Съобщение

Collapse
No announcement yet.

морските битки в Наполеон и Емпайър Тотал уор

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    морските битки в Наполеон и Емпайър Тотал уор

    тук можем да обсъждаме морските битки, ако сте ги пробвали аз наскоро се научих да ги управлям и дори ги смятам за по-интересни от сухопътните ако сте ги пробвали пишете, предлагайте тактики

    #2
    Първият път,когато ги видях картината много ме изкефи,ахнах.Разгледах малко и т.н.После дойде битката,бях с най-силните кораби на фракцията ми(не помня коя беше,защото играх преди много време) и разбира се избрах опонента ми да е Турция.Не мога да разкажа точно какво стана,но загубих.
    От тогава не съм играл морски битки.Просто,защото повече са ми интересни сухопътните(между другото в Шогуна 2 пише,че щяло да има сухопътна и морска битка свързано,това ще е уникално).Предполагам всички сте били отчайващо зле на първата среща(с корабите).Дано,да не се излагам.

    Comment


      #3
      не се излагаш и при мен беше така преди няколко дена се научих, че няма нужда да пускам всички оръдия да гърмят едновременно пък това за шогуна дето викаш ми е доста чудно какво точно ще е. Единият вариант е да бъде някакъв десант, другият да има нещо като артилерийска подготовка с кораби

      Comment


        #4
        Ми чи то и аз не знам,всъщност май съм сбъркал нещо не знам.Проверих в сайта и нищо не видях.Съжалявам.
        На мен пък ми се доигра малко empire tw.Napoleon tw така и не го играх,защото не можах да го инсталвам от замундата.

        Comment


          #5
          инсталацията е доста скапана аз на петия път успявах да ги инсталирам

          Comment

          Working...
          X