Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FOR THE GLORY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    FOR THE GLORY

    "FOR THE GLORY" е игра в серията Europa Universalis, базирана на EU2 и известната и модификация AGCEEP.

    За слава ще предлага пълно историческо потапяне с над 10000 точни исторически събития.

    Характеристики
    • Ще Може да се играете с повече от 180 страни върху световната карта, в епоха обхващата 1419-1819г.
    • Възможност за MOD-ване на времевият интервал и до 1000 окръзи.
    • Подобрен и модернизиран интерфейс.


    Звучи добре все още текат и предложения за играта.

    Ще има и експорт на файлове по-посока на Виктория 2 и респективно HOI3.

    #2
    Парадокс в такава каша се забъркаха - трябва да оправят HoI3, експанжън на East India Company, експанжън на Mount and Blade, новия експанжън на ЕУ3, Вики 2, Majesty 2, Ship Simulator Extremes, а сега и For the Glory... не, че имам нещо против но няма да е зле да позабавят темпото и да оправят вече произведените от тях игри.

    Comment


      #3
      ФТГ доколкото разбрах е правена от потребители,а не от самата компания,така че в случая парадокс не се обременява значително с новото предизвикателство...
      ...Мисля,че ЙодаМастър от форума им ръководи проекта?
      Анархист-Диктатор

      Comment


        #4
        Незнам не съм си влизал в акаунта там тези дни - вероятно някои вече ми е писал по повод интегрирането на някои идеи от Виктория в играта. Иначе нормално е да се ползва ЕУ2 - тройката е толкова бъгава че нямям думи.

        Макс Щирнер написа Виж мнение
        ФТГ доколкото разбрах е правена от потребители,а не от самата компания,така че в случая парадокс не се обременява значително с новото предизвикателство...
        ...Мисля,че ЙодаМастър от форума им ръководи проекта?
        Така е проверих
        Ще видим какво ще се получи
        Last edited by han asd; 01-09-2009, 10:59.

        Comment


          #5
          han asd написа Виж мнение
          тройката е толкова бъгава че нямям думи.
          Мен пък тройката много ми харесва. А сега като излезе експанжъна й ще стане още по добра

          Comment


            #6

            Възможно е аз и на CIV харесвам повече 3ката спрямо четворката
            но по принцип съм си фен на някои ретро игри

            ЕУ2, HOMM3 (SD i Armagedona) - не и WOG, TIB Sun , Space empire IV ect.

            Нали в момента правя и сценарии за ЕУ2 така че съм се задълнал там доста

            Comment

            Working...
            X