Съобщение

Collapse
No announcement yet.

"Триба"

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    "Триба"

    Я вижте дали няма да ви се услади играта "Триба"
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    #2
    "Триба"

    е, каквото и да е на hit.bg ми е кисело
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Ами честно казано не съм виждал качествено РПГ в българското WEB пространство, ама тея дато не са на български пък им се губи частта с богатството на изразните средства от моя страна, защото аз английски може и да знам добре, ама като се стигне до изразяване на някоя по-сложна мисъл и се запъвам неприятно :roll: Е сега ще видя правилата и може и да се включа ако ми харесат :o
      <<..........>>

      Comment


        #4
        Първо:

        Не е на английски! .....Щото и аз не зная английки

        Второ : това е play-by-mail RPG ....българско такова досега не съм срещал А това има определена политическа насоченост ......е , естествено зависи от играчите.
        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

        请您死在地狱般的阵痛
        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
        きさまはしんでくださいませんか
        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

        Comment


          #5
          Ееее, то тея правила съдържат един списък на сгради и общи приказки нищо друго :tdown освен това не е моят тип RPG...
          <<..........>>

          Comment


            #6
            Tova sa osnovnite pravila koito smqtam che sa nujni ....kyshtite sa primer ....vqrno pouvlqkoh se s tqh Ostanalite pravila sa gyvkavi i ne mogat da se opishat taka lesno , a pyk spored men i ne trqbva Ako vyznikne takava neobhodimost - shte go napravq
            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

            请您死在地狱般的阵痛
            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
            きさまはしんでくださいませんか
            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

            Comment


              #7
              А ти що не каза че я правиш ти, аз мислех че просто участваш и за това така реагирах :roll: та тя тая игра сега ще я довършваш или сте я почнали вече? А и ти някъв админ ли си му на тва сайтче или някой друг го прави?
              Добре, а я сега вземи и обясни на един неук човечец, какво е точно play-by-mail RPG щото не ми е ясно много. Освен това що не вземеш да направиш едно мъъъничко форумно RPG за тука, ама като за некъдърници и мързеливци(дето не пишат по една страница описание на климатичните условия ), щото аз по едно време много се бях запалил, ама като ви видях какви романи пишете в Огнекрас и се отчаях... аз някво просто такова искам... освен това имам чувството че Ендивал си го взимате като някаква задължителна база, а пък мен това не ме радва особено :roll:
              <<..........>>

              Comment


                #8
                Ами виж сега ....играта е само идея ...мисля сега да я тествам. затова ми трябват 10-тима човека , желателно с интереси в областа на историята Сайта аз си го правя и е посветен на Настолните РПГ.

                Play-by-mail означава че както ходовете си така и положенията ще се получават и изпращат по меил ...на сайта само ще се отбелязват основни събития ....нещо тако вестник На форума? изисква много място за една добра такава игра по форума ... а и нямам къде да го туря този форум ...трябва ми сървър който поддържа php ;(
                Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                请您死在地狱般的阵痛
                [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                きさまはしんでくださいませんか
                [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                Comment


                  #9
                  като този ли
                  albireo написа
                  ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                  Comment


                    #10
                    не ...по-безплатен
                    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                    请您死在地狱般的阵痛
                    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                    きさまはしんでくださいませんか
                    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                    Comment


                      #11
                      Ти май не ме разбра, аз имах предвид да направиш едно форумно RPG в този форум Правиш си една-две теми в "Игри" и готово - място колкото искаш А за "Триба"-та... айде ще се прежаля можеш да ме имаш предвид, само трябва да ми кажеш като я почвате, а аз ще се опитам да си измисля някакъв герой дотогава :lol:
                      <<..........>>

                      Comment


                        #12
                        За този форум? РПГ ... ненам дали ще се навие ръководството Мога да опитам нещо такова с историческо-познавателна тематика ...но периодите които са ми добре познати са Италия по време на Римската империя и Италия през Ренесанса ... Та ако кажете ..мога да опитам
                        Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                        请您死在地狱般的阵痛
                        [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                        きさまはしんでくださいませんか
                        [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                        Comment


                          #13
                          ръководството няма нищо против
                          albireo написа
                          ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

                          Comment


                            #14
                            Добре ...но с риск да бъда нагъл искам да питам.

                            Мога ли да разчитам за целите на играта на отделен форум към портала на Бойна слава ...

                            Нужно е с оглед на по-добра организация на играта и с оглед на това че в нея могат да се включат много хора които иначе нямат какво да правят във тематичния форум. Освен това активно ще се налага да се ползват потребителските групи.

                            Ако е възможно моля ИГЩ да ме уведоми по свои си канали за да обсъдим подробностите.
                            Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

                            请您死在地狱般的阵痛
                            [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
                            きさまはしんでくださいませんか
                            [kisamawa shinde kudasaimasenka]

                            Comment

                            Working...
                            X