Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Silent Hubter III Мъничко помощ

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Silent Hubter III Мъничко помощ

    Здравейте имам няколко въпроса:

    1-Относно мисиите на играта 1вата е да се достигне до дадени координати и да се патрулира 24 часа. Достигам до координатите стоя там 24 часа изписвами че мисията е завършена и се прибирам обратно в базата.НО няма втора мисия тевтерът стои само с надписи за изпълнената мисия и никъде няма укзание за следваща такава.Какво трябва да направя за да продължа напред във играта?

    2-Относно мултиплеъра... използвам рипнатата версия на замунда която няма нужда от инсталация и е пачната до посследно. Но немога да създам акаунт от играта дава ми някаква грешка.



    П.с: Знам че има основна тема за играта и съм я изчел но не ми е помогнала. Отварям нова тема защото несъм наясно колко е посещаван този форум и се опасявам че повечето посетители ще пропуснат да прочетът още едно мнение в доста стара тема, като се надявам да не пропуснат тази.

    #2
    Като се върнеш в базата си натискаш Escape (Esc) и избираш End Patrol или нещо от сорта. Така те връща в "кабинета" ти, малко отмаряш и отиваш отново да патрулираш.
    За мултито май трябва оригинална игра или хамачи, но не съм сигурен.

    Comment

    Working...
    X