Съобщение

Collapse
No announcement yet.

IL-2 STURMOVIK: Cliffs of Dover Анонс! :)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    IL-2 STURMOVIK: Cliffs of Dover Анонс! :)

    http://gamingbolt.com/ubisoft-announ...liffs-of-dover откога чакам хубав симулатор сега загрявам с IL-2 STURMOVIK:1946. Очаква се към 25 март!
    Според трейлъра ще вкючва онлайн битки с до 128 човека

    #2
    Странно - с какво е по-различна от това - http://www.youtube.com/watch?v=bGWJmvK9aW4

    Birds of prey излезе след "1946" и е значително по-реалистична дори от нея - пробвай я.

    Comment


      #3
      дърпам и нея сега аз съм малко начинаещ в тези баш симулаторите и се уча още

      Comment


        #4
        като начинаещ имам 1-2 въпроса понякога самолетът лети нагоре или надолу без да съм го бутал.. как мога да го направя да не прави така и завоите как точно стават.. аз засега само го обръщам примерно наляво и го издигам и той прави някакъв завой.. друг начин има ли?

        Comment


          #5
          Ако си падаш по съвременна авиация - най-доброто е Lock on Flaming cliffs 2, Ka-50 Black shark, както и една от бая старичките, но много реалистични - Falcon 4.

          ПП - джиткам ги още от първия Flanker, а бая след него - и първия Ил-2


          Тъй като посочените симулатори до голяма степен наистина (при реалистични настройки) следват реалното поведение на съответния летателен апарат, добре е да отделиш сериозно време на обучителните мисии и уроците в тях. Абсолютно необходим е джойстик с контрол на тротъла, по възможност - и на педалите.
          Колкото до въпроса - самолетът се влияее в полета си от много фактори и повечето от тях са отчетени в симулаторите, колкото до "завоите", то те стават именно така - чрез промяна на крена плюс промяна на ъгъла на атака, като може да се ползват и педалите (кормилата за посока). "Завой" с промяна на височината се нарича "вираж".

          Comment


            #6
            джойстик с тротъл имаш предвид тези, които са като ръчка нали? защото аз ползвам обикновен и е малко сложно А като стана дума за педали, как мога бързо да намалям скоростта на самолета? Засега само с копчетата от 1 до 0 постигам някакъв резултат

            Comment


              #7
              Birds of prey не беше ли за всички платформи без ПС, поне аз не я намерих за ПС?

              Comment


                #8
                верно бе това дето съм го дръпнал от арена било за псп

                малко извън темата - http://forum.arenabg.com/index.php?/...2%D1%8A%D0%BA/ видяхте ли каква война се води между гдбоб и арена и замунда евала на сайтове, че им удържат атаките, ако бях програмист щях да им се притека и аз на помощ

                Comment


                  #9
                  ssbg написа Виж мнение
                  Birds of prey не беше ли за всички платформи без ПС, поне аз не я намерих за ПС?
                  Не, има и я за PC, именно така я джиткам. Ама името за PC май е Wings of prey. Играта е същата иначе. Има я.

                  Comment


                    #10
                    намерих я има 2 релийза, дърпам и двата ще видим кой е по-небъгав Иначе намерих и една друга - Blazing Angles 2 доста положителни коментари имаше и към нея

                    Comment


                      #11
                      тая wings of prey нещо не бачка с джойстика... сега съм на тая Lock On: Flaming Cliffs 2 ама то голям зор там най ми е чудно как тези по-опитните са се научили сами... то направо трябва да си карал истински самолет

                      Comment


                        #12
                        bonebiter написа Виж мнение
                        джойстик с тротъл имаш предвид тези, които са като ръчка нали? защото аз ползвам обикновен и е малко сложно А като стана дума за педали, как мога бързо да намалям скоростта на самолета? Засега само с копчетата от 1 до 0 постигам някакъв резултат

                        До колкото схващам бъркаш геймпад с джойстик. Симулаторите се управляват (тук думата игра не е най-подходящата) с джойстик. При това хубав джойстик. Бих ти препоръчай нещо на сайтек задължително с туист. Гледах наскоро един вариант за под 40 лева.

                        Comment


                          #13
                          а за тая lock on някой може ли да ми даде малко разяснения

                          Comment


                            #14
                            Преди доста години когато излезе първата част се мъчих да я играя на клавиатура, но бях доста далеч от истината. Бях въоръжен с клечка за зъби, с която задържах копчето на стрелбата винаги натиснато,за да мога да правя необходимите маневри със самолета. Чудесна графика, но дяволски трудно управление...
                            Подобно на две преследвани диви животни, те продължаваха да вървят покрай пропастите, където по-силният водеше по-слабия към бесилка или благоденствие

                            Comment


                              #15
                              Играта излезе, но се пускат пачове за да се оправи, понеже се оказа тежка :S

                              Comment

                              Working...
                              X