Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кратки въпроси

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    falcon_bg написа Виж мнение
    Сега се чудя как да постъпя имам две седмици в гаража Т29 и ИС и на двата имам по 10000 опит и всичко без следващия танк в линията ми е взето и се чудя сега кое да взема по напред Т32 или ИС-3 първият съм го тествал за няколко игри на тестовия мисля 8.4 беше и ми хареса ама тогава гърмях със злато а без злато тоя 105мм зверилник в тиър 7 в тиър 10 битка ще бъде едва мъркащо котенце да не говорим,че алфата е леко слабичка за цената на снаряда.
    От друга страна е ИС-3 един доста добър танк бързичък с броня и хубаво оръдие,но пък танковете след него не ми харесват особено нито оня тежък с навици на среден ИС-8 нито оня пипан сигурно вече 100 пъти мутант ИС-7 а и гринда за БЛ-9 оръдието на ИС-3 с 175мм бронебойност на Д-25Т ще си е мъка.
    Кой да взема първо???
    Аз вече втори месец играя предимно с Т32 и не искам да го продавам Натрупах доста битки.Екипажа качва вече трето умение.Много приятен танк.Играя го предимно "хълдаун".Повярвай 298мм не се дупчат,ако изобщо някой успее дори да те уцели в купола Ако картата не позволява "хълдаун" просто вървя с групата.Не разбирам какво им намирате в тези Ис-ове, които се палят по-лесно от клечка кибрит.Просто го целиш, запалваш и се прибираш.И вече няма ИС

    Comment


      Zerg написа Виж мнение
      Не разбирам какво им намирате в тези Ис-ове, които се палят по-лесно от клечка кибрит.Просто го целиш, запалваш и се прибираш.И вече няма ИС
      Просто с Ис-3 се играе доста по-лесно, пък и целенето е едно, пробиването съвсем друго. Оръдието му е значително по-добро, и 1:1 почти винаги ще претрепе Т32, просто благодарение на бордовее може да манаврира насам натам. Това ако не с еползва злато, ако се опред до него вече става малко по-особенно. От друаг страна при бой в група, когато противника е малко или повече скован, togава Ис-а губи бордовете...е аз лично и двата ги харесвам, зависи от моментната настройка по едно времем ми беше убер кеф с руските, от кваса през ис-2 та до 3.....а после спря д ами е кеф...но той стои в гара в случай че ми се прииска д аго карам А Т32 си ми стои на над 60% победи (само соло битки) значи и той ми харесва и ми се отдава, май

      Comment


        Колеги, има ли някъде табличка с конкретните цени на ремонта на всеки отделен танк в топова конфигурация?
        http://worldoftanks.eu/community/acc...lusBulgaricus/

        Comment


          BacillusBulgaricus написа Виж мнение
          Колеги, има ли някъде табличка с конкретните цени на ремонта на всеки отделен танк в топова конфигурация?
          Никъде не съм виждал изведена такава информация.
          Във www.wotdb.ru има средна стойност на ремонтите за повечето танкове, но конкретни цени никога не съм виждал. А предполагам, че се променят от пач на пач.

          Всъщност мисля да седна да извадя от wotdb в една таблица наличните цени...
          "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

          Comment


            Здравейте приятели!Имам следния въпрос-от известно време имам Т-50-2 но се оказа че не ме кефи изобщо!Искам да го продам и да освободя гаража за друг танк който няма постоянно да ме вкарва с кредитите!Въпроса ми е дали можем да очакваме някакво развитие на линията Т-50-2?Да не се наложи да го купувам пак?

            Comment


              don4o написа Виж мнение
              Здравейте приятели!Имам следния въпрос-от известно време имам Т-50-2 но се оказа че не ме кефи изобщо!Искам да го продам и да освободя гаража за друг танк който няма постоянно да ме вкарва с кредитите!Въпроса ми е дали можем да очакваме някакво развитие на линията Т-50-2?Да не се наложи да го купувам пак?
              T-50-2 в следващия пач се транформира в нов танк под името МТ-25.
              Малко по-кекав скаут, но и с малко по-добър ММ и по-достъпно финансиране.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Не малко, а МНОГО по-кекав скаут. Това вече не става за активно светене, трябва да се вре човек по храстите, пълно л*йно.
                С пистолет и добра дума се постига много повече,отколкото само с добра дума

                Comment


                  освен това грозно и "не истинско"

                  Comment


                    Gaden Gogi написа Виж мнение
                    освен това грозно и "не истинско"
                    То щото рали автомобила Т-50-2 е най-истинският танк в играта...
                    Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                    Comment


                      визуално е истиснки, в смисъл имало е такъв танк

                      Comment


                        Дайте мнения за модули на ИС-3
                        Дотиквач, верт. стабилизатор и?

                        Comment


                          Вентилация

                          Comment


                            В кой от двата европейски сървъра(EU1 и EU2)ме съветвате да играя и имали някаква разлика?

                            Comment


                              mitkoik написа Виж мнение
                              В кой от двата европейски сървъра(EU1 и EU2)ме съветвате да играя и имали някаква разлика?
                              Има разлика само ако искаш да играеш във взвод, рота или кланова битка - със съотборниците ти задължително трябва да сте на един сървър. Иначе няма разлика.
                              "Мы летим, ковыляя во мгле, Мы ползем на последнем крыле. Бак пробит, хвост горит и машина летит. На честном слове и на одном крыле..."

                              Comment


                                mitkoik написа Виж мнение
                                В кой от двата европейски сървъра(EU1 и EU2)ме съветвате да играя и имали някаква разлика?
                                Според мен EU2 е пълен с малко по-слаби играчи.
                                Неемперично наблюдение, де. Но определено има по-малко играчи в кланове, по-малко взводове и прочие.
                                Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                                Comment

                                Working...
                                X