Съобщение

Collapse
No announcement yet.

FORVMROMANVMSECVNDVS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Време
  • Show
new posts

    FORVMROMANVMSECVNDVS

    В живота на един сенатор има три достойни движещи цели:

    1. Да натрупа власт, богатства и слава
    2. Да се сдобие с достоен наследник
    3. Да съсипе една велика империя

    Ако някога сте се чудили какво е да си римски сенатор, или просто ви се иска да поинтриганствате без реални плачевни последици, ако ви е интересно да се приборите по ум и хитрост със свои приятели (и не само приятели), ако изпитвате извратено удоволствие да търсите бъгове в игрови системи които да експлоатирате - тогава вие сте роден за сенатор във продължението на сравнително успешната форумна игра от 2007 година - FORVMROMANVM. Който помни, или не помни, но иска да научи повече - всички са добре дошли. Играчите са аморални, безкрупулни и ламтящи за власт, водещия е тираничен, играта е забавна (поне така беше с миналата версия).

    Правилата в почти завършен вид , както и записването са отворени на следния адрес - http://forvmromanum.rpg.bg/forvm/viewforum.php?f=33

    Из същия форум можете да намерите и архивите от миналата игра.



    sexaginta-sеx solum superstes in sexaginta-sеx via
    Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

    请您死在地狱般的阵痛
    [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
    きさまはしんでくださいませんか
    [kisamawa shinde kudasaimasenka]

    #2
    E, нали знаеш кой е най-редовния участник в твоите игри .

    Comment


      #3
      ти си абонат, теб те знаем ха ха
      Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

      请您死在地狱般的阵痛
      [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
      きさまはしんでくださいませんか
      [kisamawa shinde kudasaimasenka]

      Comment


        #4
        Уфсссс, как ме изкушавате , ама първо ще попрочета (да не ме изгони Княза пак).

        Comment


          #5
          мда четенето му е майката - засега ако има някакви промени в правилата, то по-скоро в формата на някои стойности отколкото в концепцията - така ме напълно са достатъчни за ориентация.
          Демокрация не е да правиш каквото си искаш, а да не правиш това, което не искаш.

          请您死在地狱般的阵痛
          [qing nin si zai di yu ban de zhen tong]
          きさまはしんでくださいませんか
          [kisamawa shinde kudasaimasenka]

          Comment


            #6
            Вече си имам и тога, така че се чувствам истински сенатор и съм готов, ако не първите две, то поне третата точка да я изпълня.
            sigpic

            Comment

            Working...
            X