Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Ако бързаш към Об. 704 - не, абсолютно безполезно е в сравнение с БЛ-10.
    Ако пък ИСУ-то ти е приятно и мислиш да се задържиш на него по-дълго или обичаш да отключваш всеки модул, колкото и да е безполезен (като мен ) - да.

    Comment


      ЗДРАВЕЙТЕ!Имам въпрос заТ29.Преди малко го изследвах и купих!Забелязах че последното оръдие е доста неточно!Дали да не оставя 90мм.?Споделете мнение и опит!

      Comment


        don4o написа Виж мнение
        ЗДРАВЕЙТЕ!Имам въпрос заТ29.Преди малко го изследвах и купих!Забелязах че последното оръдие е доста неточно!Дали да не оставя 90мм.?Споделете мнение и опит!
        По-неточно е, но е най-злостното оръдие в тиъра си. Пробвал съм Т29 и с двете оръдия - с последното правиш нечовешки щети. Освен това пробива доста повече.
        "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

        Comment


          105мм е по-добро. Най-малкото изглежда доста по-впечатляващо и плаши сиемките
          Last edited by ViktorKitov; 06-11-2013, 15:39.

          Comment


            Не е невъзможно да се играе Т29 със 90мм оръдие. Но 105мм е далеч по-добро.

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              ЗДРАВЕЙТЕ!Имам въпрос заТ29.Преди малко го изследвах и купих!Забелязах че последното оръдие е доста неточно!Дали да не оставя 90мм.?Споделете мнение и опит!
              105 mm.
              С този танк не снайпиш, а обикновено си на върха на атаката , пуцаш от близка/средна дистанция и там си е добре.
              Мажеш наред Т7,всичко Т 8, само срещу ИС3 по-внимателничко, доста от Т9.

              Comment


                ViktorKitov написа Виж мнение
                105мм е по-добро. Най-малкото изглежда доста по-впечатляващо и плаши сиемките
                И това също. Представете си Т29, с големия ушат купол... и на него тънка 90мм игличка, като хоботче - как да го вземеш насериозно
                "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                Comment


                  feersum написа Виж мнение
                  Затова отворих и двете 122 мм през Су-152 - реших, че е по-лесно да ги изграйндя тук, отколкото на ИСУ. 40 хиляди опит... колко му е
                  Фугасницата просто топли сърцето - да нашиеш 1000+ щета на някой е безценно
                  Да ти кажа много ме кефи СУ 152 и да ти кажа оставих си го в хангара. Изцяло го играя с фугасницата и дори войн взех с това дубичи два пъти. Единия път разплаках танкове 8 и 9 то ниво. Дръж си го в хангара и няма да съжаляваш.

                  Comment


                    А кажете ми това нормално ли е и какъв беше този отборClick image for larger version

Name:	shot_004.jpg
Views:	1
Size:	713.9 КБ
ID:	537806

                    Comment


                      radoslav_691 написа Виж мнение
                      А кажете ми това нормално ли е и какъв беше този отбор[ATTACH=CONFIG]21573[/ATTACH]
                      Ха , ха , ненормалник. Все такива да са ти загубите

                      Comment


                        radoslav_691 написа Виж мнение
                        А кажете ми това нормално ли е и какъв беше този отбор[ATTACH=CONFIG]21573[/ATTACH]
                        Леле майко! Ти си убил 9 сам, творил си чудеса, само дето по вода не си ходил и сте паднали!!!???? Ужас.
                        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

                        Comment


                          сравнително нов съм в играта и съм в Афганистан,нетът е ужасен и това да ми се случи,по-яка битка скоро няма да имам

                          Comment


                            Поне сега дават опит и кредити като за победа щом вземеш медал. На мен рекорда ми е 10 фрага при равен с Лорейна, но това бе отдавна - още беше тиър 8.

                            Comment


                              radoslav_691 написа Виж мнение
                              сравнително нов съм в играта и съм в Афганистан,нетът е ужасен и това да ми се случи,по-яка битка скоро няма да имам
                              И нета е сателитен, дропва често и струва 100 доларес месечно....
                              Хайде, леко пребиваване!
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Gugushev написа Виж мнение
                                Поне сега дават опит и кредити като за победа щом вземеш медал. На мен рекорда ми е 10 фрага при равен с Лорейна, но това бе отдавна - още беше тиър 8.
                                да,ама беше за първа победа за деня

                                Comment

                                Working...
                                X