Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Български мод за Hearts of Iron 2 Armageddon

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    Български мод за Hearts of Iron 2 Armageddon

    Понеже излезе пач 1.3 за Армагедон цялата ми работа отиде на вятъра, а не ми се почва отначало... Готов съм с около 30-35% от превода. Който иска да продължи работата ми, аз ще му пратя превода който сме направили дотук.

    Много благодаря на shadowsong, bulsoldier, fasho_cx, zheliazin i Kaloyan че ми помогнаха в това начинание
    Last edited by kris4o1993; 19-01-2009, 14:54.

    #2
    Промени във версиите

    Промени във версия 0.3:
    -Добавена е българска музика (благодаря на zheliazin от форума на Парадокс)
    -Преведени са имената на почти всички държави
    -Преведени са имената на някои провинции във централна и източна Европа
    -Добавено е чисто ново AI. Ще бъде по-умно и САЩ, Германия, СССР и Великобритания ще пускат атомни бомби след 1945 и ще разработват ракети

    Промени във версия 0.2:
    -Имената на провинциите в Турция са направени на български
    -Имената на провинциите в Албания са направени на български
    -Имената на провинциите в Гърция са направени на български
    -Имената на провинциите в Италия са направени на български
    -Имената на провинциите в Швейцария са направени на български
    -Добавени са надписи Черно море, Азовско море и Мраморно море на картата
    -Добавена е снимка на Александър Невски в провинция София (на снимката изглежда зле защото е във формат jpeg, но във играта трябва да изглежда по-добре )
    -Имената на част от провинциите в Австрия, Унгария, Румъния, Франция, СССР и Ирак са направени на български

    Промени във версия 0.01:
    -Добавени са български имена на всички български провинции
    -Името Kонстанца е сменено от Добрич, а по-късно Тулча ще бъде сменено с Констанца
    Last edited by kris4o1993; 11-01-2009, 22:18.

    Comment


      #3
      Ако някой иска да ми помогне с превода да пише тук, пък аз ще му пратя файлове и описания за превод

      Comment


        #4
        kris4o1993 написа Виж мнение
        Ако някой иска да ми помогне с превода да пише тук, пък аз ще му пратя файлове и описания за превод
        Ако искаш ще ти бутна едно рамо знам повачето стари имена на "провинциите" а също и българските им версии, само да обясниш какво точно искаш
        ПП Тоз мод, единствената разлика, ще е че е на български така ли?
        Кръвта из нашите гърди
        не е съвсем изляна!
        Народе, цял стани! Иди!
        Че Македония въстана.

        Comment


          #5
          shadowsong написа Виж мнение
          Ако искаш ще ти бутна едно рамо знам повачето стари имена на "провинциите" а също и българските им версии, само да обясниш какво точно искаш
          ПП Тоз мод, единствената разлика, ще е че е на български така ли?
          Ми ако искаш може да ти пратя някой текстове да ми ги преведеш (имам впредвид такива които са в играта - технологии, съобщения и т.н.)

          Освен че ще е на български мода ще включва ново AI (довечера ще пусна нова версия) и българска музика.

          За новото AI може доста да се каже... Много по умно е от преди и ще разработва и строи атомни реактори и ще пуска атомни бомби.. Но повече довечера като пусна версия 0.3

          А за имената на провинциите не се притеснявай. Wikipediata е добър помощник

          Ако иксаш нещо за превод ми пиши на скайпа kris4o1993 и ще ти пратя. В момента трима човека работиме по мода и най-късно до края на февруари ще го приключиме. Ако обаче дойдат още помошници може и до края на този месец да го направиме

          Comment


            #6
            Така... за правенето на имената на провинциите на български ми трябва някой добър с Фотошоп, защото те всъщност представляват картинки, които се редактират с Ps. Който е навит да пише

            Comment

            Working...
            X