Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Процедура по излитане с КА-50

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Процедура по излитане с КА-50

    In the next LockOn-Addon you will be able to push every button and switcher in the cockpit! It is very realistic... But just watch the video and you will see...



    симулатора е: http://www.digitalcombatsimulator.com/

    П.П: това не съм сигурен дали е за форума с игрите.. толкова е реалистично
    War, war never changes..

    #2
    Това ми събра очите в точка, както и на близо двестата души коментирали под демото на играта. Прав си, че не е за този раздел, а по-скоро за раздел авиация - помоли Пилот да го премести там. Едно време NovaLogic, които бяха производители на симулатори за американската армия, направиха бум на цивилният пазар, като създадоха Delta Force поредицата. Сега друга фирма създаваща авио симулатори за руската и американската армии Апачи/КА-50/A-10, си докарва допълнително с пускането на орязани цивилни версии на симулаторите си във формата на игри за ПС - LockOn и новият и експанджън, който е в клипчето. Явно формулата е печеливша!
    This is my signature. There are many like it but this one is mine.

    Comment


      #3
      На мен ми изглежда малко прекалено.Въпреки че съм фен на симулаторите малко автоматика не е лоша идея, аз дори на ил2 така и не се научих как се пускат машните ръчно.Пък и ми се струват такива неща малко излишни. Иначе ако има опция за автоматик не е лоша за хората на които им доставя удоволстие...

      The end of the world came pretty much as we predicted.Atomic spark,struck by human hand raged out of control.Great cities were reduced to dust,burning continents were absorbed by boiling oceans.The spirits of the dead faded in the background radiation that blanked the Earth.

      The 2 minute war - FallOut

      Comment

      Working...
      X