Съобщение

Collapse
No announcement yet.

War Thunder

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Вообщем я нажал на кнопку - загрузить. ... 3 ГБ
    на выходные попробую поиграть.
    http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

    Comment


      Играл на прошлой неделе.
      Купил "премиумную" Т-34
      После World of Tanks очень трудно играть в War Thunder.

      Самая главная проблема - не могу полноценно увидеть вражеские танки во время боя.
      Вторая проблема - привык в World of Tanks , что во время движения можно захватить цель на "автоприцеле", но в War Thunder это нельзя сделать.

      Конечно, игра более реалистична,
      http://vseknigi.3dn.ru/publ/19-1-0-186

      Comment


        Кой е максималния боен рейтинг до който все още не се виждат реактивни изтребители?

        Comment


          Angelmr написа Виж мнение
          Кой е максималния боен рейтинг до който все още не се виждат реактивни изтребители?
          Най-ниският реактивен е 5,7 (Як-15/17). Така, че минус 1,3 е 4,3. Но него никой не го играе, така че следващите реактивни са на 6,7. Тоест 5,3 е по-точен отговор.
          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

          Comment


            Не успях да разбера много идеите на мачмейкинга, само рейтинга ли е важен, или и нивото има значение? В смисъл, възможно ли е две нива разлика да са невъзможни и независимо от рейтинга, ако самолетите са от трето ниво да не виждат реактивни?

            Comment


              Angelmr написа Виж мнение
              Не успях да разбера много идеите на мачмейкинга, само рейтинга ли е важен, или и нивото има значение? В смисъл, възможно ли е две нива разлика да са невъзможни и независимо от рейтинга, ако самолетите са от трето ниво да не виждат реактивни?
              Да, мачмейкинга е леко усложнен.

              Единственото, което има значение за него е BR-a на трите ти топови самолета.
              Общият BR се изчислява по тази формула:


              Нивото няма значение при мачмейкинга, то се гледа само при рисърча.
              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

              Comment


                Мерси, опитвам се да си сглобя оптимални комплекти самолети за аркадни битки, но не искам с витлови да виждам реактивни.
                Интересно по много форуми съм се начел на оплаквания за недооценените германски самолети и колко били слаби. Сега реших да ги пробвам и изведнъж се оказа, че са невероятни машини. Предишните ми фаворити бяха руските с рейтинг около 2 (нещо лавочкините не ми вървяха), но сега с двата фридрих и фоке вулф 190А4 ми е любимата комбинация. Ще ги допълня с първата дора (рейтинг 4.7), а Ф2 или А1 като резерви за много закучени битки и това ще ми е основния германски пресет.
                Чудя се какво да правя с американците. Харесват ми кобрите, но е много хазартно с тях. А П47 и Ф4У-1А нещо не ми харесват.

                Comment


                  Перфектни комбинации почти няма, защото BR-ите ги менят често. Това, което си играл на 3,7 изведнъж скача на 4,3 и прочие.

                  Американците са добри, но леко сложни за игра. Като цяло се играят като германците - основно по вертикала. Имат много яки височинни изтребители. Кобрите са перфектни за разчистване на бомбардировачната напаст и като цяло за висене нависоко. За същото може да се ползват и Р-47. Той е и страхотен бум енд зумър, но иска много финна игра заради картечното въоръжение. Мързеливото е да го играеш като бомбардировач, защото носи много. Корсарите също са изтребител за вертикалата. Гадни са, защото са със шест картечници, но някой носят ракети, което е огромен плюс. Освен това без да се мине през Корсарите няма да стигнеш до F4U-1c и Bearcat, които са зверове.
                  Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                  Comment


                    Аз съм фен на Ишак тип 27. Малък, мнооого маневрен, добре въоръжен, презарежда много бързо, идеален за мелета около някое летище
                    Обикновено свалям двама -трима и прострелвам още 5-6 преди да ме свалят.
                    Не случайно БР му e 4.3
                    Сънят е слаб заместител на кофеина!

                    Comment


                      Днес за една победа с американски танкове дават премиумен М2А4.
                      Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                      Comment


                        Взех го, но не съм го пробвал. Напоследък нещо не ми харесват танковите битки. Имам чувството че се израждат в наизустяване на карти.

                        Comment


                          Angelmr написа Виж мнение
                          Взех го, но не съм го пробвал. Напоследък нещо не ми харесват танковите битки. Имам чувството че се израждат в наизустяване на карти.
                          Малко са им картите, но ги разбирам. Една карта на WT е равна на четири карти в WOT, като площ, а от там и като време за разработка и прочие.
                          Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                          Comment


                            Не е въпроса в малкия брой карти, проблема е вграден в концепцията на всички подобни игри и едва ли е отстраним. Наличието на предварително изработени балансирани карти означава, че има позиции даващи тактически превъзходство на заелия ги и следователно особена важност в играта става намирането и заучаването им. Така че дразнещо или не, това си е нещо с което просто се налага да се примерим.

                            Comment


                              Така де, и когато циклиш между пет карти просто писва много, много бързо.
                              Другият проблем е изкуствено забавения гринд и еднообразните танкове.

                              ПП
                              BR-а не е +/- 1,3 , а 1.
                              Peace Through Strength -- Victory Through Devastation

                              Comment


                                Някой може ли да каже, Як 9У и следващите в линията въобще стават ли за нещо? Не съм впечатлен от този самолет. Всъщност всички якове страдат от прегряване на двигателя, но този освен това е и тромав и слабо въоръжен за нивото си. Още съм в базова конфигурация, но успеваемостта ми с него е нищожна. Чудя се дали да не го разкарам.

                                Comment

                                Working...
                                X