Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Здравейте!По немската линия съм доста напред.Само при леките танкове изоставам!Стигнал съм до Леопард 5-о ниво без да съм го купил.Въпро са ми е -да развивам ли нататък като се има предвид че индиеца го имам и почти съм стигнал до 9-о ниво?Очаква ли се някакво разклоняване от 7-о ниво за да има смисъл да ги играя до там?Благодаря предварително за отговорите!!!

    Comment


      Питанка:
      Влизам в игра, пиша в чата, на екрана не излиза нищо. Ничево. Nada. Niente. Nothing.

      Не си спомням да съм псувал някого в последните две седмици...
      "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

      Comment


        Боеприпасите за двете последни оръдия на Т-54 един и същ ли е?

        Comment


          don4o написа Виж мнение
          Боеприпасите за двете последни оръдия на Т-54 един и същ ли е?
          Wotdb.ru казва:

          100 мм Д-54:
          Применяемые снаряды
          осколочно-фугасный: УОФ-412Б
          бронебойный: УБР-412Б
          кумулятивный: ЗУБК4

          100 мм Д-10Т2С:
          Применяемые снаряды
          осколочно-фугасный: УОФ-412Б
          бронебойный: БР-412Д
          кумулятивный: ЗУБК4
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Сори, ако досаждам с тоя въпрос, но темата тук е твърде голяма и нямам време да я чета цялата.

            Та така - играя от около месец, не плащам, разчитам само на боен опит. На тоя етап (придвижвам се бавно - игра по два-три дни и общо десетина часа седмично), след пробване на това и онова, съм с КВ-1С, Чърчил 7, Т-34 и STg3.

            Въпросът ми е - има ли някакъв начин натрупаният опит за стари машини да бъде прехвърлен/трансформиран в пари/опит, или не?

            ПП - играя само на рендъм мишънс, щот не знам кво друго може да се прави.

            Comment


              Натрупан опит може да се прехвърли в свободен (За да се ползва на други машини), но само със злато. Не може да се прехвърли в кредити.

              Comment


                кало аз от две години вече играя без премиум и без да вкарвам пари и се оправям някак.
                Опит не конвертирам, въпреки че имам доста и без него се минава макар и по-бавно.

                До сега съм пращал 2 СМС-а всичко на всичко.
                Златото го ползвам само за прехвърляне на модули, ако си решил да не набиваш пари това е най-оптималният вариант.
                Ако имаш малко злато е безмислено да го наливаш в трансформиране на опит.
                За сметка на това обаче 10голд за прехвърляне на модул, сериозно те облекчават в развитието на машините.


                П.С. Играй рандъм за сега забавлявай се! Ако имаш интерес питай тук ще ти дадем или клипове от кланови/ротни/ЕСЛ или направо линк за стриим.Т.е. някакъв вид отборна игра, която изисква повече ангажиране.
                От скоро играта позвалява и отборна игра 7 срещу 7, което е малко по-различно от рандъм, но все пак изисква някаква организация и ангажиране.
                Nobody has three balls but some people have two very good ones!

                Comment


                  кало написа Виж мнение
                  Сори, ако досаждам с тоя въпрос, но темата тук е твърде голяма и нямам време да я чета цялата.

                  Та така - играя от около месец, не плащам, разчитам само на боен опит. На тоя етап (придвижвам се бавно - игра по два-три дни и общо десетина часа седмично), след пробване на това и онова, съм с КВ-1С, Чърчил 7, Т-34 и STg3.

                  Въпросът ми е - има ли някакъв начин натрупаният опит за стари машини да бъде прехвърлен/трансформиран в пари/опит, или не?

                  ПП - играя само на рендъм мишънс, щот не знам кво друго може да се прави.
                  Не разбирам защо продължаваш да трупаш опит на машини достигнали елитен статут. Не слагаш ли отметката с която целия опит отива върху екипажа ?

                  Comment


                    бъг?

                    Днес ми изчезна статистиката в гаража - тази, която ти позволява да гледаш резултати от предишни игри в сесията(долу вдясно в гаража), стои празна, съответно и статистиката която ми се правеше от мода за сесията също изчезна...

                    Оказа, се че така играя по-лесно като не знам колко победи и загуби имам за деня...

                    Все пак кажете дали и при вас има такъв проблем, ако има на какво се дължи?

                    Ползвам модпак на Amway.

                    Comment


                      Здравейте!Някой пробвал ли е да сложи последното оръдие на стоковата купола на ИС-8?Задавам този въпрос защото двете куполи са абсолютно еднакви по всичко освен че обзора на втората е с 20м. повече!Ако някой знае да каже.

                      Comment


                        Може да се сложи.

                        Comment


                          ViktorKitov написа Виж мнение
                          Може да се сложи.
                          Благодаря Викторе!

                          Comment


                            don4o написа Виж мнение
                            Здравейте!Някой пробвал ли е да сложи последното оръдие на стоковата купола на ИС-8?Задавам този въпрос защото двете куполи са абсолютно еднакви по всичко освен че обзора на втората е с 20м. повече!Ако някой знае да каже.
                            Oсвен обзора ти подобрява времето за прицел от 3,4 на 2,9секунди и леко времето за зареждане .

                            Comment


                              Shemetronix написа Виж мнение
                              Oсвен обзора ти подобрява времето за прицел от 3,4 на 2,9секунди и леко времето за зареждане .
                              Благодаря и на теб!Всичко това е хубаво но аз се стремя да взема последното оръдие колкото се може по бързо а нямам свободен опит!Ще прескоча всичко което не ми е нужно-ходовата част ще подсиля и се надявам до няколко дни да го купя!После вече ще го пудря танка!Оръдието ми трябва че с това което съм е просто мъкаааааааааааа!!!!

                              Comment


                                don4o написа Виж мнение
                                Благодаря и на теб!Всичко това е хубаво но аз се стремя да взема последното оръдие колкото се може по бързо а нямам свободен опит!Ще прескоча всичко което не ми е нужно-ходовата част ще подсиля и се надявам до няколко дни да го купя!После вече ще го пудря танка!Оръдието ми трябва че с това което съм е просто мъкаааааааааааа!!!!
                                Ако щеш ми вярвай, но по-бързото прицелване ще ти даде повече, от колкото малко по-голямата бронебойност на тиер 10 оръдието.

                                Comment

                                Working...
                                X