Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Танков симулатор

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Танков симулатор

    Може ли да ми предложите някой добър танков симулатор? Да е по-реалистичен и нов ако може. Засега съм пробвал World of tanks и Т-34 vs Tiger

    #2
    World of Tanks е аркадна игра, а не симулатор.

    За съжаление не се сещам някой добър съвременен такъв.
    albireo написа
    ...в този форум... основно е пълно с теоретици, прогнили интелигенти и просто кръчмаро-кибици...

    Comment


      #3
      Ами Steel Fury. Има и T-72 Балкань под прицель или на английскому Balkans of Fire. Първият много малко го карах-има мисля 3-4 машини за каране като едната беше Pz IV G. Лошото е, че поемайки едната позиция от танка, другите автоматично стават AI контролирани. Не че нещо, даже е по-реалистично, но си бях свикнал от T-34 vs. Tiger сам да си карам, стрелям и виждам. И като гледам той си е най-добре направеният по отношение на командира на танка. Не че нещо, но веднъж ако командират засече противник той казва координатите само веднъж при останалите игри-Steel Fury & T-72. Повече не се и надявайте да промълви позицията на лошите. За втория-карах малко повечко. Проблемът освен, че ти изкарва 7 реда данни за противника, които ти докато ги изчетеш се скриват и повече няма и да ги видиш , е и че аз карам нанадолнище с някъде 50-60 км в час и някакъв си мижав базукар ме гръмна! Mission Failed... Нито командирът ми съобщи за него, нито виждам как ще улучиш "летящ" с 60 км в час танк, още повече че бях и на възвишение на около 400-500 метра от противника.(може и аз да не разбирам как стоят реално нещата с ПТ, но ми се стори странно). Хубавото в Т-72 е, че си от страната на сърбите.
      Нямам време и ресурс, но някой ден ще ги врътна игрите, барабар със Stalker,HoI и тн. Надявам се съм бил полезен.

      Comment

      Working...
      X