изстрел беше на пълен живот?
                                Възможно е и ИС-3-ка да аморакнеш. Там е до късмет.

                                Comment

                                Working...
                                X